Душа компанії• Изменено 02 октября в 10:20

Дієта, ваша думка?

Хочу похарчуватися за таким принципом, чергувати білки-вуглеводи. Про ПХ все знаю, але без чіткого графіка переїдаю. Як думаєте, спрацює для старту?
Сумка з негодою• 02 октября в 10:21
Глупость это, как и все монодиеты. Там, кстати, день седьмой минеральная вода.
Ms. Похвала• 02 октября в 10:21
Один день фруктов? День кефира?🤣🤣🤣🤣
Вишнёвая Леди• 02 октября в 10:21
Фігня. Окрім ПП і підрахунку калорій нічого толкового не існує.

А ці всі страждання цілий день на гречці - вигляд бурної діяльності+ шкода здоров´ю.
Квітка папороті• 02 октября в 10:23
У мене дефіцит калорій, фруктів допустимо за день зʼїсти 1кг і ще багато чого. А ці ваші рекомендації - жах
заварний look• 02 октября в 10:24
На перший погляд непогано. Але буде важко психологічно. Хоча спробувати можна ))) тільки на практиці побачите результат
Вишнёвая Леди• 02 октября в 10:26
Ответ дляMs. Похвала
Один день фруктов? День кефира?🤣🤣🤣🤣
Це дієта проти закрепів, мабуть.
Ms. Похвала• 02 октября в 10:27
Ответ дляВишнёвая Леди
Це дієта проти закрепів, мабуть.
З такою атакою фруктозою якраз вона їх спричинить
Ms. Похвала• 02 октября в 10:28
Це дієта «як набрати 8 зайвих кг»🤣
автор Душа компанії • 02 октября в 10:29
Ответ дляВишнёвая Леди

Чому? День рибка, День овочі. Кожен день різний. Є і каші. Для розкачки саме те, ІМХО
Запароленое одеяло• 02 октября в 10:29
Чушь!
Диета это:
- для больных - в целях поддержки и восстановления определённых функций, систем и органов,
- для профессиональных спортсменов и моделей в определённых ситуациях - показов, соревнований и т.д.,
Для всех желающих похудеть слово диета это введение заблуждение и даже зло!
Только подсчёт КБЖУ - как стиль жизни.
ВСЮ жизнь!
вкрации• 02 октября в 10:29
На фіга себе так мордувати? Гречка - цілий день??? Хай бог милує. Візьміть білок, складні вуглеводи (окрім вечері), овочі та їжте 3 р. в день по 300г
А не оцей моно брєд
автор Душа компанії • 02 октября в 10:30
Ответ длявкрации
А не оцей моно брєд
Крім гречки нічого не прочитали?
Nathalie27• 02 октября в 10:32
Ответ дляДуша компанії
День бананів з вуглеводною бомбою після вуглеводного голодування. Ця «дієта» для повністю здорового і дуже молодого організму.
Потужна махіна• 02 октября в 10:33
Ответ дляMs. Похвала
Один день фруктов? День кефира?🤣🤣🤣🤣
Диета- Привет гастрит
вкрации• 02 октября в 10:37
Ответ дляДуша компанії
Крім гречки нічого не прочитали?
А що ви зможете їсти ту ж курку цілий день? Мене вже на другий раз тошнити почне
Orsa• 02 октября в 10:37
А почему нет? Когда-то я практиковала один день в неделю кефир целый день и ничего больше. Позволяло держать вес в норме. Недавно на овощном супе 3 дня сидела - минус полтора кг. Если вам так проще питатся- пробуйте.
Мульйонерша• 02 октября в 10:39
Я обожаю монодиеты так как ПП и подсчет ккал совсем не мое. У меня работает, продукты на моно всегда любимые выбираю, поэтому переносится легко
Вишнёвая Леди• 02 октября в 10:40
Ответ дляДуша компанії
Розхитування здоров´я хіба що.
Є лікарі-дієтологи, не вірите тут, спитайте там.
вре_Динка• 02 октября в 10:41
Їжа має бути хоч трохи збалансована. А не день того день того. Ваш організм для його функціонування використовує білки жири і вуглеводи одночасно, а не день білки день жири день складні день швидкі вуглеводи
автор Душа компанії • 02 октября в 10:43
Ответ длявкрации
Варіації. Грудка на грилі, Грудка відварена з бульйоном, Грудка з овочами. Чому ні
Ух яка ж Я• 02 октября в 10:50
Ответ дляMs. Похвала
Чому? Можна їсти сливи)))))
Якщо чесно, автор, я наприклад, все життя борюся із зайвою вагою, то спробувала абсолютно всі дієти. Дюкана, Маггі, гречану, пітьеву, безліч. Всі дають результат. Але, виробити за їх допомогою чіткий графік харчування неможливо, тому все вертається на круги своя. Краще витратити час та сили на складання подібного графіку харчування зараз, ніж метушитися між різними дієтами.
Ms. Похвала• 02 октября в 10:51
Ответ дляУх яка ж Я
Чому? Можна їсти сливи)))))
Ви яскрава ілюстрація того, що це не працює
Ух яка ж Я• 02 октября в 10:52
Ответ дляMs. Похвала
Так. Саме тому я про це і пишу і пропоную автору не займатися цим. Краще і єдино вірне - скласти собі збалансований раціон та притримуватися його.
автор Душа компанії • 02 октября в 10:55
Ответ дляУх яка ж Я
Мене надовго не вистачає. Борюся між ПХ та скільки того життя. Особливо в птн. Тому, хочу хоча б з чіткого розпорядку стартонути, не рахуючи ккал, не зважаючи порції. Все це теж пробувала.
Love_Love_Love_• 02 октября в 10:55
Що за брєд- що таке « невелика кількість олії»?
Кашу ніхто в перемішку з білками не міряє
Nathalie27• 02 октября в 10:58
Ответ дляДуша компанії
Вас вистачить на тиждень такої дієти. Після повернетесь до свого звичайного раціону.
Ух яка ж Я• 02 октября в 11:00
Ответ дляДуша компанії
Не плекайте надій. Я теж свого часу так думала, що це допоможе мені впорядкувати надалі режим харчування. Але ні. Ви скинете пару кг, а потім знов наберете більше. Цими дієтами ви тільки зіпсуєте собі метаболізм. Я яскравий приклад того. Що маю зараз ? Зайвих кілограмів 20 і неможливість скинуть хоч щось завдяки періменопаузі та сповільненому метаболізму. Хоча харчуюся з дефіцитом калорій та розрахунком БЖУ. Але все, поїзд пішов...
автор Душа компанії • 02 октября в 11:03
Ответ дляУх яка ж Я
Тобто, в такому віці нічого не допомагає. Тільки товстіти?
Ух яка ж Я• 02 октября в 11:08
Ответ дляДуша компанії
Мені 47. По- перше, думаю, що якщо б раніше харчувалася так як зараз, правильно, то я не заробила би собі подібної біди. Є ж багато жінок, які до менопаузи доходять в нормальній вазі. По-друге - я не набираю. Але і скинути хоч щось не вдається. Просто стабільно товста)) По- третє, звісно маю ще супутні зміни в організмі по здоровью, тому зараз займаюся роботою над покращенням ситуації в надії що хоч трохи скину(((
Най хоч раз• 02 октября в 11:26
чудова дієта Скинете 2 кг мязів Потім зірветесь і нажерете замість них 4 кг жиру І так по колу