Море_море_я_скучаю• 17 апреля в 16:44
Було у когось, що після снодійного наче заснув, але зранку стан гірший, ніж без
нього
Харчовий тріль• 17 апреля в 17:22
У мене таке було після прийому мелатоніну-засинаю швидко, а зранку прокинуть не могла і голова чумна весь день
Allein74999• 17 апреля в 19:03
Два дня подряд пила( потому что просыпаюсь в час ночи и гуляю до 5)- вроде и спала ночью, а утром как будто веслом всю ночь меня били и глаза открыть не могу.