Колгоспниця• 24 января в 14:25
Чи часто прибираєте, коли відключення світла, нема опалення?
Підлогу мити і т.д
Цукрові вишні• 24 января в 14:26
по настроению
иногда мгновенно, если хочется, иногда вдохновения жду
Гага Газу• 24 января в 14:30
Ні. Їздить робот пилосос якщо встигне зарядитись, щось та прибере.
А так швидко проходжусь пилососом 1-2 рази в тиждень. Підлогу теж раз в тиждень мию. Є дитина і тварини вдома , тому чистоти ідеальної немає
Радостина• 24 января в 14:34
акамуляторний пилосос, то катаюсь на ньому щодня
він ще з підсвіткою, то в темряві пил шикарно видно
Не рахую, а вважаю• 24 января в 14:36
Ні, я й так страждаю - навіщо загострювати ситуацію? Гуляю, готую щось смачне чи фільми дивлюсь, які не могла себе заставити глянути, коли світло є.
ТебеОноНадось• 24 января в 14:38
Прибираю, рух зігріває у дурнуватих наших реаліях. Кому приємно жити у срачі?
Удальонка• 24 января в 14:41
Ответ дляРадостина
Клас!
Пуки-куки• 24 января в 14:49
По можливості. Але точно не щодня підлогу мию. Щодня вмикаю робота пилососа, він хоч трошки підтримує чистоту
Туфли в чешуе• 24 января в 14:50
Ответ длямегамоСГ
Оооочень давно не убирала, живу с котами в сраче
А ми з котами майже щодня прибираємо
Я погнала• 24 января в 14:51
Дома темно, не видно нифига.. и без пылесоса не убрать особо. Только на кухне.
Пуки-куки• 24 января в 14:51
Ответ дляSo_so
Нет воды в это время - нет проблемы уборки)
Але є брудна підлога - хоч зі світлом, хоч в темряві
Мольфарочка• 24 января в 14:52
Ответ дляРадостина
И я прозрела, что с подсветкой вообще удобнее пылесосить в темноте. Тогда подсветка максимально высвечивает нюансы.
Раньше и стирку запускала цикл на два с половиной часа. Сейчас смотрю, что даже белое за час отлично отстирается. А цветному достаточно и 40 минутного цикла. При условии использования гелей/капсул.
Пуки-куки• 24 января в 14:55
Ответ дляМольфарочка
Я люблю постіль та рушники прати на 60 градусів. От зараз увімкнули світло на 2 години і як раз цикл прання 1:56. Ото так і живемо. Піду дійсно пройдуся пилососом, а то робот таки трохи халтурить 🙈
До речі я вже давно перейшла на гель для прання. І частину одягу перу на 30-хвилинному циклі
Давно без алко• 24 января в 15:25
Автор, як відсутність світла зараз може завадити вам помити підлогу? Я маю на увазі зараз - вдень?
Із пів восьмої ранку і до четвертої дня вам не вистачає світла з вікна, щоби шваброю помахати?
Летюча помилка• 24 января в 16:23
Ответ дляДавно без алко
а якщо немає бажання, і немає сенсу?
Давно без алко• 24 января в 16:35
Ответ дляЛетюча помилка
а якщо немає бажання, і немає сенсу?
На лінь не впливає відсутність чи присутність світла.
Колгоспниця
• 24 января в 17:45
Ответ дляДавно без алко
Так, води немає )
Якщо вмикається трішки, струйка холодної ледь