грешница кающаяся• 02 мая в 18:04
«Фігуранти корупційних схем, зокрема «плівок Міндіча», бояться перспективи завер
«Фігуранти корупційних схем, зокрема «плівок Міндіча», бояться перспективи завершення війни. Їм це не вигідно»— журналіст Ткач.
Хтось ще сумнівався в цьому?
Нагадаю, що двоє із фігурантів на плівках, були офіційними переговорниками від України.. один із них досі ним залишається і займає державну посаду, і має доступ до державної таємниці!
І ви вірите, що їм потрібно закінчення війни.
Щоб наші люди не гинули? Думаєте вони реально переживають за країну і народ?
Будуть робить все,щоб настав мир?
Ні, вони переживають за власні шкури, потоки грошей і крісла у владі!
Вони готові пожертвувати ще мільйонами житів, лише щоб війна не закінчувались.
Війна тепер ціль! Війна це їх все! Тільки війна!
І не смійте казати про мир- агенти, вороги, боти!
Тепер «істинний патріот», це тільки той, хто хоче війни.. бажано «нескінченої»!
А ще бажано, чужими руками і життями!(с)
Хтось ще сумнівався в цьому?
Будуть робить все,щоб настав мир?
Ну да, вот такое сегодня в новостях.
💿📀 «Как только подпишется мирное, сразу перестанет действовать постанова в рамках, которой нам выдавали финансирование. И в этот момент, с большой долей вероятности, контракт будет остановлен вот на том, вот».
— Розмова Ігоря Хмільова та Цукермана. Хмільов співвласник ФаєрМіндічПоінта.
Если это правда, то получается тогда, правы были советчицы, утверждающие, что наша власть все делает для того, чтобы не подписывать перемирие🤷🏻♀️
Mrs.Ochmonek• 02 мая в 21:40
Ткач - черговий шоу мен і держзрадник , як і набу. Серед ночі виліз зі своїм вкидом напередодні підписання контракту з данцями, бо комусь дуже заважає Україна , яка вироблятиме ще більше зброї
Нагадаю, після всіх шоу, набу так і не спромоглося знайти підстав для вручення конкретних підозр. Зате все публічно злите потім не може братися до уваги судом.