Marc Antonio• 02 августа в 12:52

Если бы сейчас в Украине проходил референдум о легализации однополых браков?

Каким был бы ваш голос? И почему?
ReintTycha• 02 августа в 22:18
Ответ дляSvitlo_
Ісус осудив закон Мойсея. І сказав, що багато жінок - гріх
А мене завжди цікавило, як пішов світ від ві Адама і Єви
ReintTycha• 02 августа в 22:22
Ответ дляSvitlo_
Євреї не визнають новий завіт.
А для мене старий - то фігня повна.
Хоч я я є прихожанкою УПЦ
ReintTycha• 02 августа в 22:24
Цікаво, хто писав старий завіт. Коли , судячи з історії, там були лише тупі і неписьменні
Як і з новим- питання.
Бог є. Я про себе, коли шо
Svitlo_• 02 августа в 22:25
Ответ дляКіма кепка
Не осудил, а принес Новый завет
Христос сказав, що Мойсей дозволив мати багато жінок через жорстокі людські серця, а спочатку так не було. Бог цього не хотів. Багато жінок - це не Божий план
Кіма кепка• 02 августа в 22:27
Ответ дляЯичница с беконом
В Україні немає такого закону.
То на болотах.
Вот именно, что на болотах одни извращенцы жирики, путлеры, басковы, киркоровы и остальные маньяки, поддерживающие войну, насилие и убийства.
Это только в ваших мечтах маньяки делают зло в одном уголочке, а во второй уголочек они не пойдут, потому что *добрые*, а как же
Svitlo_• 02 августа в 22:27
Ответ дляReintTycha
Євреї не визнають новий завіт.
А для мене старий - то фігня повна.
Хоч я я є прихожанкою УПЦ
Старий закон - це образи для нас - до чого веде невиконання Божих законів. Не так страшні Содом і Гомера, як Гіва Веніамінова
Кіма кепка• 02 августа в 22:29
Ответ дляReintTycha
Хай трахають один одного. Аби не чіпали дітей
Дозволимо однополі браки- зникнуть маньяки і педофіли. Бо будуть трахати подібних собі законно, через шлюб
В Америке уже разрешили. И случилось чудо, исчезли все маньяки и педофилы, наступил рай бы, но его снесло потопом
Svitlo_• 02 августа в 22:29
Ответ дляReintTycha
Як і з новим- питання.
Бог є. Я про себе, коли шо
Тобто ви не християнка, просто ходите в церкву?
ReintTycha• 02 августа в 22:30
Ответ дляКіма кепка
Як і,в,Україні..
Не потрібно ідеалізувавати.
Бачили за Вінницю?
За протести? Цієї ночі..там кримінальні провадження проти протестуючи.
Тцк і поліція- святі..
...янукович- дебіл, бо не розігнав майдан
Яичница с беконом• 02 августа в 22:31
Ответ дляКіма кепка
До чого це? Ви написали, що є закон за яким гомосексуальні люди це злочинці.
Немає такого закону. За насильство є. А за добровільні одностатеві стосунки немає ніякої відповідальності, не вигадуйте.
ReintTycha• 02 августа в 22:32
Ответ дляSvitlo_
Я ходжу до Бога.
А хто я- вирішувати Всевішньому.
Різдво свякую 7 січня
Svitlo_• 02 августа в 22:33
Ответ дляReintTycha
Я ходжу до Бога.
А хто я- вирішувати Всевішньому.
Різдво свякую 7 січня
Християни - це люди що визнали Христа за Бога. Ви визнаєте?
ReintTycha• 02 августа в 22:34
Ответ дляSvitlo_
Так. А хіба я писала інше?
Svitlo_• 02 августа в 22:35
Ответ дляReintTycha
Так. А хіба я писала інше?
Тоді чому написаному в Біблії про Христа ви вірите, а всьому іншому написаному в Біблії - ні?
ReintTycha• 02 августа в 22:36
Ответ дляSvitlo_
Бо я вірю лише в Бога, Троїцю
Кіма кепка• 02 августа в 22:37
Ответ дляЯичница с беконом
Мы говорим о законах Бога, и в теме спрашивают, кто согласен на легализацию этого разврата в стране.
Не перекручивайте
Кіма кепка• 02 августа в 22:39
Ответ дляReintTycha
Як і,в,Україні..
Не потрібно ідеалізувавати.
Бачили за Вінницю?
Тцк і поліція- святі..
Не бачила. А что там? Зеленский в гей клубе? Или кто то из нашего правительства?
Тцк благодаря кому у нас появилось?
Svitlo_• 02 августа в 22:39
Ответ дляReintTycha
Бо я вірю лише в Бога, Троїцю
Так а звідки ви дізнались про Бога і Трійцю? Якщо Біблія для вас не авторитет?
Яичница с беконом• 02 августа в 22:41
Ответ дляКіма кепка
Не перекручивайте
Ну в божих законах там ще купа всього є.
Злочинцями за їх порушення ще нікого не оголосили і у в´язницю не посадили.
А це не гріх обзивати людей злочинцями, якщо їх вина не встановлена і не доведена ? Просто цікавлюся засуджувати і ображати інших не гріх?
ReintTycha• 02 августа в 22:41
Ответ дляКіма кепка
Тцк благодаря кому у нас появилось?
Не язвіть.
Зеленський і війна на совісті тих 73%., хто обрав його
Моя совість чиста.
Я- за Юлю))
ReintTycha• 02 августа в 22:42
Ответ дляSvitlo_
Мама водила в церкву при радецкому союзі, втіхаря
Кіма кепка• 02 августа в 22:46
Ответ дляЯичница с беконом
Купа чего? Есть Ветхий завет, где были жертвоприношения, многоженства и побивание камнями. И есть Новый завет, после пришествия Иисуса, когда и язычникам можно покаятся.
Тогда к чему ваши вопросы, если вы для любого найдете оправдания?
Обвинять без доказательств - это к добру не доведет никого.
Svitlo_• 02 августа в 22:47
Ответ дляReintTycha
Яка різниця. Церква побудована на основі Біблії. Не вірите що в Біблії істина - який сенс ходити в церкву?
Кіма кепка• 02 августа в 22:47
Ответ дляReintTycha
Не язвіть.
Моя совість чиста.
Я- за Юлю))
Смешно. А путлер бункер с 90х начал строить, тоже из за Зеленского? А Чечня тоже на совести тех, кто за Зеленского голосовал?
И так что там в Виннице?
Кіма кепка• 02 августа в 22:49
Ответ дляSvitlo_
Это разве не про разводы написано?
А много жен имели еще до Моисея
Svitlo_• 02 августа в 22:51
Ответ дляКіма кепка
Это разве не про разводы написано?
А много жен имели еще до Моисея
Ви праві. Про розлучення. Це я попутала
Железобетон• 02 августа в 22:52
Ответ дляЯичница с беконом
В старому кримінальному кодексі було написано, що згвалтування - це насильницькі дії чоловіка над жінкою. Новий кодекс прийняли у 2001 році, якщо не помиляюся. А до цього не було законодавчо визначено згвалтуванням між особами однієї статі, або жінкою чоловіка.
Але це не значить, що таких згвалтувань не було. Тому я б не дуже орієнтувалася на кодекси.
А меня вполне устраивает пункт , что брак - это союз женщины и мужчины. Так и должно быть.
ReintTycha• 02 августа в 23:14
Ответ дляКіма кепка
И так что там в Виннице?
Намагалися ,мабуть, перші, в Україні протистояти свавіллю тцк і поліції
Безрезультатно.
На жаль.
Хлопців повезли на мясо
Кіма кепка• 02 августа в 23:20
Ответ дляReintTycha
Безрезультатно.
На жаль.
Хлопців повезли на мясо
В Чечне?
ReintTycha• 02 августа в 23:22
Ответ дляКіма кепка
В Чечне?
Ви питали за Вінницю.
Чи маєте альцгеймера?