Губка Боб• 04 июня в 16:31

Більше не справляюсь...лірика,прегабалін?

Підскажіть, буду вдячна. Хронічні стреси давно і постійно. Гіпертонічна хвороба вже мій супутник, а зараз постійно болить голова ,ніби все зжато і шия заспазмована. Раніше лікар пропонував Лірику,я думала ,що сама якось справлюсь, бачу,що ні. Але як начиталась там побічні дії, то через свою тривожність боюсь розпочинати.
Хтось приймав? Які відчуття?
Дякую
Кнопус• 04 июня в 16:32
Диету соблюдаете?

So_so• 04 июня в 16:33
Я пью в комплексе от болевого синдрома, ничего такого в прегабалине нет, зависит от дозы, но есть так много разных препаратов, странно, что врач начинает с него.
Найщасливіша• 04 июня в 16:33
Ответ дляКнопус
Диету соблюдаете?
Ещё спросите, хорошо ли она какает🤦‍♀️
Кнопус• 04 июня в 16:34
Ответ дляНайщасливіша
Ещё спросите, хорошо ли она какает🤦‍♀️
Смешно. Вы наверное не в курсе и я за Вас рада.
Но при гипертонии нужна диета.
Обижулька• 04 июня в 16:34
Автор, а який саме лікар пропонував Вам лірику? Ви в курсі що це аптечний наркотик, який викликає залежність....
Найщасливіша• 04 июня в 16:35
Ответ дляКнопус
Но при гипертонии нужна диета.
Я то знаю. Но она спрашивает совершенно про другое
автор Губка Боб • 04 июня в 16:36
Ответ дляSo_so
Та ні, я від антидепресантів відмовилась, але найбільше турбує цей спазм шиї,можливо тому призначив
Кнопус• 04 июня в 16:37
Ответ дляНайщасливіша
Я вижу, что автор жалуется на гипертонию, головные боли, зажатость. Это все сосуды. А забитые сосуды это к питанию вопросы.
So_so• 04 июня в 16:36
Ответ дляГубка Боб
А почему отказались?

So_so• 04 июня в 16:37
Ответ дляГубка Боб
А почему отказались?
автор Губка Боб • 04 июня в 16:37
Ответ дляКнопус
Но при гипертонии нужна диета.
Яка дієта? Я 52 кг в 45 років, сіль,жирне,гостре ніколи не любила. Думаю це доя тих хто більше 100 кг актуально.
Кнопус• 04 июня в 16:39
Ответ дляГубка Боб
В 45 пора знать, что слово диета не обозначает похудение.
Именно сладкое, мучное, жареное, острое, жирное Вам нельзя не потому, что Вы толстая, а для здоровья сосудов.
Я бы еще омегу пропила.
автор Губка Боб • 04 июня в 16:39
Ответ дляSo_so
А почему отказались?
Певно чисто страх і неосвіченість в цій сфері
Витворунка• 04 июня в 16:40
Приймала від болю, але не сильно допомогло, в мене голова крутилась від нього і загалом не сподобались відчуття. Від знайомих з пораненням зараз відгуки що допомогає краще спати
автор Губка Боб • 04 июня в 16:40
Ответ дляКнопус
Я бы еще омегу пропила.
Роками п´ю омегу-3.
культУра• 04 июня в 16:42
Ответ дляОбижулька
Не знаю. Пила бо була на стресі і сильно зажата. В попереку перетиснуло нерв і я майже не ходила. Пропила курс лірики 25. Все норм. Звикання не було. Спати під час прийому і після стала набагато краще. Нерви трохи заспокоїлися.
автор Губка Боб • 04 июня в 16:43
Ответ дляКнопус
Я в старпості написала,що постійні стреси ,саме це причина моєї гіпертонії.
Molly-fde0• 04 июня в 16:43
Я сидела на прегабалине , первое время перло пару дней, потом вообще не действовало .
Я рекомендую Вам найди книгу майи гогулан попрощайтесь с болезнями . Это кладезь. Единственный период когда я себя нормально чувствовала это когда я так питалась как там написано и делала упражнения и контрастные процедуры
Прегабалин лирика мне не дал ничего, не убрал даже нейропатия.
Чудного исцеления у меня на нем не произошло
автор Губка Боб • 04 июня в 16:44
Ответ длякультУра
Скажіть,яку вам схему прописали,скільки ви пили?

автор Губка Боб • 04 июня в 16:45
Ответ дляMolly-fde0
Дякую, подивлюся, але тут переосмислення життя потрібне, а не раціону їжі,це 100%.
ЧупакабраЗеБест• 04 июня в 16:45
Ответ дляMolly-fde0
а что она такого расписывате? там реально чтото гениальное?
Molly-fde0• 04 июня в 16:45
Мне от спазма хорошо помогала зарядка и препарат мускомед
Molly-fde0• 04 июня в 16:48
Ответ дляЧупакабраЗеБест
То что там написано это действительно работающие методы , которые несравнимо улучшают здоровье и самочувствие по сравнению с аптечными препаратами. Я написала свой опыт. Если вы считаете что решение проблемы это пить лирику которая даже ничего не лечит , а только ослабляет сигналы организма и нервной системы вперед и с песней
автор Губка Боб • 04 июня в 16:48
Ответ дляMolly-fde0
Зарядку почала робити,чогось гірше стало . Вчора ще подружка померла, то від шоку шию так стиснуло,що не могла на подушку положити, хоч сидячи спи
Обижулька• 04 июня в 16:49
Ответ длякультУра
Я в шоці...Ви приймаєте такі препарати і не знаєте, хто їх призначає? Автор, не треба гратися з такими речами. Ви були у невролога, прихіатра? Гіпертонія зараз в кожного другого, для цього приймаються на постіній основі пігулки. Зажатість і т.д. можна сходити на масаж, зробити узд..Для сниження стресу є інші препарати, більш ’легкі’. Навіщо в 45 років підсаджувати себе на таку жесть.
автор Губка Боб • 04 июня в 16:49
Ответ дляMolly-fde0
Чого ви так іронізуєте, іноді люди самі не справляються. (((
Molly-fde0• 04 июня в 16:49
Ответ дляГубка Боб
Мускомед хорошо снимает спазм и не имеет побочных, по крайней мере у меня не было.
Он лучше чем мидокалм, и все остальное
Я пила мускомед по капсуле два раза в день, 7 дней ( больше пить нельзя)
Женщинас• 04 июня в 16:51
Ответ дляГубка Боб
А зарядку делаете? Есть спорт?
автор Губка Боб • 04 июня в 16:53
Ответ дляОбижулька
Ви кому пишете? Я автор.Гіпертонія у мене років 20 ,що там у кого я не знаю,так невролог лікує мою гіпертонію, психіатр запропонував антидепресанти.
А які більш легкі? Мене вже ,здається, тільки алкоголь може розслабити.
Прегабалін,до речі,сімейний лікар запропонував.
автор Губка Боб • 04 июня в 16:53
Ответ дляMolly-fde0
Он лучше чем мидокалм, и все остальное
Дякую, спробую,бо в мене на мидокалм кропивниця.