sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_53
мадамГрицацуева• 25 мая в 21:54

Свекруха. Як би ви відносились?

Щоб ваша свекруха постійно хотіла, щоб ї ї менший син жив зі старшим? Щоб старший постійно опікувався і вирішував всі проблеми меншого?
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 4
82 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
noavatar
Борисфенка• 25 мая в 22:38
61
Ответ дляМожу брикнути
Ой, та не треба фантазувати. Дуже гарно родичі сідають на шию і при цьому комфортно себе почувають.
Потрібно знати стартові умови авторки, чоловіка, свекрухи і брата.
Без цього неможливо щось порадити.

anonim_113
Не худа ні разу• 25 мая в 22:39
62
Ответ дляМожу брикнути
Ой, та не треба фантазувати. Дуже гарно родичі сідають на шию і при цьому комфортно себе почувають.
Я не фантазую, а думаю логічно. Чого і вам бажаю.
anonim_200
Можу брикнути• 25 мая в 22:39
63
Ответ дляНе худа ні разу
Раз людина намагається влаштуватися на роботу, то очевидно, що з ним працювали. Мати якраз і просить старшого про допомогу, щоб інтегрувати молодшого. Що його чекає в селі коло матері, де нема роботи? Що з ним буде як матері не стане? Це абсолютно логічне і правил не рішення.
’Дали в сраку’ - це вираз виключно від братових дружин. Про своїх дітей вони б казали ’та він же хворий, у нього не виходить влитися у колективі, його ображають’ і т.д.
Мдаа, цікава ви людина😂. Від автора ні слова про село, хворобу, будівництво, зате ви все достеменно знаєте😂
like 7
anonim_156
Плету корзинки• 25 мая в 22:40
64
Ответ длямадамГрицацуева
За умов, що один одружився , а інший щоб не знімати квартиру теж дуже хотілось би навісити слідом на голову.
І як ви на це реагуєте?
anonim_200
Можу брикнути• 25 мая в 22:40
65
Ответ дляНе худа ні разу
Я не фантазую, а думаю логічно. Чого і вам бажаю.
Якраз фантазуєте, бо будівля у вас перетворилась на будівництво, брат на аутиста. Ви навіть місце проживання брату та свекрусі придумали😂
like 7
anonim_71
НуКаНаКа• 25 мая в 22:40
66
Ответ дляНе худа ні разу
Раз людина намагається влаштуватися на роботу, то очевидно, що з ним працювали. Мати якраз і просить старшого про допомогу, щоб інтегрувати молодшого. Що його чекає в селі коло матері, де нема роботи? Що з ним буде як матері не стане? Це абсолютно логічне і правил не рішення.
’Дали в сраку’ - це вираз виключно від братових дружин. Про своїх дітей вони б казали ’та він же хворий, у нього не виходить влитися у колективі, його ображають’ і т.д.
Інтегрувати молодшого - це задача матері, а не старшого сина. І робити це треба було змалечку, а не як стукнуло 18.

А зараз хай мама знімає у місті житло, бере відпустку та інтегрує свого сина, а не скидає його на сімʼю старшого.
like 5 woman_facepalming 1
anonim_200
Можу брикнути• 25 мая в 22:41
67
Ответ дляБорисфенка
Потрібно знати стартові умови авторки, чоловіка, свекрухи і брата.
Без цього неможливо щось порадити.
Згодна з вами
like 1
noavatar
Борисфенка• 25 мая в 22:42
68
Ответ дляМожу брикнути
Мдаа, цікава ви людина😂. Від автора ні слова про село, хворобу, будівництво, зате ви все достеменно знаєте😂
Так тому авторка і не розповідає докладно, очевидно, що свекруха садить картоплю, старшенький трохи став на ноги, а менший пливе по течії.
anonim_113
Не худа ні разу• 25 мая в 22:43
69
Ответ дляМожу брикнути
Мдаа, цікава ви людина😂. Від автора ні слова про село, хворобу, будівництво, зате ви все достеменно знаєте😂
У будь якій ситуації намагайтеся зрозуміти мотиви кожної сторони. Задавайте собі питання: що це дає кожній стороні і у яких випадках можливе.
Про будівництво писала сама автор, ви просто неуважні.
Про хворобу і село - це очевидні речі. На моє припущення щодо хвороби і села автор відповіла, що хай свекруха сама піклується про свого сина. Мені особисто все зрозуміло. І дуже шкода і молодшого, і свекруху, і старшого, який перед непростим вибором.
woman_facepalming 7

anonim_200
Можу брикнути• 25 мая в 22:45
70
Ответ дляНе худа ні разу
У будь якій ситуації намагайтеся зрозуміти мотиви кожної сторони. Задавайте собі питання: що це дає кожній стороні і у яких випадках можливе.
Про будівництво писала сама автор, ви просто неуважні.
Про хворобу і село - це очевидні речі. На моє припущення щодо хвороби і села автор відповіла, що хай свекруха сама піклується про свого сина. Мені особисто все зрозуміло. І дуже шкода і молодшого, і свекруху, і старшого, який перед непростим вибором.
Люди читають жопо... Будівля, БУДІВЛЯ йому не сподобалась, а не будівництво. Не інакше як в палаці якомусь працювати хоче ’хлопчик’.
like 7
anonim_71
НуКаНаКа• 25 мая в 22:50
71
Ответ дляНе худа ні разу
У будь якій ситуації намагайтеся зрозуміти мотиви кожної сторони. Задавайте собі питання: що це дає кожній стороні і у яких випадках можливе.
Про будівництво писала сама автор, ви просто неуважні.
Про хворобу і село - це очевидні речі. На моє припущення щодо хвороби і села автор відповіла, що хай свекруха сама піклується про свого сина. Мені особисто все зрозуміло. І дуже шкода і молодшого, і свекруху, і старшого, який перед непростим вибором.
Звідки Ви взагалі взяли історію про село і хворобу? Може вони всі в одному великому місті живуть, просто у мами вже здоровʼя не вистачає витирати молодшому соплі.
like 4
anonim_2
А я з косою• 25 мая в 22:56
72
Ответ дляКаваЗМолоком
У мене теж прмклад, де сестра була улюблена бубочка, її мали всі обслуговувати, а воеа капризна така, а мамо постійно розказувала сину, що рідеіше люлини чим мама і сестра не буває, тих жінок буде багацько, ти маєш тільки сестрі годити, а жінка ще та кобилиця, нехай твоїй сестрі теж годить, там сестрі не те що у сраку дулм, вона важче пісюнця у руках не тримала, у нас власного життя не було, все під її хотєлки, їй в магазин, в банк, в лікарню треба- бери відгули- вези її, маршруткою 10хв, але вона принцеса, мама її не для цього виховала, вона до мами 5років не їздила поки ми машину не купили і її не відвезли, її укачує, їй тільки спереді можна, тільки тоді коли вона виспиться, в лікарню вона тільки на нашій машині, інвалід побутовий, вона труси собі не могла купити, чоловік купляв, бо во5а така вся хрупка і ніжна, вона не може такими справами займатись, воеа тільки чоловіку у клювік може дивитись.
Вы очень терпеливая, видимо). Смотреть, как муж прогибается под капризы сестры и никого из них каждый раз не бить))
like 4 face_with_tears_of_joy 1
anonim_113
Не худа ні разу• 25 мая в 22:57
73
Ответ дляМожу брикнути
Мдаа, цікава ви людина😂. Від автора ні слова про село, хворобу, будівництво, зате ви все достеменно знаєте😂
Якщо ви уважно прочитайте відповідь автора на моє повідомлення, то зрозумієте, що я не помилилася:

А як копнути глибше, то виявиться, що хлопчику дули не просто так, а тому що там психічний розлад чи аутизм, тому хлопчик не може побудувати життя самостійно і потребує допомоги.
Ні одна доросла людина не хоче в прийми до братової жінки, це ж пекло, а не життя, коли людина всім розказує, що тобі ’дули в дупу і ти бусінка’

anonim_53 автор
мадамГрицацуева
• 25 хвилин тому

То хай мамо і займається, а не чужа жінка
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
noavatar
Борисфенка• 25 мая в 22:58
74
Ответ дляНуКаНаКа
Звідки Ви взагалі взяли історію про село і хворобу? Може вони всі в одному великому місті живуть, просто у мами вже здоровʼя не вистачає витирати молодшому соплі.
Та права вона, я також так думаю.
woman_facepalming 2
anonim_113
Не худа ні разу• 25 мая в 22:58
75
Ответ дляНуКаНаКа
Інтегрувати молодшого - це задача матері, а не старшого сина. І робити це треба було змалечку, а не як стукнуло 18.

А зараз хай мама знімає у місті житло, бере відпустку та інтегрує свого сина, а не скидає його на сімʼю старшого.
Це питання для сім´ї чоловіка. Я так розумію, сім´ї з жінкою у нього нема, жінці все одно на його проблеми.
woman_facepalming 3
anonim_35
КаваЗМолоком• 25 мая в 23:15
76
Ответ дляА я з косою
Вы очень терпеливая, видимо). Смотреть, как муж прогибается под капризы сестры и никого из них каждый раз не бить))
7років я воювала і чоловіку висказувала, і їй, і свекрусі але мене всі виставляли, як істеричку негідну їх синочка, брата. Потім вони хотіли другу його дружину так підмяти але та зразу дала йому під зад, зараз третя, вже її не чіпають
like 4
anonim_2
А я з косою• 25 мая в 23:18
77
Ответ дляКаваЗМолоком
7років я воювала і чоловіку висказувала, і їй, і свекрусі але мене всі виставляли, як істеричку негідну їх синочка, брата. Потім вони хотіли другу його дружину так підмяти але та зразу дала йому під зад, зараз третя, вже її не чіпають
Ого, эволюция)))
like 2
anonim_156
Сумка з негодою• 25 мая в 23:31
78
Ответ дляМожу брикнути
Якраз фантазуєте, бо будівля у вас перетворилась на будівництво, брат на аутиста. Ви навіть місце проживання брату та свекрусі придумали😂
Не, ну так молодец, автор молчит, а тут хоть какая то информвция. Сейчас еще отец алкаш появится, 100% мальчику нельзя там оставаться
face_with_tears_of_joy 4
anonim_53
автор мадамГрицацуева • 26 мая в 10:56
79
Ответ дляНе худа ні разу
А ви на багатьох будівництвах працювали?
І чи взагалі він здатний працювати на такій роботі? Вам стане легше,як його привалить там і він калікою ляже на братові плечі?
З написаного вами, він не може з якоїсь причини жити з матір´ю. Швидше за все мати десь в селі, де нема роботи. Тому мати і просить старшого, який у місті, щоб придивився за молодшим. Для мене очевидно, що у молодшого проблеми зі здоров´ям і таки психічним, раз він на будівництво ходить. Інтелектуально працювати не може, і фізично не тягне.
Об´єктивно, що б ви могли зробити у цій ситуації, спробувати допомогти йому знайти простішу роботу, ніж будівництво. Сторожем десь, в охороні сидіть і т.д. І поселити або у себе, або винаймати десь кімнату поруч з вами і все таки допомагати йому. Таких не можна лишати самих, він потребує допомоги.
Ви в собі? Яке будівництво?

anonim_53
автор мадамГрицацуева • 26 мая в 11:57
80
Ответ дляСумка з негодою
Не, ну так молодец, автор молчит, а тут хоть какая то информвция. Сейчас еще отец алкаш появится, 100% мальчику нельзя там оставаться
Батько нормальний, тільки хитрожопа мамаша вирішила звісити проблеми на чужу голову
anonim_53
автор мадамГрицацуева • 26 мая в 11:59
81
Ответ дляМожу брикнути
Люди читають жопо... Будівля, БУДІВЛЯ йому не сподобалась, а не будівництво. Не інакше як в палаці якомусь працювати хоче ’хлопчик’.
Все вірно. Йому не сподобалась офісна будівля.
anonim_53
автор мадамГрицацуева • 26 мая в 12:00
82
Ответ дляНе худа ні разу
У будь якій ситуації намагайтеся зрозуміти мотиви кожної сторони. Задавайте собі питання: що це дає кожній стороні і у яких випадках можливе.
Про будівництво писала сама автор, ви просто неуважні.
Про хворобу і село - це очевидні речі. На моє припущення щодо хвороби і села автор відповіла, що хай свекруха сама піклується про свого сина. Мені особисто все зрозуміло. І дуже шкода і молодшого, і свекруху, і старшого, який перед непростим вибором.
Де я написала про будівництво?
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff