Знову Я• 09 июня в 19:25
Автобусом в Грецію
Хто недавно їздив, дуже довго зараз на кордонах чекати?
Дикая Роза• 09 июня в 19:33
на яких кордонах? головне в Польшу виїхати, там далі шенген.
А, блін, в Грецію. Це через Румунію ви. Там теж недовго на кордонах, головне наш пройти, а наш як завжди по 8-12 годин влітку.
Знову Я
• 09 июня в 19:32
Ответ дляОколовита
Дуже, смотрю тик ток стоят по 12 часов
Я теж таке почула і зараз в шоці
Едимнаморе• 09 июня в 19:34
Ответ дляДикая Роза
Їхала на тому тижні, то на нашому кордоні навіть з автобуса не виходили, може півгодини стояли.Це в Польщу.
Свідок Перемоги• 09 июня в 19:35
Ответ дляДикая Роза
бывшим летом ездила, за два часа прошли две таможни через Румынию.
Околовита• 09 июня в 19:36
Ответ дляЗнову Я
Я теж таке почула і зараз в шоці
Нам без вариантов уже, будем ехать
Знову Я
• 09 июня в 19:36
Ответ дляСвідок Перемоги
если сейчас 12 стоять, то может на самолете тогда?
Так я вже оплатила тур автобусом.
Знову Я
• 09 июня в 19:36
Ответ дляОколовита
Нам без вариантов уже, будем ехать
А коли ви їдете?
Апофиозная• 09 июня в 19:42
Ответ дляСвідок Перемоги
А до самолета как? На дельтаплане?
Свідок Перемоги• 09 июня в 19:43
Ответ дляАпофиозная
А до самолета как? На дельтаплане?
я к тому, что после 12 часов стояний ей еще пилить по Румынии, Болгарии и Греции придется. И это еще по Украине я не считаю.
Птиця Говорун• 09 июня в 19:46
Ответ дляСвідок Перемоги
У нас летают самолеты?
Апофиозная• 09 июня в 19:49
Ответ дляСвідок Перемоги
А до аэропорта не надо пилить? А потом ждать рейс, возможно даже сутки, потом лететь, потом от аэропорта до отеля чем то добираться. Никакой экономии по времени нет, а по деньгам ещё больше расходов
Знову Я
• 09 июня в 20:02
Цікаво, якщо автобусний тур куплений, чи можна його замінити на літак? Чи пізно вже
ГрайливаКиця• 09 июня в 20:05
Ответ дляДикая Роза
От блін навіщо ви пишите. Румунський аордон тупо стоїть. Автобуси по 15 год в чергах зараз
Знову Я
• 09 июня в 21:29
Ответ дляГрайливаКиця
Це капець, може згодом щось вирішиться, бо це не нормально!
Залізний кіготь• 09 июня в 23:14
Сьогодні моя родичка приїхала в Грецію на відпочинок.Добиралась 2 доби. 12 годин стояли на кордоні з 21.00 до 9.00 ранку. Це правда, що довго.
Знову Я
• 09 июня в 23:49
Ответ дляЗалізний кіготь
Це жах. Для чого придумали ті нововведення
Кринжова баба• 10 июня в 00:29
Ответ дляСвідок Перемоги
По я Україні хвилин 40 до кордону, а там як пощастить.
Кринжова баба• 10 июня в 00:30
Ответ дляЗнову Я
Довбана війна. Так би в Грибівку поїхала і не парилась би(
Ви зрівняли Грибівку і Грецію, тому що обидві назви на букву Г?
Кринжова баба• 10 июня в 00:30
Ответ дляЗалізний кіготь
Через який кордон їхала?
Знову Я
• 10 июня в 00:32
Ответ дляКринжова баба
Ні, бо з наших місць де відпочивала в Україні саме там дуже сподобалось
Кринжова баба• 10 июня в 00:34
Ответ дляЗнову Я
Зрозуміло. Я теж їду в Грецію, планую, і плювати на кордони, дитина хоче море, я перетерплю очікування. Варіантів інших немає.
Знову Я
• 10 июня в 00:37
Ответ дляКринжова баба
А коли їдете і де? Теж дитина хоче....