Все буде• 14 января в 16:31
Говорят обстрел будет со дня на день. Это сегодня ночью или завтра?
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:01
Ответ дляКарина250
Страшно, что будет если ещё пару обстрелов тэц
Ещё и в такие морозы
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 14 января в 17:01
Ответ дляКукусикиииииии
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 14 января в 17:02
Ответ дляКинДза
Зачем заходите, если вас бесит тема
Удалено администрацией...
Психологічка• 14 января в 17:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Отчет отдают, серьезно? Еще скажите, что это их осознанный и добровольный выбор
Удалено администрацией...
90x60x90• 14 января в 17:02
Ответ дляТриндичіха Байрактар
то краще перебути до кінця лютого в інших більш безпечніших і комфортніших місцях
это в каких?
Хто шукає той знайде. Ми взялись шукати житло одразу після того як Одесу почали кошмарити. Було зрозуміло, що Київ чекає така ж доля.
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:03
Ответ дляКарина250
Потому что у людей без отопления и воды трагедия ! Ясно ?
Всё есть ? Проходите мимо
Усі виїдуть!
Психологічка• 14 января в 17:03
Ответ дляТарабарщина
И поэтому их потери ерунда, или так им и надо, или вообще к чему это?
Ну, раз не поняли, то и пояснять незачем, к чему это....
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:03
Ответ для90x60x90
Мне нужна конкретика. Куда, сколько , чего. Думаю она тут многим киевлянкам интересна.
КинДза• 14 января в 17:03
Ответ дляСтриптизерка
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 14 января в 17:05
Ответ дляКинДза
Удалено администрацией...
Гага Газу• 14 января в 17:05
Впевнена, що сьогодні. Навіть можу пояснити свою логіку.
Коли Свириденко каже, що буде покращення зі світлом з якось конкретного дня - обов’язково напередодні вночі обстріл і нічого з її обіцянок не втілюється. Так вже було декілька разів. Перед НР казала, що звільнили певний обсяг генерації і з 24.12 буде більше світла, а 23.12 обстріл - і все.
Її задача всіх заспокоїти, наобіцяти, дати надію, щоб люди вкрай не озвірили. А наша розвідка прекрасно знає коли буде обстріл. От вона ще на вихідних сказала, що в четвер буде трохи легше зі світлом, і я одразу подумала, що вночі з середи на четвер буде обстріл.
Звісно, нехай я помиляюся
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:06
Ответ дляГага Газу
Звісно, нехай я помиляюся
в четвер буде трохи легше зі світлом
Кицюююня• 14 января в 17:07
Ответ дляЗоя Жорівна
Заряжайте все, набирайте воду.
Как хорошо что вы сказали, а то ж никто не догадался. У всех по 10% на поверах и телефонах
Стриптизерка• 14 января в 17:07
Ответ дляГага Газу
Звісно, нехай я помиляюся
Так а що їм дає дати надію на ще 1 день? Це тиру ми хотіли і зробили і все було б вже, а нє....кацапи все спортили знов. Тож не обіжайтеся
ПоЗиТиВнАя• 14 января в 17:07
Ответ дляКицюююня
А к чему язвить ?
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:08
Ответ дляКицюююня
И цистерны во дворе для воды
Стриптизерка• 14 января в 17:08
Ответ дляТриндичіха Байрактар
И цистерны во дворе для воды
Тож замерзне
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:08
Ответ дляСтриптизерка
Тож замерзне
Можно снега набрать для чая
Гага Газу• 14 января в 17:09
Ответ дляСтриптизерка
Удалено администрацией...
ПоЗиТиВнАя• 14 января в 17:09
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Можно снега набрать для чая
Сегодня одна знакомая посоветовала это друзьям у которых нет воды . Они сказали,, набрать бы снега и тебе лицо этим умыть’🤣
Пьяная вишня• 14 января в 17:14
Ответ дляКицюююня
Скажіть? Ще про шапку треба нагадати
Стриптизерка• 14 января в 17:10
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Можно снега набрать для чая
Да, сценарії і такі є. Розтопить на кострі в дворі. Вирубать сквер
90x60x90• 14 января в 17:10
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вибачте, але назви селищ і міст я називати не буду. Відкриваєте карти Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської області. Дивитесь що вам до душі, які у вас фінансові можливості і обираєте те що підходить особисто вам. Світло там де я зараз вимикають двічі по 3-4 год. Житло забезпечене всім необхідним, плюс газ. Колега з дітьми виїхала в невеличке місто в Румунії, в неї оренда дешевша виходить ніж в мене плюс звісно є постійно електроенергія.
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вот и плюсы зимы нашлись)
Триндичіха Байрактар• 14 января в 17:10
Ответ дляСтриптизерка
Или мебель пустить на дрова
Давно без алко• 14 января в 17:12
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Добьют Киев, я думаю
Чемодан что-ли собирать начинать 🤔
Удалено администрацией...
Стриптизерка• 14 января в 17:12
Ответ дляГага Газу
Удалено администрацией...
Тільки ті енергетики трудяги щось там тулять із гамна і палок в -20.
У нас оно аварія за аварією і заморожену землю бурять, розкопують, шукають ті дроти.
Титани люди.
По мільйону премії!!! Хай тільки не дадуть
Титани люди.
Тарабарщина• 14 января в 17:12
Ответ дляПсихологічка
Действительно, а то совсем опустят.