Перекус беру завжди• 27 марта в 10:37

Затримка після лапаро та гістероскопії

Робили операцію по видаленню міоми і поліпа шм, міому видаляли і лапороскопічно і гістероскопічно, лікар сказала що місячні повинні прийти вчасно, але затримка поки що два дні, але натяку на місячні поки немає. Була у свого лікаря, каже що чекаємо два тижні, якщо не прийдуть, то будемо щось робити. Я дуже переживаю, бо в лікарні сказали, що перші місячні будуть більш рясні, а тут ще й затримка, виходить що ендометрій наростає, дуже боюсь кровотечі. Може хтось був у подібній ситуації, що робили? Чи може є лікарі, як вчинити краще, невже треба чекати аж два тижні?
Скоро_вчера• 27 марта в 10:51
в мене булим вчасно.але про рясні- неправда. як вони можуть бути рясні, якщо вас почистили? вони навпаки менші. ось 4 місяці пройшло. з 7 днів стало 4 дні. супер. а були рясні,бо були поліпи 3 шт

автор Перекус беру завжди • 27 марта в 10:54
Ответ дляСкоро_вчера
Не чистили, лікар сказала, що ендометрій майже не порушували, поліп був у цервікальному каналі