Скорая помощь• 10 июня в 00:12
Які скатертини зараз актуальні?
Тихої ночі всім!
Дівчата, орендую квартиру і потрібно в кімнаті, де постійно проводимо час, но не спимо, закрити великий лакований стіл. І стільницю і бока. Розмір десь 140 на 80.
Хочу купити актуальну скатертину, яку потім заберу з собою.
Дякую.
Доставучая• 10 июня в 00:16
я даже знаю, что это за стол) сссровский, да ?) у меня у бабушки такой был, он не складывался, а наоборот, расскладывался еще больше)) Я бы взяла светлую скатерть водооталкивающую, если ремонт современный, то брать что-то минималистичное, если старый, то классика подойдет
Скорая помощь
• 10 июня в 00:18
Ответ дляДоставучая
Так, радянський.
Мені не під поточний ремонт, а якусь універсальну, щоб і потім була актуальна.
Доставучая• 10 июня в 00:20
Ответ дляСкорая помощь
Так, радянський.
что-то нейтральное бы взяла, то, что понравится, вы же не знаете куда переедите и доживет ли та скатерть до переезда)
Гарантую неперелевки• 10 июня в 00:23
Ответ дляСкорая помощь
Так, радянський.
Беріть ту, яка вам подобається.
Ви ж не на шоу, хто там буде заперечувати, актуальна чи ні?
Подобається, по бюджету, ок
Вилами по воде• 10 июня в 08:08
Зараз таке різноманіття скатертних тканин продається, від однотонних до тематичних з візерунками. Загугліть тканина Дак, вона водовідштовхуюча. Можу ще порадити в секонді подивитись якщо це для вас прийнятно. Я там купую домашній текстиль, і скатертини теж. Якість висока, ціна низька.