Майданщица• 03 мая в 20:49
Люди что вы с такими ценами в магазинах едите?
Это треш..
Докладальниця• 03 мая в 21:38
Ответ длябарабанщица
Ну якщо ви вважаєте, що я живу на одні вівсянці, то мозку у вас взагалі нема.
Істеріомама• 03 мая в 21:39
Ответ дляДокладальниця
Як на мене, манго з кавуном і черешнею навіть поруч не стояло. Але ж комусь мабуть ´дорого багато´, має подобатись.
Вы сравнивайте сыр и клубнику)
У всех разные вкусы, кстати черешня стоила нехило летом. Да и не люблю ее.
А что такое дорого богато? Это всего лишь вкусы. На авокадо тут гонят часто, а я за 26 грн взяла спелый, на 2 приёма хватило на хлеб намазать. Мне вкусно и не дорого
Докладальниця• 03 мая в 21:41
Ответ дляШтора с кисточкой
Червивая ваша скумбрия вся 🤢
В мене немає ´моєї´ скумбрії. Я її не продаю. В житті з черв´яками не зустрічала.
Вкуси мене• 03 мая в 21:39
Ответ дляДокладальниця
Рис дешевше ніж гречка. Булгур також. Банани будуть дешевше черешень і полуниці. Скумбрія хоч не по 8 але цілком влаштовує з оселедцем. Авокадо в форі по 30+ грн роздавали. Вина сьогодні випила іспанського, акційного сухого, 130 грн. Чудове.
Що за вино за 130?
Докладальниця• 03 мая в 21:43
Ответ дляІстеріомама
Вы сравнивайте сыр и клубнику)
Ні я порівнюю фрукти і ягоди. Сир і полуниця це різні речі. Мені авокодо це як трава. Ніяке. Якщо порівнювати смаки, то навіть шпинат з огірком мені має більше смаку.
барабанщица• 03 мая в 21:43
Ответ дляДокладальниця
Ні , чому ж . Вище був чудовий перелік продуктів - якого замало для мозку достатньо для агресії
Докладальниця• 03 мая в 21:45
Ответ длябарабанщица
Ви реально вважаєте що для вас, я напишу весь список їжі яку я їм? Навіщо мені це робити? Ви три сторінку вівсянку обговорювали. Вона вас тригернула не по дитячі.
Не заздріть тьоті• 03 мая в 21:45
Ответ дляЛюблю Украину
Те, що їли завжди.
Сьогодні в Метро на 8000 грн. Без фруктів і овочів На тиждень вистачає
Що купили?
Опля Картопля• 03 мая в 21:46
Ответ дляРадість моя
На всю жизнь запасетесь? Продукты дорожают как на дрожжах и не только продукты, а и все остальное. Химия в частности. Чтобы делать оптовые закупки и запасы надо потратить не одну зарплату. Не все имеют возможность это раз, не везде есть магазины с акциями по близости, это два, третье, доставка что бесплатная? Ваш совет из серии - нет хлеба - ешьте пирожные.
А что мешало начинать делать запасы 5 лет назад? Не по-царски было, да?
Я поняла, что будет хреново, еще в ковидные времена. С тех пор, когда акция, запасалась впрок. Потом использовала то, что запасла, и на следующей акции еще покупала. Таким образом никакое повышение цен меня не волнует. Базовыми продуктами я обеспечена на несколько лет вперед, покупаю только свежие продукты (мясо, молочку, хлеб, овощи и фрукты), по-этому в месяц трачу намного меньше. А при необходимости несколько месяцев вообще могу в магазин не ходить
Докладальниця• 03 мая в 21:48
Ответ длябарабанщица
Від економії мабуть
і вмовлять самої себе що вівсянка не гірше ніж ікра
Це не агресія? Ні це просто хамство. Перечитуйте свій текст. Чого для вашого мозку не вистачає? Хто писав про те що вівсянка не гірша ніж ікра? Хто їх взагалі порівнював? Причинно наслідкові зв´язки вибудовувати не ваше. Не будуйте. Спочатку спробуйте уважно читати
Всміхайлик• 03 мая в 21:49
1000грн на день, 2+2р. Менше ніяк. Більшість по акціях, уцінка ( в новусі -20,-40,-60%). Дешеві
Радість моя• 03 мая в 21:51
Ответ дляОпля Картопля
Удалено администрацией...
Докладальниця• 03 мая в 21:56
Скільки їб....тих людей, готових писати лайно, лише через те що подобається вівсянка і не подобається авокадо. Тільки тут щодня у психічно хворих аншлаг. Мля, піду з´їм бутерброд може ви там збожеволієте вже нарешті, через мене.
дурепи.
Штора с кисточкой• 03 мая в 22:01
Ответ дляДокладальниця
То вы плохо смотрите
Директриссимо• 03 мая в 22:05
в атб часто знижки на червоних рибов та крєвєдков що виходить дешевше ніж творога пакет+банка сметани, то так і перебиваємось
Більш менш• 03 мая в 22:07
Ответ дляДокладальниця
Ще раз запитую яке ви маєте відношення до того що я їм? Я власноруч не вбиваю тварин, не деру з них шкіру, не виймаю нутрощі. Це огидно і це не порівнюється ні з яким рисом. На це не всі здатні. А рис це просто рис, незалежно від ціни. Хоча я паралелі ніякої не бачу. Ви пишете брєдятіну.
Та всі на це здатні. Залежить всього лиш від того, наскільки голодні.
Нагайна• 03 мая в 22:09
Ответ дляДокладальниця
Це який рис дешевше? Хороший басматі +- 150 грн/кг
Вічний двигун• 03 мая в 22:10
Обычную домашнюю еду едим, без деликатесов, но с мясом, рыбой, молочкой и овощами с фруктами.
барабанщица• 03 мая в 22:10
Ответ дляДокладальниця
Я
?
Ви настільки неуважна що не помітили питань від двох людей до вас
Більш менш• 03 мая в 22:10
Ответ дляДокладальниця
Ну сходіть купіть кавун і черешню. Дешево)))
барабанщица• 03 мая в 22:11
Ответ дляДокладальниця
Видихайте і їжте
Опля Картопля• 03 мая в 22:11
Ответ дляРадість моя
Еще раз прочитайте и еще раз. а потом еще раз. Может дойдет. а если нет, то я еще раз скопирую.
Чтобы делать оптовые закупки и запасы надо потратить не одну зарплату. Не все имеют возможность это раз, не везде есть магазины с акциями по близости, это два, третье, доставка что бесплатная?
Если уже и тогда не дойдет, то медицина тут бессильна.
Если не хватило ума в хорошие времена подготовиться к тяжелым, то остается сейчас только ныть что доставка дорогая и магазин далеко
Моя улюблена страшко• 03 мая в 22:12
Ответ дляОпля Картопля
Удалено администрацией...
барабанщица• 03 мая в 22:12
Ответ дляДокладальниця
дурепи.
Це ж яке нещасне життя щоб так завезтися через те що не всі в захваті від вівсянки
Вічний двигун• 03 мая в 22:13
Знаете, в 90е моя мама с бабушкой готовили Все сами, пельмени, вареники, выпечку, торты, закатки. В общем все кроме хлеба и конфет. Это намногл дешевле и полезнее магазинного. Да, это занимает много времени и сил. Но когда денег нет, то выбора нет.
Радість моя• 03 мая в 22:15
Ответ дляОпля Картопля
Удалено администрацией...