Мао_Мяо• Изменено 15 октября 2025

Хто в Німеччині по 24 параграфу - що далі ?

Як вже відомо, після березня 2027 року тимчасовий захист по 24 параграфу продовжено не буде. Вже зараз/ще вчора потрібно знати про свої подальші кроки у випадку, якщо хочете лишитись у цій країні.
І у мене питання до тих, хто нічого не робить, досі «вчиться/підтверджує диплом», Вам не шкода, що стільки часу, своїх власних ресурсів Ви та Ваші діти витратили на адаптацію, вивчення мови, а Ви все це кинете і поїдете додому, де незрозуміло, яке майбутнє очікує на країну та, саме головне, яке майбутнє чекає на дітей, які вже в іншій країні адаптувались, вивчили мову, звикли до життя без тривог та ракет, звикли лягати нормально спати та повноцінно вчитись, не сидячи по пів доби у підвалі. Звикли, що постійно є світло та опалення. Мають усі шанси у майбутньому отримати вищу освіту та згодом - нормальну роботу, яка прогодує їх та дасть високий рівень життя, а не виживання.
Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?
Я спілкуюсь з багатьма українцями, які в статусі біженців, і практично всі кажуть щось накшталт: «якось воно буде», або «поки триває війна нікого не виженуть».
Але це не так, шановні, я маю подругу, яка працює в міграційній, вона каже, що параграф дійсно продовжено не буде. Тих, хто не вийде на роботу, будуть розглядати в індивідуальному порядку: матері з грудними дітьми, інваліди, літні люди - їх переведуть, можливо на Азюль (до речі, де ще нижчі виплати). Усіх інших працездатних, які не знайшли роботу, попросять додому. Або просто відмінять виплати і люди самі поїдуть через неможливість покривати свої потреби.
Цікаві Ваші плани у цьому напрямку.
Результат:
вже голосів: 404
277 (68.56%) Результат
53 (13.12%) Надіюсь, що якось воно буде
42 (10.4%) Займаюсь переходом на інший §
32 (7.92%) Хочу повернутись додому
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
А , ну то теперь понятно, что вы так рьяно защищаете ничего не делающих
Я не захищаю. Не у всіх є сили рвати жили. Вам це подобається, іншим ні. Результати насправді приблизно однакові.
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Мне это тоже не нравится! Все хотят отдыхать, ездить в туры выходного дня, летом в Испанию и не работать. Никто не хочет напрягаться! И результаты абсолютно разные. Моя соседка приехала в Германию раньше меня и она вот только сдала В1. Потому что увиливала от курсов как могла. Одинаковый результат - нет! И она уже давно могла б работать, профессия позволяет, но она, как многие, кого я тут знаю, идут себя в новых профессиях , типа стилистов , тарологов и тп. Главное что б не выходить на реальную работу. В общем если для вас одинаковые результаты ваше сиденье дома на социале и мой В2 и работа, то мне больше не о чем общаться. Время рассудит, каждый получит в итоге то, что заслужил своими действиями
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Зверніть увагу, що самі німці також не хочуть напрягатися.
Так, час всіх розсудить. Може, ви всі гроші світу заробити хочете, в ваша знайома стилістом мріє бути.
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Господи, да никто не хочет впахивать! Я тоже хочу сверить лапки. Но мне нужно дать детям нормальную жизнь
Забула що?• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну я долго была тут сама без мужа с двумя детьми 7 и 2 года и с двумя стариками 75 лет. Муж приехал гораздо позже. И да, Я инвалид 2 группы.
Чоловік приїхав значно пізніше, і вже вийшов на зарплату 72000? Не розказуйте байок. Фантазерша. Інвалід з двома малими дітьми. Фантазуй далі
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
І що такого ви даєте своїм дітям, чого не можу дати я чи знайома-стиліст?
Несемо світло разом• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Одни инопланетяне работают, а сами немцы на пособиях сидят как борисфенки
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Ну не верьте , ваше дело мне пофиг
ЯНаПэПэ• 15 октября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А тем,кто там сидит тунеядцам должна же по 500 евро?
Стучите и вам откроют) кто просил, тот и получил. Это как в анекдоте, чтобы выиграть надо хотябы лотерейный билет сначала купить.
