ТигрЛьвович• 24 января в 19:37
АТБ доставка Київ
Добрий вечір всім, на сайті вказано, що є нестача курьєрів, і якщо не знайдуть-оформлять самовивіз. Хтось з таким стикався?
автор
ТигрЛьвович
• 24 января в 20:30
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
такі відповіді тільки від тіх у кого дупка заміть голови.
Телефон Рубика• 24 января в 20:30
в наших поблизу завжди тільки самовивіз, домовитися нереально навіть за 200 грн((
1
Творю чудеса• 25 января в 09:56
Ответ дляТигрЛьвович
такі відповіді тільки від тіх у кого дупка заміть голови.
Удалено администрацией...
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
всё сами

