sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_102
руки_Крюги• 02 июня в 11:23

Birkenstock, де найвигідніше придбати?

Дівчата, хелп, дуже хочу придбати birkensock, і хочу 100% оригінали, можливо хтось порадить де купити вигідно? Які сайти моніторити?
Дякую
16 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_156
Железобетон• 02 июня в 11:28
1
Интертоп,ансвер
dislike 3 like 2

anonim_156
Полуничка• 02 июня в 11:28
2
Я не видела на них подделку.
Подписана на олх. Люблю именно сандалии. Очень редко появляются в продаже по хорошей цене. Вылавливаю.
anonim_156
Полуничка• 02 июня в 11:29
3
Вам какая модель приглянулась?
anonim_148
ЗновЗдоров• 02 июня в 11:40
4
Можна, автор, я у Вашій темі запитаю?
А я хочу преміата. Можливо вони і колхоз трохи, але чогось дуже хочеться саме на платформі високій.Де їх можна купити оригінал?
anonim_120
Позаземний розум• 02 июня в 11:52
5
Автор, я в травні купляла на ансвер, було -30%, 5500 вийшло, ще мінус кешбек від моно , 8%
anonim_106
Кидстаффовка• 02 июня в 11:55
6
На оф.сайте есть скидки
like 1
noavatar
parele• 02 июня в 11:57
7
Купувала минулого року на PRM. На Монобанку ще був кешбек 20% на цей магазин, та якась знижка хороша в самому магазині. При реєстрації теж бонус дають.
heart 1
anonim_123
СкумбріяП8• 02 июня в 12:15
8
Можете посмотреть здесь.
https://www.gilt.com/brand/Birkenstock?dsReferrer=...
anonim_102
автор руки_Крюги • 02 июня в 13:26
9
Дякую всім за допомогу. 🥰

anonim_102
автор руки_Крюги • 02 июня в 13:32
10
Ответ дляПолуничка
Вам какая модель приглянулась?
Бостони хочу закриті. Бачила в інстаграмі баєра що привозить за 3 тис але думаю чи ото не підробка бо на ансвері вони по 7 😳
anonim_156
Дивне створіння• 02 июня в 13:57
11
Ответ дляруки_Крюги
Бостони хочу закриті. Бачила в інстаграмі баєра що привозить за 3 тис але думаю чи ото не підробка бо на ансвері вони по 7 😳
За 3 тис це підробка, не ведіться
anonim_158
220В• 02 июня в 16:58
12
Ответ дляПозаземний розум
Автор, я в травні купляла на ансвер, було -30%, 5500 вийшло, ще мінус кешбек від моно , 8%
Я им не верю, ибо не может свитер поло Ральфа стоить везде по миру и на офф сайте 1000 дол, а у них 400, такое себе, лимит щедрости на паль.
anonim_120
Позаземний розум• 02 июня в 17:29
13
Ответ для220В
Я им не верю, ибо не может свитер поло Ральфа стоить везде по миру и на офф сайте 1000 дол, а у них 400, такое себе, лимит щедрости на паль.
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
anonim_158
220В• 02 июня в 20:49
14
Ответ дляПозаземний розум
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
Долл
anonim_102
автор руки_Крюги • 03 июня в 15:08
15
Ответ дляПозаземний розум
Все що я купляла на ансвер - оригінал. Цін по 400 гривен взагалі не бачила
Дякую що написали, що оригінали
anonim_102
автор руки_Крюги • 03 июня в 15:10
16
Ответ дляДивне створіння
За 3 тис це підробка, не ведіться
На олх ще більше підробок напевне, бо ціни там від 1800 🙈 І от як тепер купувати в Україні?
При тому що по фото один в один як оригінали.
Тому хочу ніби з закордону замовити
Єдине сподіваюсь на ансвері може оригінали
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff