Вумна, аж страшно• 23 ноября в 11:37
Что делать с сестрой, как выгнать?
Был разговор, что сестра с ребенком ко мне приезжает на месяц, пока не найдет жилье и работу. Прошло уже три месяца, эта аут просто. Работа есть, но зарплата маленькая по цене квартиры, однушку не хочет. Мне уже муж и сын говорят, что домой не хотят приходить, надоело. Да она готовит, убирает, на шее у нас не сидит, племянник тоже нормальный, но утомили просто присутствием. Я ей говорю, она переводит все в шутку или говорит, что нет квартиры, ну блин, ну это действительно уже надоело, не знаю как говорить уже
Тюрюнь_Тюнь• 23 ноября в 12:25
Ответ дляЛуноликая Вика
Мене перші два місяці з 2 дітьми подруга прийняла в Німеччині. Жила у неї 2 міцяці з дітьми поки не знайшла собі. Таких багато, не зрозуміла шо вас так дивує.
Так автор розказує, що сестра працює, а як вона пішла на роботу без прописки?
БЦАшка• 23 ноября в 12:25
Ответ дляВумна, аж страшно
Хочет двушку, сын подросток, но не реально за эти деньги, просто не реально
А я на я Мальдіви хочу, але на що заробила, те і маю
Чітко сказати, що все, зʼїхати за 10 днів. Без але та ньансів
Луноликая Вика• 23 ноября в 12:25
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
мене з дітьми одразу прописали в квартирі подруги
БЦАшка• 23 ноября в 12:25
Ответ дляТоптунша
Шукайте 1к з диваном на кухні.
А може, хай вона шукає?
ПлакалаВАвто• 23 ноября в 12:25
Ответ дляВумна, аж страшно
Квартира моего мужа, хватит фантазировать
Пару повідомлень вище було ’я сама з двома дітьми’, тут вже ’квартира чоловіка, один 13-річний син’. Так де зареєстровані ’сестра з дитиною’ як біженці? І що там по оренді 1-к матері з дитиною, що офіційно абсолютно неможливо?
З попкорном чекаю, як автор буде викручуватися.
Пописанная парта• 23 ноября в 12:26
Ответ дляВумна, аж страшно
Моему 13 , ее 10
Тю, так он даже не подросток, можно спокойно в одной комнате жить
П´яна вишня• 23 ноября в 12:26
Ответ дляВумна, аж страшно
Я каждый раз хочу сказать , а потом теряюсь, сын в этом плане активны, вообще сказал собрала вещи и выставила, все что могла сделала, а дальше сами, мужу хоть и не комфортно с ней, но вижу жалко ее, жду когда он окончательно взорвется, потому что сегодня уже психовпный был
А когда вас муж выкинет- вы ж лехко в другую страну побежите? К сестре же не пойдёте?
И почему муж не на войне?
Реанимация• 23 ноября в 12:26
Ответ дляВумна, аж страшно
Мужу рано или поздно надоест. Вылетите быстрее пули оттуда втроем с сестрицей и её деточкой, что дальше делать будете?
Вумна, аж страшно
• 23 ноября в 12:27
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну так старшему 18, живёт в общежитии четвертый год
ПлакалаВАвто• 23 ноября в 12:28
Ответ дляЛуноликая Вика
Якщо житло орендоване, ти не можеш пустити інших людей на пару місяців без згоди господаря, це неможливо. Тим більше неможливо зареєструвати таку людину офіційно як біженця у такому житлі без згоди господаря. І якщо ви були в Німеччині, то розумієте, що ніхто не підпише контракт на оренду 1´к матері з дитиною, бо це порушення по нормам житла і господар матиме проблеми.
рукиЖимолости• 23 ноября в 12:28
Ответ дляВумна, аж страшно
Ну если бы изначально не приняла, то как бы это выглядело?
Нормально
Добро с Кулаками• 23 ноября в 12:28
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ох моим 10 и 12 таже история, младшим по 3. У вас дети одного пола?
Так, хлопці. Дружили і добре гралися десь до 11 років старшого.
Потім старшому вже треба тиша іноді, а менший хоче спілкуватися.
Тепер сваряться часто.
А ми до війни не встигли вирішити квартирне питання, у нас двушка. :(
У подруги двійнята, хлопець і дівчина. Їм по 15. Трикімнатна. Батько на фронті недалеко (не у зоні бойових дій), раз на тиждень на пару годин може приїхати. То маму дітки виселили у кухню - вітальню, донька зайняла батьківську спальню. Це з 2022 р. ще, типу тато все одно вдома не ночує...
Тепер сваряться часто.
П´яна вишня• 23 ноября в 12:29
Ответ дляВумна, аж страшно
Вы его с 14 из семьи выкинули?
Мушшш попросил?
БЦАшка• 23 ноября в 12:29
Ответ дляСиреневая цапля
Мою подругу сестра выгнала беременной на 8 месяце 😅 ( пы сы : на момент начала войны она уже была беременна) Она беженка из разрушенного прифронтового города , муж пошел воевать с первых дней. Тоже надоела . С такими родственниками и врагов не надо ☺️ Поэтому как говорят , рожать детям братиков -сестричек- все это полная туфта . Потом вырастают и не знают как избавиться друг от друга или наследство пилят с особой ненавистью .
А братики-сестрички сіамські близнюки і не мають права на своє життя?
У автора теми не вагітна і все «трохи інакше», якщо що я молодша, але мені роками вішають на шию старшу, бо «ну, бач, вона така», «ну, не вміє заробляти, несамостійна» . Ага, блін, у 45 років у неї істерика, щоб я її вела до лікаря, бо вона сама не може.
Реанимация• 23 ноября в 12:29
Ответ для2410diana2410
Удалено администрацией...
Если бы первой на год приехала ваша мама, а не сестра мужа, то вы были бы уже в разводе.
У вас просто так сложились обстоятельства, что ваш муж вынужден был быть не против гостей с вашей стороны поскольку уже приезжали с его. У автора другая ситуация.
Крихітка на всі• 23 ноября в 12:30
Я так залишилась ворогом народу. Тільки в мене була сестра і двоє дітей. Не розмовляємо третій рік.
Вумна, аж страшно
• 23 ноября в 12:30
Ответ дляКарамелька
Помогите ей с работой
Пока она язык не знает, это максимум, и так помогли найти эту
Вумна, аж страшно
• 23 ноября в 12:31
Ответ дляКрихітка на всі
Она у Вас жила?
ПлакалаВАвто• 23 ноября в 12:31
Ответ дляДобро с Кулаками
Моя знайома у Німеччині живе. Орендована квартира, спочатку вона там з сином жила, потім маму забрала до себе. Мама їй з сином і побутом допомагає.
І ще у неї час від часу підживає одна хитро зроблена ’подруга’. По 2-3 місяці. От вона нічого не робить і ні за що не платить.
Так що я вірю автору, таке буває.
У неї власне житло? Повірте, ви не можете поселити когось у себе на 2-3 місяці, щоб господарю це не стало відомо, в ти більше зареєструвати людину у такому житлі як біженця без згоди власника. І тоді на вихід підете ви.
Я такая - жду трамвая• 23 ноября в 12:32
Ответ для2410diana2410
Удалено администрацией...
А где вы живёте? В какой стране?
Крихітка на всі• 23 ноября в 12:32
Ответ дляВумна, аж страшно
Она у Вас жила?
Так, теж 3 місяці. Роботу знайшла, а квартиру не хотіла знімати, бо це на 2-3 тижні. А я в себе вдома хотіла не ховатися в спальні.
ПлакалаВАвто• 23 ноября в 12:33
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А 10-річна дитина як може бути без документів як біженець? Як вона до школи ходить? Брехлива тема, а Порадниці вже одна поперед іншою ’вигнать/хай повертається/...’
Хвігура мічти• 23 ноября в 12:33
Я бы напрямую сказала, чтобы искала скромную квартиру или комнату. Если есть возможность, помогите ей с поиском и оплатите первый месяц жильё. Всё. Я бы сделала так. Своя семья мне дороже семьи сестры.
Вумна, аж страшно
• 23 ноября в 12:34
Ответ дляПлакалаВАвто
У них у обоих одиденець, где я писала, что нет документов
Луноликая Вика• 23 ноября в 12:35
Ответ дляПлакалаВАвто
ну вам на порадніці мабуть видніше шо тут можна чи не можна )))))я живу в німеччині 3.5 роки,так шо ваші коментарі дуже смішні, особливо про *норми житла *)))))) а 17 м кімната на 3 особи (2 сина підлітка 18 та 14 років) вам під які норми підпадає? чи ви із секти- зажралися там і німеччині.
Я такая - жду трамвая• 23 ноября в 12:36
Ответ дляПлакалаВАвто
Переставайте жрать
у вас мозг отключился от постоянного жевания.
2410diana2410• 23 ноября в 12:36
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А где вы живёте? В какой стране?
В Украине
ПлакалаВАвто• 23 ноября в 12:41
Ответ дляП´яна вишня
Вы его с 14 из семьи выкинули?
Мушшш попросил?
Ну що ж ви так валите, автор ще не придумала. Там за легендою вона одна ’двох тягнула’. І як тепер вирулити у ’живу у квартирі чоловіка з 13-річним сином’ ще не придумала. Може чат GPT щось підкаже )
Борисфенка• 23 ноября в 12:37
Ответ дляВумна, аж страшно
А тепер ще й допомогли знайти однокімнатну квартиру.
Сьогодні неділя, скажіть, хай починає збирати речі, бо через тиждень вона переїжджає. Не хоче в однокімнатну - значить знайдете їй гуртожиток.
Коли подзвонить мама, скажіть, що ви не збираєтеся чекати, поки чоловік на розлучення подасть.
Будьте спокійною і послідовною, чемодани сестри поставте на видному місці.