Не гавкаю- но охраняю• 10 июня в 13:55
Рак сечового міхура
Хто стикався,як лікувались,як боролись.Яке життя після видалення сечового міхура.
Без комплексів• 10 июня в 14:03
Залежить від стадії та розповсюдження процеса.
Якщо видалення, то можуть зробити пластику сечевого.
Що лікарі пропонують?
Слухи-руки не распускаю• 10 июня в 14:03
Маю 2 родичів, які багато років в ремісії, сечовий не вилаляли
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 14:05
Ответ дляБез комплексів
Що лікарі пропонують?
Просто читаю що не видаливши рецидиви настільки часті,що людина все одно погоджується на видалення органу
Для мене пластика це шось космічне ,чи буде воно працювати ,чи просто постійна мука.
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 14:06
Ответ дляБез комплексів
Що лікарі пропонують?
Далі міхура не поширилось,але в м´яз потрапило
Семенівни сусідка• 10 июня в 14:11
Ответ дляКачка в тапцях
Жесть
дуресть. Шо вы мелете? Как дебилы со своим - жесть
Качка в тапцях• 10 июня в 14:11
Ответ дляСеменівни сусідка
А что, это класс? Вы че вообще ко мне лезете?
Семенівни сусідка• 10 июня в 14:16
Ответ дляКачка в тапцях
а причем здесь - жесть? Эллочка Людоедка, два слова - весь словарный запас
Без комплексів• 10 июня в 14:22
У чоловіка був рак іншого органа, але була підрозра на сечовий, і лежав в урології.
Приходив чоловік після видалення, водив авто, наче норм все наскільки це можливо.
Бажаю удачі і довгої ремісії!
Гидроусилитель руля• 10 июня в 14:38
Було в тата, оперували в Києві, в інституті раку. Спочатку було все добре, але потім пішли метастази.
Його вже немає 15років.
Можливо зараз є інші методи.
Його вже немає 15років.
Можливо зараз є інші методи.
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 14:38
Ответ дляКачка в тапцях
Жесть
Конечно жесть як і вся онкологія,ви або юна дуже або...
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 14:39
Ответ дляКротоТо
Желаю Вам Божьей опеки и скорейшего улучшения, милая автор.
Дякую
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 14:40
Ответ дляБез комплексів
Бажаю удачі і довгої ремісії!
Дякую,вам також
Пусин Кукин• 10 июня в 15:47
Все зависит от стадии
Не читайте и не спрашивайте на форумах, не бередите себе душуЕсли дойдет до полного удаления-там есть 2 варианта, вам все расскажут, как + так и - каждой операции
Не слушайте, что прям все летают и порхают, восстановление после операции длительное и тяжелое, никто не знает(только близкие каково оно)+памперс
Самостоятельное/контролируемое мочеиспускаие возможно через полгода-три года(у кого как пройдет)
Это, если не будет побочек после операции
Для удачной операции надо здоровое сердце, кишечник,почки-эти органы непосредственно будут задеты в ходе операции, другие общие показатели(вам напишут список)
Это если оч кратко/без прикрас и страшилок
Не гавкаю- но охраняю
• 10 июня в 16:57
Ответ дляПусин Кукин
Все зависит от стадии
Та я це розумію,але хочеться все таки якогось прикладу з реального життя,та я думаю у нас операції з реконструкцією мало де роблять,стома просто ,це трохи легше
Пусин Кукин• 10 июня в 17:29
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Делают операцию по Брикеру(Киев и Днепр точно)
Стома- это другое качество жизни, но выбирать вам и пациенту(исходя из рекомендаций врача)
Выбор операции зависит от ситуации и общего состояния здоровья всего организма и отдельных органов(я писала выше)
Вот вам реальный пример: в Днепре на Космической делают обе операции
З родзинкою• 10 июня в 17:34
Авторе, вас на ФБ в групу ’Афіна жінки проти раку’
Там поради від лікарів і людей, які з цим стикались.
Мені дуже допомогла ця група