ВундерКІНГ• 05 мая в 21:06
Дрібниці, яким радіють впо
Можна поділитись своєю маленькою радістю?!) Ми придбали шафу! Шафу!!! Одяг тепер лежить у шафі, а не в білих мішках і стопками на дивані) Боже, чи думала я ще 8 місяців назад, що буду радіти таким речам)) майже 8 місяців ми ВПО, живемо як бомжі, але по-тихеньку робимо собі затишок. Ще так хочеться у ванній полежати в гарячій воді з піною, посуд помити під проточною теплою водою, а не в мисці і кухню свою любиму.. хто живе вдома, ви щасливі люди!
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:00
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви вже купили своє житло?
Ні, ми не плануємо поки, бо ми не знаємо де хочемо жити ну і гроші звісно, гроші
НичеНипанимаю• 05 мая в 22:11
Последний раз ванну принимали в 2014 в Донецке... Потом съемное жилье и только душ.... Сейчас наверное смеяться с меня будут....
Зрадорозганячка• 05 мая в 22:13
Купилиина прошлой неделе ещё дополнительно стеллаж, родители будут передавать теперь и их вещи..
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:19
Ответ дляНичеНипанимаю
Співчуваю вам! Ми в тазіку купаємось, вмиваємось і зуби чистимо у мисці) ну за себе не так образливо, хоч я дуже люблю у гарячій воді полежати з пів часа мінімум)) а от за дитину боляче, він воду дуже любить і міг вдома купатися годинами, а тут 5 хвилин і все. І ще зараз за басейн почав згадувати, ми минулого літа придбали йому великий басейн і він все літо кайфував у ньому.. а ми навіть не подумали його забрати. Чоловік говорить, вириємо ямо і постелимо плівку І будеш купатися, як в басейні. А мені дитину шкода, в нього було нормальне, комфортне життя, а тепер залишилися без нічого
Санька-4b93• 05 мая в 22:20
Ответ дляВундерКІНГ
А есть шансы получить компенсацию за разрушенное жилье?
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:21
Ответ дляСанька-4b93
Зараз поки ні, можливо як закінчиться війна
Санька-4b93• 05 мая в 22:24
Ответ дляВундерКІНГ
Почему нет? Даже из Волчанска и Купянска сейчас компенсации получают. Или у вас документы не в порядке были?
Ацетилсалициловая кислота• 05 мая в 22:25
Автор, гарний канал, підпишіться. Називається ДАРОМ речі для ВПО. Там не тільки речі
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:31
Ответ дляСанька-4b93
Треба ж фото і відео докази, що будинок зруйнований. В нас була зустріч місяць тому з головою нашої громади, то вона пояснила, що зараз навіть з супутника не можна отримати фото, бо у них старі дані. Та й цим питанням будуть займатися батьки чоловіка, бо будинок був на його батька записаний.
Санька-4b93• 05 мая в 22:36
Ответ дляВундерКІНГ
Сейчас комиссии работают по снимкам с дронов ЗСУ на них возложили эти обязанности по линии боевых действий. Не везде это работает, к сожалению. Только если территория не оккупированная ((
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:39
Ответ дляСанька-4b93
Буде видно, добре було б якби отримали. Все одно хочеться мати свій куток і не боятися, що в будь-який момент можуть попросити зʼїхати, а немає куди. Але поки так
Все до блиску• 05 мая в 22:39
Ответ дляВундерКІНГ
Це хороша шафа, ми її легко можемо скласти і вона дуже компактно складається, якщо будемо переїжджати. Ми взагалі їхали сюди на декілька місяців і думали, що повернемося додому. Але нажаль у війни свої плани
В каком Вы районе области?
ВундерКІНГ
• 05 мая в 22:39
Ответ дляВсе до блиску
В каком Вы районе области?
Камʼянський район
Бритоножка• 05 мая в 22:47
Санька-4b93• 05 мая в 22:48
Ответ дляВундерКІНГ
Я это все понимаю, потому и спросила)
Пусть быстрее всё наладится у вас.
Малая Налегке• 05 мая в 22:59
Ответ дляВундерКІНГ
Важко не те слово, але що робити. Живемо далі. Головне, що тут де ми зараз - тихо, тут навіть сирен немає
Автор, ви не готувалися до виїзду? Не перевезли речі, меблі, техніку?
Малая Налегке• 05 мая в 23:03
Ответ дляВундерКІНГ
Дякую, та в нас все є, по-тихеньку обжилися. Стараємось купувати найнеобхідніше, щоб нічого зайвого. Бо може ще доведеться кудись переїжджати, щоб не так багато було речей
Ми вже плюнули і купуємо, що необхідно. Але так переїздити з усім, то капець.
Я от і не думала, що так скоро будемо наступний раз переїздить і наробила консервації. Думала, що чоловік мене з тими банками приб´є, коли пакував.
Чижик Пижик• 05 мая в 23:16
Ответ дляВундерКІНГ
Дякую. Зараз знайду цей фонд
Також погугліть контакти містечка Хансена під Києвом, продзвоніть - може, шось розвідаєте. Це містечко пречудове, там така краса і всі умови, вже дуже багатьох поселили вони. Просто, мабуть, там черга, але варто все ж подзвонити і мати на увазі такий варіант. Також обов´язково в групі місцевій фб чи вайбер можна кинути клич - насправді дуже помагають люди. У нашій місцевій групі постійно допомагають ВПО.
Бажаю вам усього найсвітлішого
буреЛОМКА• 05 мая в 23:39
Ответ дляДжага-джага
Ну таке, не ікеа. А б.у. нормальних меблів нема в продажі?
Как вам не стыдно, блин?👁️
Ксерокопия ночи• 06 мая в 00:03
Обіймаю Вас
З лютого 22 бомжуємо. А свої тарілки/веделки/кастрюлі то кайф