БеллаДонна• 08 июня в 19:23
Так хвалили тут, а воно теж не смачне.
Зайшли в кондитерку Лучіано, хтось давно тут писав, що найсмачніші в них десерти.
Що сказать, один мус. Полуничне не сподобалося там, кава в автоматі смачна, тістечка на 3. Взяла додому медове, теж несмачне і теж повно крему.
Що сказать, один мус. Полуничне не сподобалося там, кава в автоматі смачна, тістечка на 3. Взяла додому медове, теж несмачне і теж повно крему.
5
4есотка• 08 июня в 19:25
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
8
3
2
90x60x90• 08 июня в 19:25
Ответ дляАльфред Шнитке
Разве много крема это минус?
Дивлячись який крем. Якщо з маргарину то так.
13
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:27
Ответ для90x60x90
Дивлячись який крем. Якщо з маргарину то так.
Не з вершків так точно.
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
6
ДелайКак_Я• 08 июня в 19:28
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:28
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Вони на смак, як вацак
7
3
1
1
Українська зірочка• 08 июня в 19:28
Ответ для4есотка
А мені подобається Лучіано. Торти на замовлення величезні, дешеві і смачні. Замовляла багато разів дитині на ДН
Вы видели цену на сливочное масло, шоколад и сливки? Не может быть дёшево и вкусно.
10
1
1
4есотка• 08 июня в 19:29
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Ні, зараз подивлюсь, якщо не видалили з сайту
Українська зірочка• 08 июня в 19:29
Ответ дляБеллаДонна
Вони на смак, як вацак
Понятно. Так и подумала. Спасибо за тему.
5
1
Сливочная пенка• 08 июня в 19:29
Ответ дляБеллаДонна
Не з вершків так точно.
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
Загущувачі, які і дають об´єм в кремі
Цена и вес какой
Муркошечка• 08 июня в 19:29
Они были вкусные лет 15 назад)
Сейчас это что-то на уровне Вацака
Сейчас это что-то на уровне Вацака
3
1
ПростоБелка• 08 июня в 19:30
Ответ дляАльфред Шнитке
Разве много крема это минус?
Та воно ж один жир
2
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:31
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Торти дійсно, там великі, за розміром мій би домашній подягнув би до трьох кг, а там дивилася, торт великий, а вага 1200 здається
2
1
1
ПростоБелка• 08 июня в 19:31
Ответ дляБеллаДонна
Вони на смак, як вацак
Ой фу, гірше тортів чим в Вацакі навіть важко знайти
1
1
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:32
Ответ дляСливочная пенка
Цена и вес какой
Тістечка десь 100 г по 69 гривен. А цей, що зараз відкрила, 120 грн
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:34
Ответ дляПростоБелка
Ой фу, гірше тортів чим в Вацакі навіть важко знайти
Ще колись років 15 тому довелося спробувати Міріам чи Маріам
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:35
Ответ дляПэрисхилтонша
Так хочу конфетки південна ніч😭
Так то авк. Молочні вже дуже давно не бачила, а чорні зустрічала в продажу
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:40
Ответ дляЯ таке знаю
Я хвалила лише Моцарт з Сільпо, і золотий ключик Рошен.
Моцарт і медовик з чорносливом, то моя любофф
1
Біток чи ефір?• 08 июня в 19:42
Ответ дляБеллаДонна
Тістечка десь 100 г по 69 гривен. А цей, що зараз відкрила, 120 грн
Мені подобається Лучіано (Арлекін, Жозефіна, Паоло), Вацак точно ні.
Але я люблю багато крема і мало тіста, і бажано без бісквіта.
Але я люблю багато крема і мало тіста, і бажано без бісквіта.
2
4есотка• 08 июня в 19:43
Ответ дляДелайКак_Я
Дешевые торты?
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Около тысячи за чуть больше кг. Это цена кондитерских
Вони або видалили з сайту, або більше не роблять такі. Але є ньюанс: начинку можна обирати тільки із запропонованих і дизайн простий - люба ваша картинка. Ми замовляли і арлекін , і бісквітний - всі гості хвалили смак.
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
Задолбулька• 08 июня в 19:44
Навіть по фото видно, що це несмачно. Один крем сумнівної якості та смаку.
4
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:48
Ответ дляЗадолбулька
Навіть по фото видно, що це несмачно. Один крем сумнівної якості та смаку.
Вони, в лучіано, ще на порозі при вході хвалили і запрошували спробувати. Зайшли, спробували, сподобалася лише кава. Думаю, візтму ще цей медовик карамельний, медовик де неможливо нічим зіпсувати, а ні... ні смаку меду, ні карамелі, коржі сухі, крем пухкий без молочного смаку.
Більше не заходитиму. Як і у вацак.
Більше не заходитиму. Як і у вацак.
1
автор
БеллаДонна
• 08 июня в 19:49
Ответ для4есотка
Вони або видалили з сайту, або більше не роблять такі. Але є ньюанс: начинку можна обирати тільки із запропонованих і дизайн простий - люба ваша картинка. Ми замовляли і арлекін , і бісквітний - всі гості хвалили смак.
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
У кого є гроші на торти від 3000 тому не сподобається. А якщо бюджетно, то норм
Так в тім і справа, що за 1000 можна купити смачні торти.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу