Декілька останніх днів періодично чи то шатає чи то голова крутиться...якось так дурно і мутить...
Just a crow• 1 час назад
Декілька днів такий стан, ніби я сонна, хоча цей стан раніше був тільки на дощ, але надворі тепла погода, та світить сонце
Natalia505• 1 час назад
Дивлюсь як вітер, цвіт яблуневий по терасі ганяє. Погода неймовірна. Автор міряйте тиск. Тепло прийшло дуже швидко. Перепади можуть давити.