sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Рецепты красоты
anonim_67
Хочу в БАНю• 31 мая в 10:40

Стоит ли честно говорить мастеру, что результат не понравился

или проще больше не возвращаться?
Не хочу конфликтовать, но и делать вид, что всё отлично, тоже странно.
12 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_85
Пампушечка• 31 мая в 10:40
1
Завжди говорю
like 6

anonim_206
ПушАпница• 31 мая в 10:42
2
о чем речь?
anonim_137
Томатико• 31 мая в 10:43
3
Так могут говорить те, кто надеется на переделку.
Толку говорить, если он не приглашает на следующее посещение, а Вы и так решили больше не ходить к нему
like 4
anonim_138
Я така бойова• 31 мая в 10:48
4
Можете сказати.Всерівно ви більше не побачитеся
anonim_189
Квітка Миру• 31 мая в 10:50
5
О чем?
anonim_189
Квітка Миру• 31 мая в 10:52
6
Я б не говорила, просто не пришла больше.
anonim_149
Весела моль• 31 мая в 10:59
7
Все зависит от ситуации и тд
Мне не трудно сказать.
Но в основном, просто перешла к другому и все.
anonim_171
Зупка_цем• 31 мая в 11:19
8
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.

Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.

Я образилася і більше не ходила до неї.
anonim_178
Жена миллионера• 31 мая в 11:19
9
Ответ дляЗупка_цем
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.

Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.

Я образилася і більше не ходила до неї.
Може майстер пожаліла вашу маму, а не тому, що ви за кордоном живете.

anonim_171
Зупка_цем• 31 мая в 11:26
10
Ответ дляЖена миллионера
Може майстер пожаліла вашу маму, а не тому, що ви за кордоном живете.
Якось дивно жаліти одно з найкращих спеціалістів в Україні з шикарними доходами і багатьма квартирами під оренду.
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
woman_facepalming 3 like 1
anonim_182
Не худа ні разу• 31 мая в 11:27
11
Ответ дляЗупка_цем
Я нічого не говорю.
Але насправді вважаю, що це невірно.
Це мотивує нормальних людей до розвитку.
В мене була ситуація у перукаря, що вона моїй мамі виставляє рахунок вдвічі менше ніж мені.
Бо я закордоном і от тільки вона про це взнала, то рахунок виріс вдвічі.
Я нічого їй не сказала.
Просто більше до неї не прийшла.

Що саме смішне, що я закордоном на оренді за свої.
Виплати 0.
А мама моя відомий рідкий спеціаліст з шикарними гонорарами в євро.
В своїй квартирі + квартири під оренду.

Я образилася і більше не ходила до неї.
А к маме ходите?
anonim_178
Жена миллионера• 31 мая в 11:36
12
Ответ дляЗупка_цем
Якось дивно жаліти одно з найкращих спеціалістів в Україні з шикарними доходами і багатьма квартирами під оренду.
По мамі видно, що вона взагалі не бідує.
Жалість не викликає.
Приходить в сукнях по 500 євро і в з каратніком діамантом за 7000 євро а пальці..
Ну таке.
Короче, перукарша здерла гроші не з тої)
Тоді логіки в діях вашого майстра взагалі немає. Мама приходить ’запакована’ і вона бере мінімум, а ви за кордоном і в 2 рази вище ціна?) Тут щось взагалі не ті причини.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff