руки_Крюги• 02 июня в 11:23
Birkenstock, де найвигідніше придбати?
Дівчата, хелп, дуже хочу придбати birkensock, і хочу 100% оригінали, можливо хтось порадить де купити вигідно? Які сайти моніторити?
Дякую
Дякую
Полуничка• 02 июня в 11:28
Я не видела на них подделку.
Подписана на олх. Люблю именно сандалии. Очень редко появляются в продаже по хорошей цене. Вылавливаю.
Подписана на олх. Люблю именно сандалии. Очень редко появляются в продаже по хорошей цене. Вылавливаю.
ЗновЗдоров• 02 июня в 11:40
Можна, автор, я у Вашій темі запитаю?
А я хочу преміата. Можливо вони і колхоз трохи, але чогось дуже хочеться саме на платформі високій.Де їх можна купити оригінал?
А я хочу преміата. Можливо вони і колхоз трохи, але чогось дуже хочеться саме на платформі високій.Де їх можна купити оригінал?
Позаземний розум• 02 июня в 11:52
Автор, я в травні купляла на ансвер, було -30%, 5500 вийшло, ще мінус кешбек від моно , 8%
автор
руки_Крюги
• 02 июня в 13:32
Ответ дляПолуничка
Вам какая модель приглянулась?
Бостони хочу закриті. Бачила в інстаграмі баєра що привозить за 3 тис але думаю чи ото не підробка бо на ансвері вони по 7 😳
Дивне створіння• 02 июня в 13:57
Ответ дляруки_Крюги
Бостони хочу закриті. Бачила в інстаграмі баєра що привозить за 3 тис але думаю чи ото не підробка бо на ансвері вони по 7 😳
За 3 тис це підробка, не ведіться
220В• 02 июня в 16:58
Ответ дляПозаземний розум
Автор, я в травні купляла на ансвер, було -30%, 5500 вийшло, ще мінус кешбек від моно , 8%
Я им не верю, ибо не может свитер поло Ральфа стоить везде по миру и на офф сайте 1000 дол, а у них 400, такое себе, лимит щедрости на паль.
Позаземний розум• 02 июня в 17:29
Ответ для220В
Я им не верю, ибо не может свитер поло Ральфа стоить везде по миру и на офф сайте 1000 дол, а у них 400, такое себе, лимит щедрости на паль.
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
220В• 02 июня в 20:49
Ответ дляПозаземний розум
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
Долл
автор
руки_Крюги
• 03 июня в 15:08
Ответ дляПозаземний розум
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
Дякую що написали, що оригінали
автор
руки_Крюги
• 03 июня в 15:10
Ответ дляДивне створіння
За 3 тис це підробка, не ведіться
На олх ще більше підробок напевне, бо ціни там від 1800 🙈 І от як тепер купувати в Україні?
При тому що по фото один в один як оригінали.
Тому хочу ніби з закордону замовити
Єдине сподіваюсь на ансвері може оригінали
При тому що по фото один в один як оригінали.
Тому хочу ніби з закордону замовити
Єдине сподіваюсь на ансвері може оригінали
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу


