Майская киска• вчера в 20:38
не хочу працювати
Немає сил ні моральних, ні фізичних .ніколи не працювала, забезпечував чоловік .
Зараз фінансові трудності, борги ,треба на роботу ,а я лежу цілий день .страх якийсь, куча комплексів з зубами проблеми .і взагалі здоров´я не дуже .дайте пораду чи що .
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 09:32
Ответ дляМайская киска
Я вас розумію .скільки вам років? Дитина в перший клас буде важко з роботою
Мені 44. Так, буде важко. Я ще й розумію, наскільки складно буде в перші місяці, поки ми всі звикатимемо, бо моя дитина не може толком писати (проблеми з рукою).