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А вы как думаете? Мы даём им тоже, что более обеспеченные люди в любой стране мира по сравнению с теми, кто живёт на минималку- возможность жить в лучших условиях, посмотреть мир, иметь доступ к затратным хобби и тп.
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ну ничего, планируют возражать 1ойро джоб и гнать бездельников отрабатывать социалку на общественно полезные работы. Что было б абсолютно справедливо. Государство дало тебе деньги- отдай в виде полезных общественных работ, раз не хочешь/ не можешь на нормальную выйти
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ну про затратні хобі можна подискутувати, все інше є.
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
О, знайома недавно ходила, це ще ’практикою’ називають. Попрацювала місяць в теплицях з рослинами і квітами, навіть сподобалося, просилася, щоб на роботу взяли - не беруть. Чекає наступну ’практику’.Ніхто ж не проти працювати, власне.
Забула що?• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Що ви робите зараз на цьому сайті. По вашій казці ви супер мега зайнята хвора жінка з дітьми. Невже у вас є час писати тут про свою ненависть до інших жінок на соціалі?
Рання пташка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Насправді до 2028го - ще рік дають на виселення, якщо раптом перемога.
Мені хоч би дожити, і то буде добре. А молоді-активні движують, на роботу, заміж, ферейни відкривають (підприємництво).
Verein это не предпринимательство
Xвостокрутелка• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
УЗИ тоже выявляет фиброз, особенно по косвенным признакам размер, структура и т.д., любой адекватный диагност это видит и направляет на более детальное обследование(стеатометрея, доплерография). Но откуда вам это знать, если вы докторов боитесь и уверенны что везде надо с чемоданом денег ходить. Про подделки и 25К евро, смешно. Люди лечатся и успешно, но у вас везде заговор и все против вас. Лучше жить с синдромом Даннинга-Крюгера, чем с манией на грани шизы.
Зачем вы мне свое состояние про шизу описываете, протрите свой хрустальный шар, он глючит))) Повторюсь УЗИ ничего не показало и не один раз.
Ну и лечитесь, если лечатся, в я выбираю качественные медикаменты и лечение. Разговор закончен, общаюсь только с адекватными людьми )
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляРання пташка
Verein это не предпринимательство
Назвіть як хочете - приватне підприємництво, самозайнятість, юридична особа
Забула що?• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Vereine - це гурток за інтересами.
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Vereine - це гурток за інтересами.
Ок
Рання пташка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Это вы называете как хотите, ферайны в Германии это несколько иное, типично немецкое, кружок по интересам - футбол или теннис или детские занятия и так далее. И я не представляю какой ферайн должен создать украинец, чтобы привлечь туда членов и функционировать.
Сколько_мне_лет?• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
До того, що ви не розумієте тих, хто не ворушиться. Не всі на це здатні, пливуть по течії.
О, блин, так это не мои слова, а той девушки, которая все учит и не работает. Мне вообще все равно то чем занимается. Вы уже все напутали
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляРання пташка
А я уявляю - купа знайомих їх створили і функціонують.
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Що поганого в тому, що вона має змогу продовжувати вчитися?
Забула що?• 15 октября 2025
Ответ дляРання пташка
Знаю, що у моєму місті наші хлопці створили футбольний ферайн. Зараз він бере участь у турнірах. Але це все на безкоштовній основі.
Рання пташка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну пример будет?
Я состою в нескольких немецких ферайнах и плачу митглидшафт аж 15€ в год))
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Да, пришла с работы, имею законный отдых. У меня нет ненависти к неработающим на социале , чего только не прочитаешь
Рання пташка• 15 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Ну так это не предпринимательская деятельность, к тому же им 100% ещё помогает вдобавок город, кто будет оплачивать содержание поля, электричество, воду в раздевалках, аренду помещений etc.
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляРання пташка
Ну пример будет?
Німецькі ферайни і українсько-біженські - це дві великі різниці.
Ось вам приклад: https://feineukraine.de/ua/
Рання пташка• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну я и говорю беженские это просто хобби, спонсируемые государством
Сколько_мне_лет?• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так все неоднозначно, нема ’правильних’ категорій, різні люди, різні ситуації, різні ставлення до життя.
Бійців насправді мало.
Неужели вы это поняли 🤦‍♀️