Малявка ще та• 1 час назад

Вы крестили своих детей?Верите в бога?Навеяно топовой темой о крещении

Зробіть вибір:
вже голосів: 33
Крестили
Не крестили
Результат
Бавовна• 1 час назад
Крестили, потому что так типа надо.
КошкинДом• 1 час назад
Крестили. Не верю. Мне не жалко, свекрови приятно.
Зоркая Зорро• 1 час назад
Крестили. Верим.
Борода• 1 час назад
Крестили. В Бога звісно що вірю
Карма хамелеона• 1 час назад
Не хрестили, не віримо. Паску чи свячене яйце зїсти для мене не проблема, чи відповісти на привітання, але вірити не можу себе змусити, от не вірю і доказів існування чогось надприродного не бачу.
Міс Всесвіт• 1 час назад
Старшего крестили потому что надо. Вторую нет . Нахер нужны все родственники с их мнением.
Мамин тріль• 1 час назад
Не крестили, в Бога верю, но это лично мой выбор. Детям даю тоже выбор, вырастут -выберут себе веру
Рассказница• 1 час назад
Скоріш за все я вірю в якусь силу, силу космосу, енергію. Це не про релігію. Релігія для мене це шарлатанство.
Людину в якійсь мірі я теж вважаю Богом, тобто цією силою.
Конкретно в Іісуса , як сина Божого я не вірю і у всі ці балади про створення світу, про Адама і Єву тощо.
Вважаю, що Біблія та, що дійшла до наших часів взагалі не та, що була написана. Все переписувалась на різний лад. Але сенс в принципі один і той же. Раніше не було Конструкцій і законів, а лад треба, щоб був. Для цього і вигадали Біблію. Не дарма Вєтхій Завєт починається з історії, там війни, вбивства, насильства, треш повний. Ну а друга частина - типу так не роби, живи по заповідям
Слобожаночка• 1 час назад
Старших крестили, уступила мужу и свекрови. Младшего нет, никто и не вспоминал. Сама некращенная. В церковь никто не ходит.
Плакулька• 1 час назад
Бог к религии и крещению имеет минимальное отношение - и то придуманное
Рассказница• 1 час назад
*Конституцій
т9 виправив
КоКоКоКоКоКо...• 1 час назад
Не верю, не крестили сына. Никому угождать не собираюсь
КокошинЭль• 56 минут назад
У меня ребенок под опекой - не крестила. Своего бы крестила
Глас_Народа• 45 минут назад
Меня крестили в детстве . Я своего ребёнка не крестила. Пусть вырастет и сам решит надо ему или нет.