Ковбой Хагис• вчера в 21:44
Два роки стосунків. Ледь змусила його дзвонити, а не лише повідомлення писати
Каже нашо, модна і так побачитися. А якщо блін не можна, а поговорити треба??? Так оце злить, що дзвінки рідко бувають дуже. З повідомленнями все ок, але цього замало
Ковбой Хагис
• вчера в 21:45
Як у вас? Я маю на увазі не одружених, а тих, хто зустрічається ще
Дело было давно• вчера в 21:46
Нет такого
Надеюсь потом вы не будете писать про #небылоизвоночка?
Борщичок• вчера в 21:46
Якщо вже через 2 роки він не хоче і не бачить смислу, то діла не буде.
Я такого все-таки одружила на собі, але через 7 років ми таки розвелися.
Вдруге виходила заміж, бо чоловік сильно хотів.
Це зовсім інша справа.
Не тягніть мертву кобилу.
Ви лише втрачаєте свій час.
Це зовсім інша справа.
Не тягніть мертву кобилу.
Ви лише втрачаєте свій час.
СамавиховуюКота• вчера в 21:47
У меня так же всё начиналось) Это его первые отношения? Сколько вам и ему лет? И кто он по знаку зодиака?
Жена миллионера• вчера в 21:48
не все любят эти ляля пустые, тоже больше переписываюсь, звонки не люблю
Луковая• вчера в 21:49
Ответ дляКовбой Хагис
Авторе, примус- це ненормально і нездорОво.
Дело было давно• вчера в 21:49
Ответ дляПуГоФФка
Бред
Интересно послушать доводы, кто поставил вам дизлайк
Ковбой Хагис
• вчера в 21:50
Ответ дляЛуковая
Я знаю😈
Але з ним секс класний))) Були на відстані, скучила і примусила таки дзвонити, а не лише писати))))
задумчивая мордочка• вчера в 21:51
Мой например писать вообще не любит, а только звонить, и всегда звонит в неподходящий момент прям чувствует. Мне проще списаться и уже договориться когда созвон
Луковая• вчера в 21:51
Ответ дляКовбой Хагис
Я знаю😈
Якщо вас пов´язує лише секс, то тим більше нема сенсу виносити мозок, бо він просто піде
ПуГоФФка• вчера в 21:57
Ответ дляЛуковая
Да нет там никаких отношений. Тот мужик еще и в отношениях. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3789534
младокошкина• вчера в 22:00
Все банально - Ви, автор, йому не настількі цікаві, щоб він весь час про Вас думав.
Той хто хоче - знайде завжди час почутись/побачитись,
хто не хоче - знаходить привід не дзвонити/не зустрічатись.
Така млявість в майбутньому, думаєте, переросте у кохання ?
Ви - щира наївність
У будь-яких стосунках обирайте СЕБЕ, а не виправдовуйте супутника.
Поміркуйте,чи потрібен Вам такий хлопець/чоловік
для якого Ви - не пріорітет?
Ви - щира наївність
для якого Ви - не пріорітет?
Околовита• вчера в 22:06
Ответ дляКовбой Хагис
Я знаю😈
Я вас вже ненавиджу.
Бо ненавиджу дзвінки.
Хочете дзвонити? Ну то самі це робіть.
Примус, це завжди ФУ!!!
Бо ненавиджу дзвінки.
Хочете дзвонити? Ну то самі це робіть.
Примус, це завжди ФУ!!!
Морковку дай• вчера в 22:07
Ответ дляЖена миллионера
А якщо ти дзвониш, а тобі не відповідають, і не передзвонюють, і для дружби вважають норм, дозвонишся , то тоді це добре.
Ковбой Хагис
• вчера в 22:09
Ответ дляОколовита
Я вас вже ненавиджу.
Бо ненавиджу дзвінки.
Хочете дзвонити? Ну то самі це робіть.
Примус, це завжди ФУ!!!
Бо ненавиджу дзвінки.
Хочете дзвонити? Ну то самі це робіть.
Примус, це завжди ФУ!!!
Він мене теж «ненавидить, за те, що скучає за мною», так сказав після паузи в стосунках)))
Околовита• вчера в 22:11
Ответ дляКовбой Хагис
А ви цим задоволена, чи що?
Любите, коли вас зневажають?
Блондинка в Шоколаде• вчера в 22:14
Автор, Вас точно всё устраивает?? Такое впечатление, что мужчина раздражает, не устраивает такой как есть.
Я не люблю звонки и ’кружочки’. Мне всегда проще написать или отправить голосовое.
Если бы меня через два года отношений к чему-то принуждали, я бы уже попрощалась.
ПуГоФФка• вчера в 22:14
Ответ дляОколовита
А ви цим задоволена, чи що?
Любите, коли вас зневажають?
Вы просто не читали другие ее темы
Ковбой Хагис
• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ні, не все влаштовує. Відсутність дзвінків не влаштовує, тому і тема. Але є і хороше в ньому, те в що я закохана і те, чому я з ним
Ковбой Хагис
• 2 часа назад
Ответ дляОколовита
А є інші теми???
Ага, багато тем))) Я не спорю, були мої теми, але скільки ж мені чужих приписували тут 😂
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляОколовита
А є інші теми???
Конечно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3789534
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3794059
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777112
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3797041
Еще была тема, но я не сохранила. Там автор спрашивала ехать ли ей на перепихон к мужчине в другой город, а то он обижается
Ковбой Хагис
• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Конечно
О Боже 😂
Краще вже про чоловіка думати, ніж оце як ви таким займатися 🥱😈
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
20 лет переписываемся, звонки ,если что-то срочное или кто-то в командировке
вентиляторная• 2 часа назад
А чем тут комментаторы читают, одним местом?
Или так хотелось гадость написать что вдумываться не стали?
Автор имеет в виду что парень больше предпочитает переписки, чем звонки. И это сейчас в массе своей касается всей молодёжи.
И мне кстати тоже так больше нравится, а муж терпеть не может писать, он звонит в любой ситуации.
Ну чем вы читаете, речь не в том что партнёр не хочет общаться
Ковбой Хагис
• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Ви праві. Суть була саме така
Околовита• 2 часа назад
Ответ дляКовбой Хагис
О Боже 😂
Так як ви?
Ну точно ні
Околовита• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Конечно
Ох ти блін