ОйЙой• 24 июня 2025
Київ. Як жити далі?
Щось змінилось в захисті міста, вам не здається? Ми ходимо в підвал, але це вже не врятує. Раніше ракети збивали, тепер щось змінилось і це змінює нашу відносну безпеку. Не хотілось, але тепер замислююсь про виїзд, бо двоє дітей.
Що ви думаєте про захист Києва?
Ответ дляIreesh
Франція начебто не надає такої допомоги, як Німеччина? скоротила прийом нашіх біженців, чи я помиляюся?
Франція спочатку ще давала. Виплати були малими відразу, потім з них ми платили за житло. Залишалося зовсім мало. Розселяли по селам в соціальне житло, тут немає такого як в Німеччині що шукають квартиру приватну або сам. Це нереально. Житло яке дали і допомагає сплачувати держава, але платиш основну частину сам. На дітей давали якщо більше 2 і давали 148 на двох. До школи українським дітям не давали нічого. Багато регіонів не приймають вже, або можуть дати тимчасовий захист, але житло шукайте самі, а самому це анріал, ніхто не здасть. Тобто важко. Служби які були для українців вже розформовані.
Ответ дляIrinnkA
дякую за відповідь!
Борисфенка• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
А я смотрю у вас пособие закончилось по музеям ходить, что опять на советчицу прибежали?)
Пособіє я частково вкладаю в українські проекти, які у майбутньому зробимо ще й прибутковими, щоб збільшити донати на ЗСУ.
Музеї також безкоштовні в певні дні
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Доїхати можна за 3300 грн. Це з Києва. Точно знаю, 3300 можна заробити, можна зняти з кредитки, можна взяти в борг, в Україні ж теж не безкоштовно живуть ? Щось їдять ? Витрачають ? Десь беруть гроші на життя? Не їдуть точно не через вартість проїзду
А как насчет парней 18+ и мужчин? Им в гетто суждено ,,до последнего,,?
Ответ дляБорисфенка
Музеї також безкоштовні в певні дні
Ну, то , что вы и на пособии нагреетесь я и не сомневалась 🤣
Оте вот погранцы рядом с вашим мужем, на западной границе, которые ловят обычных людей пытающихся выжить не ВСУ, не путайте
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Вы меня спрашиваете, как будто это я закрыла границы. Вы же знаете сейчас установку держави: лозунги на сьогодні не змінилися
Війна, тому чоловіки мають бути задіяні.
Ну це не мої слова і я особисто проти
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ракет и раньше летело на Киев по 15 штук и все сбивали.А сейчас шахеды по 100 шт+ракеты.Да и самих людей в ППО не хватет.
А все от того, что Владимир Александрович и сырский пвошников в пехоту попереводили. Как думаете, для чего?
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляЛеска
бюджет держави не гумовий. Шоб у бюджеті були кошти, треба туда заплатити податки. А якщо людей меньше (виїхали, загинули), якщо ЗП мінімалка як тут люблять казати, чи в конверті налом поза касу, то з чого поповнювати бюджет?? За умови, що витрати на війну значно виросли.
Всю люблять посилатся на державу, при цьому отримуючи конверти.
Удалено администрацией...
Веточка сакуры67• 24 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Киев самый обстреливаемый ракетами и дронами город в Украине, так что в этом он, увы,особенный(
Хотите перенять эстафету ?
Нет. Я жила в гораздо менее обстреливаемом по вашему мнению Харькове, где вообще никогда ничего не сбивали и уехала
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляTAM-rico
Питання не у захисті Києва чи Украіни в цілому
Проблема у тому , що до влади США прийшло те, що підтримує путіна та розвязало йому руки
Ніяке ПВО не врятує від багатьох видів ракет, та ще й так масово
Якщо Ізраіль не може захиститися своім куполом, то що нам казати
Реально интересно наблюдать как американского президента разбирают на молекулы, а своего не видят. Как вам Владимир Александрович?
Борисфенка• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
Ага, сама на своєму пособії нагрілася, в себе забрала і на громадську діяльність витрачаю.
А чоловік зараз в госпіталі, погано слідкуєте за моєю біографією.
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Киев особенный у нас? Как живёт Харьков, Днепр, Сумы и другие города. В Харькове никто и не пытается сбивать те дроны. Или жить или уезжать , варианты у всех одинаковые
Началось. В Херсон выезжайте, хоть отдохнете
Olenka_bum• 24 июня 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Таке не тільки у Львові, нажаль. Витрачають міські і не тільки бюджети ’під шумок’ на не першочергові питання та гризуться як гієни над формуванням бюджету (перетягують кожен в свій карман).
А скільки не законних дозволів міста надають на забудову? Ті проекти, які відхилили до війни за незаконність, зараз мають активну фазу((((
Popeye the Sailor• 24 июня 2025
Ответ дляБорисфенка
_Злата Ibra_• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
И жить в лагере бомжатнике с арбами, вариант просто супер, и это в лучшем случае.
Жить
Ответ дляLizavel
У вас много откровенно бедных людей в окружении мам с детьми в Киеве?
Очень много, вы себе представить не можете сколько.
В личном окружении не очень, а вот по роду деятельности много. Соседи тоже по старой квартире явно не в состоянии собрать такие суммы. Это обычные люди, их очень много в Киеве, особенно сейчас.
My Business• 24 июня 2025
Автор, моя думка - є діти - виїзжать.
Щоб потім не чекать, коли відкопають.
І не жалкувати все життя.
У мене немає дітей. За мною ніхто не буде плакать.
Тому я сиджу.
Щоб потім не чекать, коли відкопають.
І не жалкувати все життя.
Тому я сиджу.
Ответ дляkpss2017
Такие это какие? На дорогу? В лагерей в первый день кормят и дают карманные деньги.
Ответ дляLizavel
На дорогу и первое время, там так кормят, что надо покупать. Я недавно пересылала свои деньги девочке, которая через 2 недели в истерике простилась домой, потому как поехала без денег, а ребенок не мог есть то питание и постоянно рвота была. Денег им не давали. Не все там радужно так.
Потому я пишу, что на маму и папу детей надо где-то 1000 евро, что бы до выплат дотянуть. Это не огромные деньги, но если это больше месячного бюджета для семьи в Украине, то и сидят дома.
Ответ дляkpss2017
Мне кажется, не выезжают не из-за денег...
Борисфенка• 24 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Дивно, що при цьому я не знаю жодної людини, яка б з Франції перебралася в Німеччину.
З Канади повертаються, з Польщі їдуть, а з Франції - ні.
Ох, не знаю, що нас очікує і що робити. Моя родина в Києві, виїзджали лише в березні 2022 у Львівську область до друзів, у квітні повернулись.
17.06 було два влучання в будинок (Шевченківський район), в якому наша квартира. Вона ціла, розбито три вікна, нас не було вдома. Іншим пощастило менше, в першому під’їзді згоріла повністю одна квартира, інша дуже пошкоджена. Квартирі поряд залиті водою. В багатьох теж вибиті вікна, на балконах досі знаходять уламки. Досі немає електрики та водопостачання.
Щойно повернулись з сином з відпочинку, «пощастило» пропустити два масштабні обстріли за цей час. Вчора теж в нашому мікрорайоні прилетіло в пятиповерхівку, де загинули люди, інформацію, думаю, бачили всі.
За виїзд ніколи не думала досі і не планувала. В мене робота та навчання, син навчається в хорошій школі. Не знаю, як буде далі.
P.s. Якраз на цей період приїхали сусіди, які переїхали до Ужгорода з вересня 2022, переночували одну ніч під обстріли, швидко зібрались і поїхали. Укриття нормального немає, звичайний підвал з одним входом/виходом. Завжди виходили до ліфта, але під час останніх прильотів люди, які сиділи біля ліфта, отримали поранення та опіки, бо від удару пошкоджена ліфтова шахта та зірвався ліфт.
Ответ дляLizavel
Есть разные причины, я не спорю, но отсутствие финансов одна из самых частых сейчас, когда участились обстрелы. Говорю о том что слышу.
Малая сегодня была у педиатра на приеме, та тоже хочет выехать, но нет денег, сама жаловалась и мою спрашивала, чего не выезжает.
Борисфенка• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
А папу як випустять? На маму з дітьми треба 300 євро на дорогу і 200 євро з собою, це якщо без забаганок.
А істеричок вистачає, постійно хтось повертається в Україну і потім їдуть по другому і навіть по третьому колу. Морочать голову собі і людям.
Казки ніхто не обіцяв, але житлом і їжою, одягом і медициною всіх забезпечують. Манікюр дорогий.
Ответ дляКрасота неземная
Не знаю, вже навіть є плани купувати щось на Закарпатті.
Потрібно це зупиняти і негайної так далі жити не можна
(Чекаю місцевих патріоток з яйцями, ШУРУЙТе в окоп!)
Сказала как отрезала « потрібно зупиняти». Потрібно. Підіть зупиніть, якщо нападник не планує зупинятись