Покращена• 23 июня 2025
Тренер правий?
Займаюся з ним близько півроку. Сьогодні вперше відмінила заняття за 1,5 години до його початку через те, що я як зомбі після безсонної ночі.
На що мене попросили наступного разу повідомляти завчасно про такі речі.
Хотіла відповісти, що як тільки буду мати графік обстрілів, то обов´язково, а потім подумала, що ми в такому звіздєце вже давно і можливо я мала вже звикнути і йти.
Коротше мені неприємна його позиція, але не виключаю, що це я неправа
Завжди мало• 23 июня 2025
Ответ дляЩира українка
автор створила тему про те який тренер нечуйний дебіл, а не про те що їй жаль що підвела людину. І прийшла автор за підтримкою своєї позиції, а не почути думки на тему.
Прям гризе себе
В чем она подвела так сильно? Меньше драмы, ну смешно читать. Столько пафоса с этим тренером как будто кто-то контракт на миллион евро привез. Люди и на работе отпрашиваются, если плохое самочувствие. Вы никогда? Всегда здоровая, веселая и без проблем? Или проблемы планируете за неделю?
Щира українка• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
Це елементи робочої етики та поваги до того, з ким працюєш ( хотіла написати до ближнього, але скоріш за все у таких людей це почуття атрофоване)
Ок-обстріл, ок- відмінила. Але , блін, створювати тему, що тренер неправий в своїх обуреннях-дно.
Сизоока бестія• 23 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Обстріл закінчився до початку заняття. Якби автор не виходила на роботу кожен раз після обстрілів, то її напевно звільнили б.
С чего вы это взяли?
Щира українка• 23 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Це ваше бачення. Моє інше. Ви навішали ярликів, навіть не взявши до уваги усі нюанси. Можливо, автор з Шевченківського або Соломʼянського району і ми не знаємо, яка ніч була у неї. Так само, як і не знаємо чи автор має якісь проблеми із здоровʼям. Може в неї тиск/пульс підвищенний і вона елементарно лежить в ліжку з телефоном пластом.
Я не хочу осуджувати незнайому людину, не знаючи ситуації в цілому, але якщо людина пише про це на форумі, кажучи, що проговорить на майбутнє усі нюанси наступних зустрічей і зробить висновки, це означає, що їй не все одно.
А навіщо форуму ця інформація( які вона висновки зробить) Розумію, що є свої причини, пульс, тиск, срачка, пердячка, невиспалася, але навіщо тема з засудженням тренера?? Навіщо хамство з боку автора про графік обстрілів??
Как нефиг делать• 23 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Як то кажуть: якщо треба пояснювати, то не треба.
Бережіть себе і своє емоційне здоровʼя. Всього вам найкращого.
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляПокращена
А ви чомусь намагаєтеся зробити винною мене
Вы виноваты что не оплатили занятие, все
Сизоока бестія• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Которого не было по не зависящим от автора и тренера причинам, серьезно?
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляРеанимация
Встать и поехать, отсидеть в офисе еще ладно. А как тренироваться?
Проще, чем выполнять умственную работу
Завжди мало• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Честно можете? Отменить можно маникюр, парикмахера, визит к доктору, занятие у репетитора, много чего. Вы оплачиваете такое?
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
Автора не Боло, потому, что она выбрала поспать, а так обычно модно отменять за 4 часа, или с вечера.
Это вполне адекватные правила
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
Вы тоже практически перед процедурой отскняете это все?
Редисочка• 23 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
С чего вы это взяли?
С того, что работодатель не будет терять прибыль из- за того, что кто то ходит на работу как ему захочется, ему проще найти поздоровее сотрудника.
Завжди мало• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Перечитайте тему и не выхватывайте то, что Вам удобно. Автор 1 раз, с ее слов, отменила занятие за 1.5 часа сославшись на плохое самочувствие по объективным причинам. Тренер живет рядом. Устраивать драму нет смысла. Если в моем Ха начнут требовать оплату за все в виду форс-мажоров, то конец у бизнеса будет печальный. И не врите, что Вы ни разу не отменяли запись нигде и все оплачивали. Святые люди.
Сизоока бестія• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Это вполне адекватные правила
Поспать после ночи обстрелов, что есть форс мажор. Так за что платить?
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Не беріть на себе роль судді чи Бога)
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
Это НЕ форс мажор
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Это вполне адекватные правила
Я не спала
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так и плату с нее не взяли.
Хотя это вполне нормально.
Сизоока бестія• 23 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Адекватный будет, более того, часто в таком состоянии работать невозможно.
Поздоровее или живущего не городе где обстрелы?
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Я не написала йому про це, якщо ви уважно читали
Сизоока бестія• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Это НЕ форс мажор
А что это? По вашему обстрелы это норма?
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляЩира українка
Мені ваша оцінка моїх тем не потрібна, я не така ідеальна, як ви
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
Почитайте что юридически является форс мажором.
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ми з ним не в юридичних відносинах
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляПокращена
Ми з ним не в юридичних відносинах
А в каких?)
Вы не оплачиваете услугу?
Крошка Енот• 23 июня 2025
Ответ дляПокращена
Я не спала
В чем тогда была проблема пойти на тренировку?
Покращена
• 23 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
А в каких?)
Вы не оплачиваете услугу?
Ми не підписували договір