Потужна махіна• 08 мая в 02:47
Эта мать просто не любила своего ребенка?
Аристократка-тунеядка• 08 мая в 22:01
Ответ дляMs. Android
Був дуже розумний і поважний в чоловік, в школі, університеті, армії скрізь висів на дошці пошани. Ми жили в селі недалеко від Києва, був керівником, всі його поважали, тілько хороше говорили, і коли я почала розповідати все, мені не вірили, але пройшов час і люди побачили його справжннє обличчя, зараз спивається, схожий на бомжа
Напомнило моего деда. Спокойный и тихий, все его уважали и знать не знали что он после работы напивался и такое дома творил. Дрался, посуду бил. 2 разных человека: в обществе и дома.
ОхиИВздохи• 08 мая в 22:26
Ответ дляМетелик
Для мене це більше про СССР і найкраще в світі..name it
В якому стані жили люди, щоб відчувати таку злість
Випереджаючи ’моя мама була не така, і всі знайомі не такі’
Не всі такі, а про знайомих ви знаєте тільки те, що вони вам показують.
Як ви вже задобвали з тим сссром , що не історія все туди ліплять, он у містечку куди ми виіхали в 22 , чоловік засунув своіх померлих батьків в холодильник щоб отримувати іх пенсію , Психопати були завжди і будуть , не треба нічим то виправдовувать , я виросла на мене навіть не кричали ніколи не то що бити , хоча жили в тотальній бідності
Метелик• 08 мая в 22:40
Ответ дляОхиИВздохи
І що доводять два ваші приклади?
Завжди з рушником• 08 мая в 23:08
Ответ дляМарфа Українівна
Прям надо всю жизнь ненавидеть мать, да конечно. У меня была точно такая, из-за псих диагноза и одиночества вела себя как идиотка. Я давно выросла, проработала это и живу дальше. С мамой все ок у нас
Так просто, можна ненавидіти дитину, все дитинство принижувати її, бити, а потім сказати- та чого там, все норм.
Завжди з рушником• 08 мая в 23:13
Ответ дляВсе возможно
Який брєд, в 4 роки вона хотіла попрати тапок і заклеїти клеєм? Це де такі вундеркінди?
А ви в 4 роки під себе ходили? Я себе пам´ятаю з 4 років, в магазин ходила, двері закривала до мами на роботу приходила
Завжди з рушником• 08 мая в 23:14
Ответ дляЛижТолько
Те покоління, яке нас виховувало, саме було дуже травмоване і не вміло ні любити, ні довіряти, ні розуміти.
Не всі, моя мама виросла в жахливій сім´ї але любить нас
ЛижТолько• 08 мая в 23:16
Ответ дляЗавжди з рушником
Іноді ми переймаємо і наслідуємо сценарій, а іноді йдемо всупереч... це стандарно. Добре, що ваша мама пішла всупереч
Завжди з рушником• 08 мая в 23:18
Ответ дляДама с собачкой
Это стало особенно очевидным, когда обозрение дошло до моей службы в армии и в разведке.
На протяжении нескольких секунд я заново переживал начальную военную подготовку, где я научился направлять свой гнев в русло, соответствующее моей новой роли солдата. Наблюдая себя на специальной тренировке, я видел, как формируют мой характер, приучая убивать. Это был период вьетнамской войны, я снова очутился в душных джунглях Юго-Восточной Азии и занимался тем, что мне нравилось больше всего — дракой.
Во Вьетнаме я был недолго. Я служил в разведывательном подразделении, которое действовало главным образом в Лаосе и Камбодже. Я наблюдал в бинокль за передвижениями вражеских войск. Но основная моя работа заключалась в «планировании и устранении враждебных политиков и военных». Короче говоря, я был убийцей.
Действовал я не в одиночку. Еще двое морских пехотинцев обшаривали вместе со мной джунгли в поисках определенной цели. Их задачей было установить местонахождение жертвы с помощью мощных оптических приборов и убедиться, что она устранена. Моей работой было спустить курок.
Например, однажды нам поручили убрать одного северовьетнамского полковника, который находился со своими солдатами в джунглях Камбоджи. Аэрофотосъемка зафиксировала место, где прячется этот полковник. Нам предстояло отправиться в джунгли и отыскать его. Хотя на подобные операции уходила уйма времени, они считались важными, так как убийство командира подрывало моральный дух вражеских солдат.
Мы нашли полковника в том месте, где было указано на картах, и засели в шестистах метрах от лагеря противника в ожидании удобного случая.
Такой случай представился рано утром, когда солдаты выстроились на ежедневный осмотр. Я занял позицию и прицелился из мощной снайперской винтовки в голову полковника, который стоял перед солдатами.
— Это он? — спросил я у морского пехотинца, чьей задачей было идентифицировать цель при помощи оптических приборов.
— Да, — ответил пехотинец. — Тот человек, который стоит перед солдатами.
Я выстрелил и увидел, как голова полковника взорвалась, а тело рухнуло наземь перед застывшими от ужаса солдатами.
Переживая вновь этот инцидент, я словно рассматривал его с точки зрения северовьетнамского полковника. Я не чувствовал боли, которую он наверняка испытал, но ощутил его испуг и печаль, когда он покинул свое тело, понимая, что никогда не вернется домой. Затем последовала цепная реакция — я почувствовал горе его семьи, осознавшей, что они остались без кормильца.
Подобным образом я заново пережил все мои убийства. Я видел, как совершаю их, а потом чувствовал их ужасные результаты.
Сьогодні тушкувала картоплю, ось рецепт: пів кіло м´яса, 1.5 кг картоплі, м´ясо смажимо на пательні, ріжемо цибулю квадратиком, тремо моркву, вкидажмо у киплячу картоплю засмажкц, лаврове листя і тушкуємо, солимо, перчимо. Можу рецепт ьіляшів написати, а ви знаєте скілтки зараз коштує кухня на замовлення? Погодка сьогодні супер, дощ шпірить
Гола з конопель• 08 мая в 23:22
Ответ дляДобрая свекровь
Так сильно боялась мать, но тапки надела и на улицу в них гулять ушла
4 года!!!
Завжди з рушником• 08 мая в 23:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Я ж матір не виправдовую, але до цієї історії теж багато питань. Особливо як описана серйозність травми і зашивали без анестезії
Я пам´ятаю в яко у платті прийшла вперше в садрчок, в чому була одягнена коли ми з палатками приїхали на озеро, мені було 4роки, як я ошпарилась у 4.5 і що мені казали на швидкій, як мене котили у операційну і як я дивилась на плафони на стелі, як обробляли рани і казали, якщо буду ревіти мама піде до дому, з чого ви вщяли, що діти не пам´ятають, я пам´ятаю як мені запшикували жовтим спреєм рани. Мені не було 4 і я лежала в інфекції я пам´ятаю медсестер як виглядали, а от як звати лющину з якою я познайомилась 2хв назад я не пам´ятаю. Мій чоловік, якому більше 55 може спокійно довести всі теореми.
Все возможно• 08 мая в 23:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Ага, і читала і писала і хрестиком вишивала
яка адекватна мати дитину 4х років відправить в магазин?
Завжди з рушником• 08 мая в 23:31
Ответ дляЯ не тону
Почему нет? Синяки бы были видны, мы часто друг у друга ночевали в детстве, у всех подруг были отличные родители.
Слухайте, якщо вас не били, то це супер, але ви не маєте еіякого уявлення що це але тут галасужте силтніше за інших, ви не в темі але так розкидаєтесь фразами, наче ви то пережили і знажте що це.
Дівчина Гілмор• 08 мая в 23:33
Ответ дляЗавжди з рушником
Середньостатистична дитина цього пам´ятати не може, ви молодець. Може й автор того тексту така, хз я вже заплуталася😄
Завжди з рушником• 08 мая в 23:34
Ответ дляЯ не тону
Да я вижу, что тут собрались одни обиженные, счастливо оставаться и главное верить, что всех остальных тоже избивали, а если кого нет, то это очень обижает вас. Продолжайте вариться в воспоминаниях, если они конечно есть и верить, что у всех родители садисты и счастливых семей не существует, т. к.это обижает вас. Лечитесь.
Вас наче ж не били, а ви така агресивна, що ви намагаєтесь дрвести, я не можу зрозуміти? Вас ця тема яким боком торкається? Ви хочете лікувати тих, над ким знущались у дитинстві, звинувачуєте ще їх в чомусь? У вас все добре з логічним мисленням?
Я не тону• 09 мая в 06:26
Ответ дляЗавжди з рушником
Я всего лишь написала, что не обобщать и утверждать, что били ВСЕХ. Читайте внимательно. Это был ответ конкретному человеку, о своих переживаниях, я ничего не писала, не додумывайте.
Я не тону• 09 мая в 06:28
Ответ дляЗавжди з рушником
Поскольку вас били, то у вас с логическим мышлением туго, сожалею.
Я не тону• 09 мая в 06:30
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы росли, как сорняк, без присмотра родителей. В нормальной семье, ребенок не будет в 4 года ходить один по магазинам, вам ещё крупно повезло, что вообще живы остались.
Завжди з рушником• 09 мая в 08:51
Ответ дляЯ не тону
Та ви що, як ми, діти совка ще вижили? Не всі були розумововідсталі, у 4 роки діти всі у дворі грались, тільки дітей з діагнозами мамки в пісочниці вигулювали
Завжди з рушником• 09 мая в 08:53
Ответ дляВсе возможно
У 80- тих всі так ходили, гуляли самі
Завжди з рушником• 09 мая в 08:57
Ответ дляЯ не тону
Удалено администрацией...
Я не тону• 09 мая в 09:22
Ответ дляЗавжди з рушником
Вы тупая? Читать умеете текст? Я писала о походе в магазин и самостоятельном передвижении по городу, в частности - на работу к матери. Хотя, что я вам объясняю?
Я не тону• 09 мая в 09:23
Ответ дляЗавжди з рушником
У 80- тих всі так ходили, гуляли самі
Я 69 года рождения и не на луне жила, знаю, кто и как гулял.
Я не тону• 09 мая в 09:24
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Все возможно• 09 мая в 12:55
Ответ дляЗавжди з рушником
У 80- тих всі так ходили, гуляли самі
В 4 роки? Гуляли самі з 6-7 і під наглядом з вікна. Ви це не означає всі, шкода, що вашим батькам було на вас начхати, що відпускали гуляти саму в 4 роки
Все возможно• 09 мая в 12:58
Ответ дляЗавжди з рушником
Це здається треба бути розумово відсталими батьками, щоб випускати саму дитину в 4 року. Хоча, кого могли народити розумово відсталі? Ви це гарно демонструєте на своєму прикладі
Завжди з рушником• 09 мая в 17:40
Ответ дляВсе возможно
Тобто, ви згідні, що ви були не такі, як потрібно у 4роки
Все возможно• 09 мая в 19:19
Ответ дляЗавжди з рушником
Ми були такі як треба, з розумними батьками, а от вам не повезло, росли як сорняк( це ж вас в 4 роки випихували з хати саму
Я така бойова• 21 мая в 21:17
Ответ дляДівчина Гілмор
Звичайно вона не побігла бо знала, що мати попереджала її не вдягати тапки, звичайно через те, що мати знов буде сварити за те що її не послухала і зробила все по своєму.
Ребёнок в таком возрасте не может отвечать за свои поступки
Дівчина Гілмор• 21 мая в 21:21
Ответ дляЯ така бойова
Що значить не може? Вона вибудувала в голові як вона тапки буде відмивати від крові.