Потужна махіна• сегодня в 02:47
Эта мать просто не любила своего ребенка?
Аристократка-тунеядка• 55 минут назад
Ответ дляMs. Android
Був дуже розумний і поважний в чоловік, в школі, університеті, армії скрізь висів на дошці пошани. Ми жили в селі недалеко від Києва, був керівником, всі його поважали, тілько хороше говорили, і коли я почала розповідати все, мені не вірили, але пройшов час і люди побачили його справжннє обличчя, зараз спивається, схожий на бомжа
Напомнило моего деда. Спокойный и тихий, все его уважали и знать не знали что он после работы напивался и такое дома творил. Дрался, посуду бил. 2 разных человека: в обществе и дома.
ОхиИВздохи• 30 минут назад
Ответ дляМетелик
Для мене це більше про СССР і найкраще в світі..name it
В якому стані жили люди, щоб відчувати таку злість
Випереджаючи ’моя мама була не така, і всі знайомі не такі’
Не всі такі, а про знайомих ви знаєте тільки те, що вони вам показують.
Як ви вже задобвали з тим сссром , що не історія все туди ліплять, он у містечку куди ми виіхали в 22 , чоловік засунув своіх померлих батьків в холодильник щоб отримувати іх пенсію , Психопати були завжди і будуть , не треба нічим то виправдовувать , я виросла на мене навіть не кричали ніколи не то що бити , хоча жили в тотальній бідності
Метелик• 16 минут назад
Ответ дляОхиИВздохи
І що доводять два ваші приклади?