Куда ж без меня• 09 июня в 21:08
Одежда я так понимаю вообще не продается на сайтах из трех и четырех букв?
Некоторые просто висят по три года
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:18
Дуже рідко. Раніше прольоти з інсайтів розліталися просто. Зараз, якщо навіть річ непоганого бренду, то торгуються в три рази дешевше. Наприклад , новий костюм пума за 500 грн хочуть придбати олх-доставкою.
Прикуси Язика• 09 июня в 21:21
Ответ дляЗакуйовджена життям
а что не так?
Губи з філером• 09 июня в 21:26
Ну може дивлячись яка одежа (в плані цін). Я купляю регулярно, але тільки дуже дешеву категорію (максимум 200 грн).
Скоро_вчера• 09 июня в 21:26
Ответ дляЗакуйовджена життям
Примерять. А в чём проблема?
Губи з філером• 09 июня в 21:27
Ответ дляЗакуйовджена життям
А що не так з олх-доставкою? Вона на цьому сайті по суті як одна з основних функцій для безпеки покупця і продавця
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:29
Ответ дляПрикуси Язика
а что не так?
Та просто він коштує 3000, наприклад, а так все так. У кого такий бюджет, то є і дешевше варіанти.
Я , наприклад,по своїм можливостям речі шукаю.
Куда ж без меня
• 09 июня в 21:30
Ответ дляЗакуйовджена життям
Может тогда просто выбросить, если это например синтетика?
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:30
Ответ дляСкоро_вчера
Примерять. А в чём проблема?
В тому що ціну смішну пропонують.
Скоро_вчера• 09 июня в 21:31
Ответ дляЗакуйовджена життям
В тому що ціну смішну пропонують.
Из текста я поняла, что 500 грн это ваша цена?
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:32
Ответ дляКуда ж без меня
В даному випадку ні, але в чому проблема синтетики? Наприклад, костюм для йоги - це суцільна синтетика. Не вовна ж
Губи з філером• 09 июня в 21:35
Ответ дляЗакуйовджена життям
В тому що ціну смішну пропонують.
А чому вони взагалі пропонують якусь ціну? У вас написана актуальна ціна в оголошенні? Якщо так, то дивно...
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:38
Ответ дляГуби з філером
Ну дешевше хочуть
Губи з філером• 09 июня в 21:47
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну дешевше хочуть
А, типу торгуються... Це дивно якось, не на базарі ж.
Прикуси Язика• 09 июня в 21:47
Ответ дляЗакуйовджена життям
так в цене дело) а вы написали как будто в длставке) доставка олх - отличная ж вещь
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:48
Ответ дляПрикуси Язика
Ну так. Перечитала, і зрозуміла, що не вказала початкову ціну речі
Прикуси Язика• 09 июня в 21:48
Ответ дляГуби з філером
почему? если торг уместен и на олх есть и в мономаркете
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:50
Ответ дляГуби з філером
Останнім часом дуже часто в декілька разів ціну збивають.
Губи з філером• 09 июня в 21:51
Ответ дляЗакуйовджена життям
Цікаво, на що люди розраховують? Може думають, що хочете якнайшвидше продати, і погодитеся на будь яку ціну
Губи з філером• 09 июня в 21:52
Ответ дляПрикуси Язика
Але ж не в декілька разів. Автор коментаря писала, що костюм 3000 коштує, а хотіли купити за 500. Ну я розумію ще 50-100 грн вторгувати, а тут вже наглість якась
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:55
Ответ дляГуби з філером
Ну якщо річ висить роками, то, звісно, вже і ціну знижую, бо ж актуальність втрачається. А коли щось нове і дійсно гарний варіант, просто розмір не підійшов, то такий торг виглядає дивним. Наприклад, крокси, які виявилися замалими і купувалися за 1900 на офіційному сайті, то вони ж ніяк не можуть коштувати 800. Ну грн 300 уступлю, щоб не лежали, але і за копійки продавати не хочеться
Закуйовджена життям• 09 июня в 21:58
Ответ дляГуби з філером
Ще й з таким тоном: та ви його роками продавати будете, ну надумаєте -пишіть, заберу. Не хочеться і продавати таким.