Хочу в БАНю• 31 мая в 10:40
Стоит ли честно говорить мастеру, что результат не понравился
или проще больше не возвращаться?
Не хочу конфликтовать, но и делать вид, что всё отлично, тоже странно.
Не хочу конфликтовать, но и делать вид, что всё отлично, тоже странно.
Томатико• 31 мая в 10:43
Так могут говорить те, кто надеется на переделку.
Толку говорить, если он не приглашает на следующее посещение, а Вы и так решили больше не ходить к нему
Толку говорить, если он не приглашает на следующее посещение, а Вы и так решили больше не ходить к нему
4
Весела моль• 31 мая в 10:59
Все зависит от ситуации и тд
Мне не трудно сказать.
Но в основном, просто перешла к другому и все.
Мне не трудно сказать.
Но в основном, просто перешла к другому и все.
Зупка_цем• 31 мая в 11:19
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
Жена миллионера• 31 мая в 11:19
Ответ дляЗупка_цем
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
Може майстер пожаліла вашу маму, а не тому, що ви за кордоном живете.
Зупка_цем• 31 мая в 11:26
Ответ дляЖена миллионера
Може майстер пожаліла вашу маму, а не тому, що ви за кордоном живете.
Якось дивно жаліти одно з найкращих спеціалістів в Україні з шикарними доходами і багатьма квартирами під оренду.
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
3
1
Не худа ні разу• 31 мая в 11:27
Ответ дляЗупка_цем
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.
Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.
Я образилася і більше не ходила до неї.
А к маме ходите?
Жена миллионера• 31 мая в 11:36
Ответ дляЗупка_цем
Якось дивно жаліти одно з найкращих спеціалістів в Україні з шикарними доходами і багатьма квартирами під оренду.
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
Тоді логіки в діях вашого майстра взагалі немає. Мама приходить ’запакована’ і вона бере мінімум, а ви за кордоном і в 2 рази вище ціна?) Тут щось взагалі не ті причини.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу