Сусідка знизу• 31 мая в 00:04
А вот если у человека диарея, как его скорая довезет, если прикрутит?
Отравился там, ротавирус или что другое
автор
Сусідка знизу
• 31 мая в 00:07
Ответ дляМой завтрак
Зачем его куда то везти? Дома туалета нет?
Ну если его в больницу надо везти, а в скорой приспичило
Нервогенератор• 31 мая в 00:10
Когда малого везли его рвало, эти врачи меня просто умилили, не переживайте все в порядке сказали, ну с расстройством так же наверное
Рожайтретьего• 31 мая в 00:11
Ответ дляСусідка знизу
Ну если его в больницу надо везти, а в скорой приспичило
З діарею в лікарню?
4
автор
Сусідка знизу
• 31 мая в 00:12
Ответ дляНервогенератор
Когда малого везли его рвало, эти врачи меня просто умилили, не переживайте все в порядке сказали, ну с расстройством так же наверное
Там ведерко дадут получается?
МедоваПаляниця• 31 мая в 00:17
Ответ дляРожайтретьего
З діарею в лікарню?
Коли кишкова інфекція з діареєю і температурою, то так забирають в лікарню, якщо стан важкий
Сонячний день• 31 мая в 00:26
Ответ дляМедоваПаляниця
Коли кишкова інфекція з діареєю і температурою, то так забирають в лікарню, якщо стан важкий
Як відрізнити тяжкий стан від не дуже тяжкого?
3
МедоваПаляниця• 31 мая в 00:30
Ответ дляСонячний день
Як відрізнити тяжкий стан від не дуже тяжкого?
По симптомам звісно: висока температура, сильна діарея, блювання, зневоднення, погане самопочуття.
В мене в дитини температура була 41, блювання, діарея при кишковій інфекції. Швидка забрала в стаціонар.
В мене в дитини температура була 41, блювання, діарея при кишковій інфекції. Швидка забрала в стаціонар.
Кучерявочка• 31 мая в 00:31
З собою беруть якусь ємність, клейонку, однораззову пелюшку - що є в кого. Як і пакетик чи якийсь лоток для ригачок...
Кучерявочка• 31 мая в 00:33
Ответ дляСонячний день
Як відрізнити тяжкий стан від не дуже тяжкого?
Тиск, швидкість дихання, тепература, стан слизових, тривалість і інтнсивність ригачок чи діареї, інтенсивність і локалізація болю і так далі...
Сонячний день• 31 мая в 00:34
Ответ дляМедоваПаляниця
По симптомам звісно: висока температура, сильна діарея, блювання, зневоднення, погане самопочуття.
В мене в дитини температура була 41, блювання, діарея при кишковій інфекції. Швидка забрала в стаціонар.
В мене в дитини температура була 41, блювання, діарея при кишковій інфекції. Швидка забрала в стаціонар.
У дитини то зрозуміло, там об´єм рідини малий. А у дорослих що таке важкий? Мені вже третій день погано. Перший рвота другий температура 38+, на третій наче краще, але диарея дуже сильна. От думаю, пити багато достатньо, чи щось серйозніше потрібно?
МедоваПаляниця• 31 мая в 00:39
Ответ дляСонячний день
У дитини то зрозуміло, там об´єм рідини малий. А у дорослих що таке важкий? Мені вже третій день погано. Перший рвота другий температура 38+, на третій наче краще, але диарея дуже сильна. От думаю, пити багато достатньо, чи щось серйозніше потрібно?
А в дорослих те саме. Висока температура, вище 39, яка погано збивається. Сильна діарея це як? От коли більше 10 раз на день це погано. В мене в батька сальмонельоз був, то він спав під туалетом. Якщо сильне блювання при якому не можливо пити воду, електроліти, ліки то це серйозно.
Якщо такої не має, стан більш менш нормальний, то можна лікуватись вдома. Просто не допускати зневоднення
Якщо такої не має, стан більш менш нормальний, то можна лікуватись вдома. Просто не допускати зневоднення
Сонячний день• 31 мая в 00:41
Ответ дляМедоваПаляниця
А в дорослих те саме. Висока температура, вище 39, яка погано збивається. Сильна діарея це як? От коли більше 10 раз на день це погано. В мене в батька сальмонельоз був, то він спав під туалетом. Якщо сильне блювання при якому не можливо пити воду, електроліти, ліки то це серйозно.
Якщо такої не має, стан більш менш нормальний, то можна лікуватись вдома. Просто не допускати зневоднення
Якщо такої не має, стан більш менш нормальний, то можна лікуватись вдома. Просто не допускати зневоднення
Перші два дні на електролітах жила в 3 літри води. Але діарея тільки сьогодні почалась, прямо вода.
1
Бабайко• 31 мая в 00:43
Ох , я з токсикозом на швидкій їхала. Дома рвало постійно ,а в швидкій і лікарні перестало.Чи то психологічне , чи через запахи може, не знаю…чи що туалет в лікарні не закривається. А повернулась додому і почало знову нудити 🙈
З собою в швидку пакет брала , але не пригодився)
З собою в швидку пакет брала , але не пригодився)
МедоваПаляниця• 31 мая в 00:47
Ответ дляСонячний день
Перші два дні на електролітах жила в 3 літри води. Але діарея тільки сьогодні почалась, прямо вода.
Додайте сорбенти (смекта, атоксіл), ентерол ще класно допомагає. І поки діарея то все одно електроліти пити. Ну і якщо триває більше 3-5 днів, то краще проконсультуватися з лікарем. Бо кишкові інфекції бувають і бактеріальними
1
неДоПриличий• 31 мая в 00:53
Ответ дляСонячний день
У дитини то зрозуміло, там об´єм рідини малий. А у дорослих що таке важкий? Мені вже третій день погано. Перший рвота другий температура 38+, на третій наче краще, але диарея дуже сильна. От думаю, пити багато достатньо, чи щось серйозніше потрібно?
регидрон попробуйте
МеняАЖтрусит• 31 мая в 02:27
Ответ дляРожайтретьего
З діарею в лікарню?
Діарея може привести до зневоднення і смерті. В мене була дизентерія, то просто організм через кішківник позбувається всієї рідини в тілі і можна померти за кілька годин.
1
ДА да да• 31 мая в 02:43
Ответ дляСонячний день
Як відрізнити тяжкий стан від не дуже тяжкого?
Лікарі зазвичай вміють відрізняти
Скоро_вчера• 31 мая в 02:54
Ответ дляРожайтретьего
З діарею в лікарню?
С ней даже в реанимации лежат
Папина дочка• 31 мая в 04:16
Ответ дляРожайтретьего
З діарею в лікарню?
Конечно, если состояние тяжелое
Творческий типаж• 31 мая в 04:57
Ответ дляСусідка знизу
Ну если его в больницу надо везти, а в скорой приспичило
Подгузник наденут
черная мамба• 31 мая в 06:53
Ответ дляСонячний день
Як відрізнити тяжкий стан від не дуже тяжкого?
Обезвоживание. Потеря сознания.
ПоЗиТиВнАя• 31 мая в 07:48
Вставляют пробку в опу и фиксируют чтоб не вырвало. Брат на скорой работал
1
Манкоголік• 31 мая в 08:18
Ответ дляБабайко
Ох , я з токсикозом на швидкій їхала. Дома рвало постійно ,а в швидкій і лікарні перестало.Чи то психологічне , чи через запахи може, не знаю…чи що туалет в лікарні не закривається. А повернулась додому і почало знову нудити 🙈
З собою в швидку пакет брала , але не пригодився)
З собою в швидку пакет брала , але не пригодився)
вы поняли все что описали? причинно-следственные связи? ничего вас не смутило?
1
ЧупакабраЗеБест• 31 мая в 08:31
Ответ дляМеняАЖтрусит
Діарея може привести до зневоднення і смерті. В мене була дизентерія, то просто організм через кішківник позбувається всієї рідини в тілі і можна померти за кілька годин.
пиндец, где вы так? гдето на природе?
Мудробаба• 31 мая в 08:58
Ответ дляСусідка знизу
Там ведерко дадут получается?
Везла ребенка с ротавирусом в свое время. Ночью, по скорой. Брала пакеты с собой.
Ребенок был в памперсы.
Для взрослого думаю надо предусмотреть маленькие полотенца туда проложить, пакеты для работы.
Ребенок был в памперсы.
Для взрослого думаю надо предусмотреть маленькие полотенца туда проложить, пакеты для работы.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
