Колишня муза• вчера в 10:18
Наша головна військова ціль - тепловози
Без локомотиву - та нова залізниця що?- груда металу, непотрібні сталеві смужки на землях півдня. Піс ов щіт, якщо бажаєте. Чи займаються ссо локомотивами? Я ніколи не чула. Де вони? Теж в тилах куди ми не дістаєм?
8
автор
Колишня муза
• вчера в 10:19
Ну не головна, а в рамках кримської кампанії я маю на увазі. Щоб відрізати шляхи постачання.
Трасою так багато не навезуть, як потягами
Трасою так багато не навезуть, як потягами
4
автор
Колишня муза
• вчера в 10:30
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а в Крыму украинцы или россияне?
Та росіяни, хто
2
автор
Колишня муза
• вчера в 10:31
Ответ дляРадуга-дуга
Терміново шліть резюме, без вас не розберуться
Так не чула дійсно ніде. Постійно оброблять нафтопереробку. Ну установки балістики хоч почали..а щоб на паровоза відкрили вогонь, я не чула
1
МУСЯкомарова• вчера в 10:39
Давайте бить по їхніх поїздах, щоб вони били по нашиз і шоб ми вде і відспустку не мали змоги доїхать
2
2
1
Пи Пи Пилюля• вчера в 10:42
Ну подумайте логичнее, что легче - разбить жд пути или разбивать ВСЕ локомотивы?
Пи Пи Пилюля• вчера в 10:43
Ответ дляКолишня муза
Так не чула дійсно ніде. Постійно оброблять нафтопереробку. Ну установки балістики хоч почали..а щоб на паровоза відкрили вогонь, я не чула
И как там они без вас справляются, загадка.
автор
Колишня муза
• вчера в 11:16
Ответ дляМУСЯкомарова
Давайте бить по їхніх поїздах, щоб вони били по нашиз і шоб ми вде і відспустку не мали змоги доїхать
Не поїзди, а тепловози; і вони не бʼють по нам в залежності від того, що робимо ми. Вони просто бʼють. Сама есвео- це тому, що вони - просто. Просто прийшли, просто відкрили вогонь, просто в дом запульнули. Що це за фантазії у Вас? Ви війну проспали чи що
автор
Колишня муза
• вчера в 11:19
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну подумайте логичнее, что легче - разбить жд пути или разбивать ВСЕ локомотивы?
Якщо Ви така логічна, скажіть мені що ви розумієте під «розбить путі»?)
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Просто звязда• вчера в 11:25
Ответ дляКолишня муза
Якщо Ви така логічна, скажіть мені що ви розумієте під «розбить путі»?)
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Можно ещё вас обучить и забросить на парашюте на оккупированные территории, с поддельными документами. Будете самолично взрывчатку раскладывать и взрывать локомотивы.
Пи Пи Пилюля• вчера в 11:34
Ответ дляКолишня муза
Якщо Ви така логічна, скажіть мені що ви розумієте під «розбить путі»?)
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
У вас такие глубокие познания. Почему вы еще не служите?
Бить локомотивы, это все равно что бить Комаров, вместо того, чтоб поставить фумигатор.
Бить локомотивы, это все равно что бить Комаров, вместо того, чтоб поставить фумигатор.
автор
Колишня муза
• вчера в 11:39
Ответ дляПи Пи Пилюля
У вас такие глубокие познания. Почему вы еще не служите?
Бить локомотивы, это все равно что бить Комаров, вместо того, чтоб поставить фумигатор.
Бить локомотивы, это все равно что бить Комаров, вместо того, чтоб поставить фумигатор.
Дивлячися скільки їх. Якщо як комарів, то ви праві. А якщо два-три парка по 10 шт, то сенс є. Один удар по парку - це ж не мінус 1 лише паровоз. Може й кілька
бибизяна• вчера в 12:26
Ответ дляКолишня муза
Так не чула дійсно ніде. Постійно оброблять нафтопереробку. Ну установки балістики хоч почали..а щоб на паровоза відкрили вогонь, я не чула
Сия мысль не нова
https://www.youtube.com/shorts/oO21xiUzNLc
https://www.youtube.com/shorts/oO21xiUzNLc
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
