Знову Я• 06 апреля в 23:11
Мене прокляли в дитинстві або зачали не
в той момент. В мене життя не було нормального ніколи. В дитинстві була нелюбима і нетрібна, батько бив, мати мовчала , закривала оці на це.
Я виросла мега нещасною людиною. Зараз у мене пік суму, страждання, я більше не вивожу
Знову Я
• 06 апреля в 23:14
Ответ дляРанковий базар
Ты заколебала уже, выпились и не тошни.
Скоро помру і не буду тут писать
Ранковий базар• 06 апреля в 23:14
Ответ дляЗнову Я
Скоро помру і не буду тут писать
Скорее бы уже
Ms. При теле• 06 апреля в 23:14
Ответ дляЗнову Я
Скоро помру і не буду тут писать
То йди. Тільки ниєш і ниєш
Кринжова баба• 06 апреля в 23:18
Ой **ядь
Меня зачали в семье маргиналов
Мать родила меня от своего отчима
Благо, меня родили не ’в огород’, родила и бросила
Всю свою жизнь считаю, что я очень везучая
Не в туалете утопили, не прикопали под орехом каким, в дали жизнь и сьебались своим маргинальным кодлом из неё
Меня зачали в семье маргиналов
Мать родила меня от своего отчима
Знову Я
• 06 апреля в 23:21
Ответ дляКринжова баба
Ой **ядь
Меня зачали в семье маргиналов
Мать родила меня от своего отчима
Меня зачали в семье маргиналов
Мать родила меня от своего отчима
Бабуся говорила, що байстрюки самі щасливі. Вам повезло
Кринжова баба• 06 апреля в 23:21
Ответ дляЗнову Я
Спасибо 😂😅
мистерЛяпсус• 06 апреля в 23:22
Ото невгамовна тупа троляка. Строчить і строчить свої троляцькі теми без зупину.
Знову Я
• 06 апреля в 23:22
Ответ длямистерЛяпсус
Мені крім форума немає щ ким поговорити. Чоловік мене не слухає. Я нікому не потрібна
Кринжова баба• 06 апреля в 23:23
Ответ дляЗнову Я
Если Вы действительно в такой эмоциональной яме, то идите к доктору
Я без стёба
Не стесняйтесь, не бойтесь
Я без стёба
Не стесняйтесь, не бойтесь
Кинг-Конгша• 06 апреля в 23:23
Ви пробували звертатись до психолога? Зараз є багато гуманітарних організацій, ви можете отримати безоплатну психологічну допомогу, як на живих зустрічах, так і онлайн.
мистерЛяпсус• 06 апреля в 23:24
Ответ дляЗнову Я
Та ти й тут вже нікому не потрібна з своїми безкінечними троляцькими темами.
Знову Я
• 06 апреля в 23:24
Ответ дляКинг-Конгша
Так. Мені не допомагає
Кинг-Конгша• 06 апреля в 23:25
Ответ дляЗнову Я
Так. Мені не допомагає
Шукайте іншого психолога. Вони працюють в різних техніках, хтось та підійде. Де ви живете?
Знову Я
• 06 апреля в 23:25
Ответ дляКринжова баба
Я без стёба
Не стесняйтесь, не бойтесь
Я без стёба
Не стесняйтесь, не бойтесь
Назначить таблетки, а мені погано від них. Я есциоатопрам ненавиджу. Обмороки і тошнота
Знову Я
• 06 апреля в 23:26
Ответ дляКинг-Конгша
Київ
Кринжова баба• 06 апреля в 23:26
Ответ дляЗнову Я
Так разные же есть таблетки) на антидепрессанты тяжёлый ’заход’ может быть, но они помогают
Кинг-Конгша• 06 апреля в 23:28
Ответ дляЗнову Я
Київ
Спробуйте сюди звернутись. Тут допомагають жінкам постраждалим від домашнього і гендерно зумовленого насильства здобути фінансову стійкість. З вами працюватиме в парі карʼєрна консультантка і психологиня
Море Щастя• 06 апреля в 23:28
а кто-то в курсе, что с Настей из Англии? Может вилечилась? А то тут достойная замен нарисовалась
Знову Я
• 06 апреля в 23:28
Ответ дляКинг-Конгша
Так в мене не домашнє насильство. Мене моя доля насілує
Знову Я
• 06 апреля в 23:29
Ответ дляМоре Щастя
Ми з нею спілкуємося іноді. В неї якраз все попереду. Не обтяжена сім´єю і дітьми. Там буде все добре
Кинг-Конгша• 06 апреля в 23:29
Ответ дляЗнову Я
Те, що ви написали про дитинство - це домашнє насильство і судячи з того, що ви про це згадуєте - ви несете цей біль досі
Море Щастя• 06 апреля в 23:30
Ответ дляЗнову Я
фіга собі! і як вона почувається? Ви нудите одна одній чи яке у вас спікування, бось уявити)?
Знову Я
• 06 апреля в 23:32
Ответ дляМоре Щастя
Якраз ми підтримуємо одна одну. Вона в моїй ситуації бачить зі сторони плюси, а я в її.
Море Щастя• 06 апреля в 23:32
Ответ дляЗнову Я
ну це мабуть єдиний плюс в тому, що спочатку вона гвалтувала форум, а тепер ви)