Черговий по кухні• 01 апреля в 13:53
Какой у вас любимый шоколадный батончик?
Нимфетки, какой шоколадный батончик любите больше всего?
1
3
автор
Черговий по кухні
• 01 апреля в 13:53
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Чёрный шоколад…
1
Лунтик-паунтик• 01 апреля в 13:55
Ответ дляПроработник
Да і коньячна начинка
А пам´ятає, у них був фіолетовий батончик з ромом.? Дуже смачний. Але, на жаль, його зняли з виробництва
5
Освічую темряву• 01 апреля в 13:56
Твікс, Марс, Кіткат, Натс найчастіше беру. Потім Баунті, Снікерс
1
Проработник• 01 апреля в 13:58
Ответ дляЛунтик-паунтик
А пам´ятає, у них був фіолетовий батончик з ромом.? Дуже смачний. Але, на жаль, його зняли з виробництва
Смутно, я їх рідко брала.
Я по чорному звичайному шоколаду без усіляких начинок
Я по чорному звичайному шоколаду без усіляких начинок
Мамзелькіна• 01 апреля в 14:02
Не люблю батончики, приторные они. Гораздо больше нравятся кремовые тортики. Тирамису тот же
ХвилювАллочка• 01 апреля в 14:02
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Хоч ріжте мене, а рошен самі добрі всі цукерки)
6
Пописанная парта• 01 апреля в 14:04
Ответ дляЧерговий по кухні
Давно его не видела
В Сильпо и в новусе есть. В Траше тоже, если у вас есть
Проработник• 01 апреля в 14:09
Ответ дляХвилювАллочка
Хоч ріжте мене, а рошен самі добрі всі цукерки)
Не буду вас різати.
В рошені для мене є декілька певних виробів, які смакують лише їхні.
Декілька цукерок, шоколад 80, ромова бабка і шокмілк
В рошені для мене є декілька певних виробів, які смакують лише їхні.
Декілька цукерок, шоколад 80, ромова бабка і шокмілк
ЯблокоРаздора• 01 апреля в 14:13
Намагають зовсім не їсти батончики. Бо це найшкідливіший продукт. Краще просто шоколад без добавок.
Конфиденциальность• 01 апреля в 14:14
Таким и марс. Але не купую, бо проблеми з вагою від батончиків)
Леді Душка• 01 апреля в 14:23
Ответ дляАлина-1240
Милки вей
Давно не бачила Мілки Вей в наших магазинах. Він ще продається в Україні?
Леді Душка• 01 апреля в 14:24
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Червоний, мабуть, найсмачніший із рошенівських.
Недавно скуштувала отой новий рожевий з білим шоколадом - зовсім не сподобався.
Недавно скуштувала отой новий рожевий з білим шоколадом - зовсім не сподобався.
2
Проработник• 01 апреля в 14:28
Кому смакує баунті, цукерки блакитні новинку можете навіть не пробувати, наче цукру наївся
Болтушка Му• 01 апреля в 14:38
рошеновські - класичний чорний і то що з з міндалем. Новинка - розовий з білим шоколадом... ну таке, хоча я солодке все люблю
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу