КондуктЕр тролейбуса• 09 июня в 10:57
Торт Чотири зустрічі з Сільпо
Він зараз по акції, хтось брав? Як вам? Мене трошки бентежить що напевно партії по акції гірше безакційних, варто брати?
4
1
Таракашечка• 09 июня в 11:10
Це такі самі партії.
Крем жирний із згущиком, я такий не люблю. Коржі хороші, сам торт високий, важкий.
Крем жирний із згущиком, я такий не люблю. Коржі хороші, сам торт високий, важкий.
1
Виниловая пластинка• 09 июня в 11:11
Купил. І з.їли, шо там думать. Навіть булки малятко різні по смаку в різних партіях
1
Печенюшка• 09 июня в 11:31
Брала в одному Сільпо дуже смачний, вчора взяла в іншому, просочили його солодким сиропом занадто то без.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
