sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Десерты
anonim_207
БеллаДонна• 08 июня в 19:23

Так хвалили тут, а воно теж не смачне.

Зайшли в кондитерку Лучіано, хтось давно тут писав, що найсмачніші в них десерти.
Що сказать, один мус. Полуничне не сподобалося там, кава в автоматі смачна, тістечка на 3. Взяла додому медове, теж несмачне і теж повно крему.
attached-photo
dislike 5
44 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_52
Альфред Шнитке• 08 июня в 19:24
1
Разве много крема это минус?
like 9 face_with_tears_of_joy 3 dislike 1

anonim_163
4есотка• 08 июня в 19:25
2
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
face_with_tears_of_joy 8 woman_facepalming 3 like 2
anonim_18
Стриптизерка• 08 июня в 19:25
3
балувані ви.
like 2
anonim_72
90x60x90• 08 июня в 19:25
4
Ответ дляАльфред Шнитке
Разве много крема это минус?
Дивлячись який крем. Якщо з маргарину то так.
like 13
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:26
5
Ответ дляСтриптизерка
балувані ви.
Мабуть
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:27
6
Ответ для90x60x90
Дивлячись який крем. Якщо з маргарину то так.
Не з вершків так точно.
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
like 6
anonim_27
ДелайКак_Я• 08 июня в 19:28
7
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:28
8
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Вони на смак, як вацак
crying_face 7 like 3 dislike 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_210
Українська зірочка• 08 июня в 19:28
9
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Вы видели цену на сливочное масло, шоколад и сливки? Не может быть дёшево и вкусно.
like 10 face_with_tears_of_joy 1 heart 1

anonim_163
4есотка• 08 июня в 19:29
10
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Ні, зараз подивлюсь, якщо не видалили з сайту
anonim_210
Українська зірочка• 08 июня в 19:29
11
Ответ дляБеллаДонна
Вони на смак, як вацак
Понятно. Так и подумала. Спасибо за тему.
like 5 dislike 1
anonim_98
Сливочная пенка• 08 июня в 19:29
12
Ответ дляБеллаДонна
Не з вершків так точно.
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
Цена и вес какой
anonim_190
Муркошечка• 08 июня в 19:29
13
Они были вкусные лет 15 назад)
Сейчас это что-то на уровне Вацака
like 3 dislike 1
anonim_170
Мольфарочка• 08 июня в 19:30
14
Подивилась їх торти, як в 90ті потрапила
face_with_tears_of_joy 3 like 2
anonim_149
ПростоБелка• 08 июня в 19:30
15
Ответ дляАльфред Шнитке
Разве много крема это минус?
Та воно ж один жир
like 2
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:31
16
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Торти дійсно, там великі, за розміром мій би домашній подягнув би до трьох кг, а там дивилася, торт великий, а вага 1200 здається
woman_facepalming 2 crying_face 1 like 1
anonim_77
ФруктЕщеТот• 08 июня в 19:31
17
Ой нє, один крем і той не дуже на вигляд
like 5
anonim_149
ПростоБелка• 08 июня в 19:31
18
Ответ дляБеллаДонна
Вони на смак, як вацак
Ой фу, гірше тортів чим в Вацакі навіть важко знайти
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:32
19
Ответ дляСливочная пенка
Цена и вес какой
Тістечка десь 100 г по 69 гривен. А цей, що зараз відкрила, 120 грн

anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:34
20
Ответ дляПростоБелка
Ой фу, гірше тортів чим в Вацакі навіть важко знайти
Ще колись років 15 тому довелося спробувати Міріам чи Маріам
anonim_11
Пэрисхилтонша• 08 июня в 19:34
21
Так хочу конфетки південна ніч😭
heart 1
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:35
22
Ответ дляПэрисхилтонша
Так хочу конфетки південна ніч😭
Так то авк. Молочні вже дуже давно не бачила, а чорні зустрічала в продажу
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:38
23
Ще порадили нещодавно пельмені. Купила, спробую на днях
anonim_143
Я таке знаю• 08 июня в 19:39
24
Я хвалила лише Моцарт з Сільпо, і золотий ключик Рошен.
heart 3
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:40
25
Ответ дляЯ таке знаю
Я хвалила лише Моцарт з Сільпо, і золотий ключик Рошен.
Моцарт і медовик з чорносливом, то моя любофф
heart 1
anonim_98
Біток чи ефір?• 08 июня в 19:42
26
Ответ дляБеллаДонна
Тістечка десь 100 г по 69 гривен. А цей, що зараз відкрила, 120 грн
Мені подобається Лучіано (Арлекін, Жозефіна, Паоло), Вацак точно ні.
Але я люблю багато крема і мало тіста, і бажано без бісквіта.
like 2
anonim_163
4есотка• 08 июня в 19:43
27
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Вони або видалили з сайту, або більше не роблять такі. Але є ньюанс: начинку можна обирати тільки із запропонованих і дизайн простий - люба ваша картинка. Ми замовляли і арлекін , і бісквітний - всі гості хвалили смак.
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
attached-photo
attached-photo
anonim_56
Задолбулька• 08 июня в 19:44
28
Навіть по фото видно, що це несмачно. Один крем сумнівної якості та смаку.
like 4
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:48
29
Ответ дляЗадолбулька
Навіть по фото видно, що це несмачно. Один крем сумнівної якості та смаку.
Вони, в лучіано, ще на порозі при вході хвалили і запрошували спробувати. Зайшли, спробували, сподобалася лише кава. Думаю, візтму ще цей медовик карамельний, медовик де неможливо нічим зіпсувати, а ні... ні смаку меду, ні карамелі, коржі сухі, крем пухкий без молочного смаку.
Більше не заходитиму. Як і у вацак.
like 1
anonim_207
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:49
30
Ответ для4есотка
Вони або видалили з сайту, або більше не роблять такі. Але є ньюанс: начинку можна обирати тільки із запропонованих і дизайн простий - люба ваша картинка. Ми замовляли і арлекін , і бісквітний - всі гості хвалили смак.
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
Так в тім і справа, що за 1000 можна купити смачні торти.
like 3
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff