Огірок та Помідорчик• 30 мая в 10:16
Дитина охрипла - можна в басейн?
Охрипла вчора як встала вранці. Почувається добре. Басейн сьогодні- заняття годину.
4
Бутерброд и я• 30 мая в 10:17
я б не повела. Моя когда охрипла, через день с лающим кашлем уже была
2
А поговорить?• 30 мая в 10:21
Ну если вы не понимаете имея уже ребенка которому не 2 месяца то ведите ведите
3
автор
Огірок та Помідорчик
• 30 мая в 10:23
Ответ дляSeehund
Я сама с насморком или с проблемами с горлом в бассейн не хожу.
Її горло не болить
5
Спасу мир• 30 мая в 10:23
капец
вот о чем вы думаете, таща заболевающего ребенка, на самой активной фазе распространения вируса в бассейн
одни, бл*, выражения
вот о чем вы думаете, таща заболевающего ребенка, на самой активной фазе распространения вируса в бассейн
одни, бл*, выражения
1
автор
Огірок та Помідорчик
• 30 мая в 10:56
Ответ дляСпасу мир
капец
вот о чем вы думаете, таща заболевающего ребенка, на самой активной фазе распространения вируса в бассейн
одни, бл*, выражения
вот о чем вы думаете, таща заболевающего ребенка, на самой активной фазе распространения вируса в бассейн
одни, бл*, выражения
Ага. Я після хвороби ще дома тримаю пару днів до тижня. Натомість в школу водять з температурою. Після серйозних хвороб - на 1й день коли нема температури. І список можу продовжувати. Так що ненада
Бачу_майбутнє• 30 мая в 10:57
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Її горло не болить
Колись мене протверезила педіатр наш. Син був хворий, вона казала, що ще треба продовжити лікарняний, а я їй, що багато пропустить уроків)). Вона запитала, а як він буде себе на уроках почувати? І я приміряла це на себе. З тих пір, навіть думки не було, коли дитина погано себе почуває, кудись його вести. Подумайте, як вам було б плавати в басейні з охриплим горлом і прийміть рішення
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу