Да_Я_Така_• 27 мая в 12:58
Які ліки можна брати з собою закордон?
Мой батьки їдуть відпочивати у Грецію на своєму авто. Запросили з собою онука (мого сина). Хочу покласти з собою дитині ліки, на всякий випадок, наприклад нурофен, цитрин щось таке.
Чи не буде питань на кордоні?
Чи не буде питань на кордоні?
2
1
КараПузовна• 27 мая в 12:59
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Любые
Крім наркотичних/психотропних - ці за рецептом лише. Всі решта можна.
2
Кидстаффовка• 27 мая в 13:01
Не буде питань до такого виду ліків. Я останній раз їхала, то у мене в підлокітнику лежав андіпал, то мені прикордонник сказав, що його мама 90-то літня його приймає, а мені ж тільки 43
Аптечку переглядають поверхово
Аптечку переглядають поверхово
КараПузовна• 27 мая в 13:01
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А Нурофен и там в любой аптеке купить можно
Навіщо бігати шукати ’раптом що’, якщо можна з дому вкинути мінімум ліків?
2
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:01
Ответ дляКараПузовна
Навіщо бігати шукати ’раптом що’, якщо можна з дому вкинути мінімум ліків?
Потому что он будет в любой аптеке или крупном супермаркете и искать не надо
1
1
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:02
Ответ дляКараПузовна
Крім наркотичних/психотропних - ці за рецептом лише. Всі решта можна.
Психотропные можно спокойно везти
1
А Я Самая Самая• 27 мая в 13:02
офф, довіренність на них оформили? страховку медичну на всіх трьох?
КараПузовна• 27 мая в 13:02
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Психотропные можно спокойно везти
За рецептом. Без нього викинуть. Я перевізниками ліки передаю, пишу як є на кордоні.
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:04
Ответ дляКараПузовна
За рецептом. Без нього викинуть. Я перевізниками ліки передаю, пишу як є на кордоні.
Не выкинуи ваш рецепт никому не нужен
1
КараПузовна• 27 мая в 13:05
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Потому что он будет в любой аптеке или крупном супермаркете и искать не надо
Кожному своє. Я б не хотіла бігати у чужому місті у пошуку аптеки та ліків, поки в номері лежить дитина з температурою, та ще й як на зло, температура піднімається проти ночі, коли не факт що взагалі щось працює. Мені спокійніше витягнути аптечку і дати зразу ліки.
3
КараПузовна• 27 мая в 13:06
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не выкинуи ваш рецепт никому не нужен
Я не буду з вами сперечатися. Я пишу з власного досвіду.
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:08
Ответ дляКараПузовна
Я не буду з вами сперечатися. Я пишу з власного досвіду.
Я тоже. Регулярно езжу с антидепрессантами и иногда с нейролептиками. Рецепт примерно так выглядит
Смурфик• 27 мая в 13:11
ехали через Польшу что то собака унюхала у парня, вроде гидазепам, задержали на 2 часа , весь автобус ждал
1
автор
Да_Я_Така_
• 27 мая в 13:13
Ответ дляА Я Самая Самая
офф, довіренність на них оформили? страховку медичну на всіх трьох?
страховку тільки що зробила, а за довіреністю ще не ходила. Можна ж тільки на бабусю?
Репетиторша• 27 мая в 13:13
Я без проблем провозила любые лекарства от аллергии, гипертонии, простуды
Репетиторша• 27 мая в 13:15
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Потому что он будет в любой аптеке или крупном супермаркете и искать не надо
А если ночью?
А Я Самая Самая• 27 мая в 13:21
Ответ дляДа_Я_Така_
страховку тільки що зробила, а за довіреністю ще не ходила. Можна ж тільки на бабусю?
страховка без франшизи?
я б оформила і на дідуся також
я б оформила і на дідуся також
Анонимушка• 27 мая в 13:23
Ответ дляКараПузовна
Крім наркотичних/психотропних - ці за рецептом лише. Всі решта можна.
АД я регулярно везу і перевізником замовляю по 5-10 пачок. Знайома з трамадолом нещодавно летіла через 2 європейські аеропорти, правда пластинка-дві. Але оце вже ризиковано, я вважаю
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:23
Ответ дляРепетиторша
А если ночью?
Тоже будет рабочая аптека
2
Анонимушка• 27 мая в 13:25
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я тоже. Регулярно езжу с антидепрессантами и иногда с нейролептиками. Рецепт примерно так выглядит
У меня есть рецепт, но никогда даже не спрашивали, что это за таблетки.
Мама тащит с собой аптечку на год вперед, тоже без вопросов
Мама тащит с собой аптечку на год вперед, тоже без вопросов
Анонимушка• 27 мая в 13:27
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Тоже будет рабочая аптека
Вы прям уверены. Я живу в северной европе, и ночью ближайшая рабочая аптека будет в 150км))
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:27
Ответ дляАнонимушка
У меня есть рецепт, но никогда даже не спрашивали, что это за таблетки.
Мама тащит с собой аптечку на год вперед, тоже без вопросов
Мама тащит с собой аптечку на год вперед, тоже без вопросов
Аналогично
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:28
Ответ дляАнонимушка
Вы прям уверены. Я живу в северной европе, и ночью ближайшая рабочая аптека будет в 150км))
Я тоже в Европе живу в каждом городе есть дежурная аптека на небольшие города тоже
Анонимушка• 27 мая в 13:30
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я тоже в Европе живу в каждом городе есть дежурная аптека на небольшие города тоже
То есть вы мне пытаетесь доказать, что она есть в моем городе, да? 😂 Может, еще и скажете, что общественный транспорт есть, я про него просто не знаю?))
интайм_не_предлагать• 27 мая в 13:30
Ответ дляАнонимушка
То есть вы мне пытаетесь доказать, что она есть в моем городе, да? 😂 Может, еще и скажете, что общественный транспорт есть, я про него просто не знаю?))
Вы живёте в популярном туристическом городе?
Анонимушка• 27 мая в 13:31
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вы живёте в популярном туристическом городе?
А автор где-то написала, в какой именно город едут? Почему вы решили, что в популярный?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу