БеллаДонна• 08 июня в 19:23

Так хвалили тут, а воно теж не смачне.

Зайшли в кондитерку Лучіано, хтось давно тут писав, що найсмачніші в них десерти.
Що сказать, один мус. Полуничне не сподобалося там, кава в автоматі смачна, тістечка на 3. Взяла додому медове, теж несмачне і теж повно крему.
4есотка• 08 июня в 19:53
Ответ дляБеллаДонна
Так в тім і справа, що за 1000 можна купити смачні торти.
Там здається 3 кг, він величезний, на всіх гостей. І тоді ми віддали здається 800 грн, але ціни зросли

Ганцю в кєдах• 08 июня в 19:53
Ой, напомнили когда-то, еще до войны обожала их пирожные Везувий
автор БеллаДонна • 08 июня в 19:54
Ответ для4есотка
У них торти по 1000 за кг. Ви свої за яку ціну кг замовляєте? По 300 грн?
4есотка• 08 июня в 19:54
Ответ дляБеллаДонна
Під замовлення то авторські по 1000 за кг. А такі дешевше
Чаюри• 08 июня в 19:55
Ответ дляБіток чи ефір?
Мені подобається Лучіано (Арлекін, Жозефіна, Паоло), Вацак точно ні.
Але я люблю багато крема і мало тіста, і бажано без бісквіта.
Паоло був колись мій улюблений торт, взагалі колись ще в Донецьку Лучіано були смачні торти, а зараз, певно, поздешевшували виробництво.
Сегодня не целуюсь• 08 июня в 19:56
Я паоло люблю, мне он самый вкусный.
Біток чи ефір?• 08 июня в 19:58
Ответ дляЧаюри
Колись купувала в Донецьку, зараз в Києві (знаю тільки магазин на Позняках) купую, коли натрапляю на них.
Инфотуфелька• 08 июня в 20:02
Вчора зробила мурашник. Дуже смачно і не дорого)
lilul990• 08 июня в 20:04
Спечіть домашнє. Краще домашнього немає

ФруктЕщеТот• 08 июня в 20:12
Ответ дляИнфотуфелька
Ну як недорого(( Дорого. Масла мінімум 2 пачки, згущенка
Перловая Кашка• 08 июня в 20:16
Ответ дляЧаюри
Ностальгия. Донецкие тортики.
Очень любила с рублеными коржами.
Чучело-Мяучело• 08 июня в 20:21
Потому что Лучиано нужно есть в Донецке. В других местах это уже не то
Чучело-Мяучело• 08 июня в 20:22
Ответ дляПерловая Кашка
Ностальгия. Донецкие тортики.
Очень любила с рублеными коржами.
И их пицца )) Студентами брали часто )
Инфотуфелька• 09 июня в 11:10
Ответ дляФруктЕщеТот
банка вареної згущонки +пачка масла 200гр. на тісто 250гр маргарину і 2 яйця. я порахувала- десь 200грн - 1,4кг торта. Що зараз дешевше?