Дідова баба• 07 мая в 09:37
Стрьомна омега чи норм?
Мені такий колір дивний(((
Хтось таку пив, у вас такі ж капсули ?
Хтось таку пив, у вас такі ж капсули ?
показать весь текст
10
автор
Дідова баба
• 08 мая в 09:15
Ответ дляВсміхайлик
Да-да. Пейте.
Я уже поняла, какой вы специалист 🫣
Я уже поняла, какой вы специалист 🫣
В каком смысле специалист?)
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Всміхайлик• 08 мая в 10:15
Ответ дляДідова баба
В каком смысле специалист?)
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Оксид магния- самая бесполезная форма.
В доппеле именно она.
Но если вам ок- то принимайте дальше.
На этом мои бесплатные консультации окончены.
В доппеле именно она.
Но если вам ок- то принимайте дальше.
На этом мои бесплатные консультации окончены.
1
Эскиз бесконечности• 08 мая в 10:46
Ответ дляДідова баба
В каком смысле специалист?)
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Может вы специалист по бадах и знаете какие хорошие?
Автор, питання не тільки у кількості, але і у формі вітамінів та мінералів. Але, якщо є проблеми із засвоєнням, то і вони не спасуть. І ваша ’помогатор’ вище не дуже теж в темі, бо оксид магнію має право на життя для тих, хто мучиться запорами чи печією)))Просто влупити його треба багато. Для релаксу чи концентрації уваги він взагалі пройде повз.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу