sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Формула успеха
anonim_193
Бринзолетта• 10 июня в 14:12

Поліція отримає нову систему зарплат і надбавок

Верховна Рада у середу, 10 червня, ухвалила законопроєкт № 6506-1 щодо осучаснення грошового забезпечення поліцейських.

За відповідне рішення проголосували 269 народних депутатів.

Документ закріплює гарантований посадовий оклад поліцейського на рівні 10 прожиткових мінімумів.

Також закон встановлює оновлену систему надбавок за вислугу років і більш чітку структуру грошового забезпечення.
pouting_face 8 like 2
26 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_28
Ганцю в кєдах• 10 июня в 14:16
1
Мерзость. Очередной высер ВР.
like 4 woman_facepalming 1

anonim_110
Ондатрова шуба• 10 июня в 14:18
2
Удалено администрацией...
anonim_110
Ондатрова шуба• 10 июня в 14:19
3
Удалено администрацией...
anonim_70
лаМпочка• 10 июня в 14:21
4
ЧВК Зеленського за наші податки. Податки ОЛХ вчора прийняли і заодно чом би тепер не підняти зарплати силовікам, щоб служили владі завзятіше (план по людоловлі виконували)
like 3 woman_facepalming 1
anonim_70
лаМпочка• 10 июня в 14:24
5
Кім Чен Зел і Ко і їх кишенькова країна.
crying_face 3 woman_facepalming 2
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 14:24
6
Удалено администрацией...
anonim_35
Танго утрьох• 10 июня в 14:25
7
Удалено администрацией...
anonim_75
Говорю-балакаю• 10 июня в 14:47
8
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
По суті питання ви праві )
Але вони керувалися постановою де оклади були по 3000 грн
like 1
anonim_152
Дивне створіння• 10 июня в 14:51
9
ушлёпки. никакой пользы от них вообще. только защищают режим и пакуют цивильных на мясо
like 4 woman_facepalming 1

anonim_86
Баррикадница• 10 июня в 14:52
10
Удалено администрацией...
anonim_155
Зараз все скажу• 10 июня в 16:09
11
Треба йти працювати в поліцію,якщо так там добре
like 2
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 16:10
12
Ответ дляЗараз все скажу
Треба йти працювати в поліцію,якщо так там добре
Давно пора, с такой то зарпалатой
like 1
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 16:29
13
10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на сьогодні становлять 33 280 грн (1 прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 3328 грн).
like 1
noavatar
Питань нема• 10 июня в 16:30
14
Можна поясню, як людина яка до цього вимушено дотична, але перевертнем в погонах не є. Вони зараз щомісяця отримують + 10000 до основної зарплати, яка не нараховується їм до пенсії. Тепер цю доплату скасують, але зроблять більший оклад, до якого справді більшими будуть надбавки за вислугу. Як же це бісить. На сьогодні, ми, державники, отримуємо 20000, а вони сидячи з нами в одному кабінеті і роблячи ту саму роботу 45000 (у кого вислуга норм), а буде десь до 50000, а може й трохи більше. Дупа
crying_face 1
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 16:32
15
Ответ дляПитань нема
Можна поясню, як людина яка до цього вимушено дотична, але перевертнем в погонах не є. Вони зараз щомісяця отримують + 10000 до основної зарплати, яка не нараховується їм до пенсії. Тепер цю доплату скасують, але зроблять більший оклад, до якого справді більшими будуть надбавки за вислугу. Як же це бісить. На сьогодні, ми, державники, отримуємо 20000, а вони сидячи з нами в одному кабінеті і роблячи ту саму роботу 45000 (у кого вислуга норм), а буде десь до 50000, а може й трохи більше. Дупа
Это очень хорошо
Значит пенсам МВД пересчитают пенсию
like 1
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 18:14
16
Ответ дляГоворю-балакаю
По суті питання ви праві )
Але вони керувалися постановою де оклади були по 3000 грн
А судячи по їхнім деклараціям то так і не скажеш
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 19:52
17
Ответ дляНехай щастить
А судячи по їхнім деклараціям то так і не скажеш
А вы не судите, и не судимы будете, а то знаете, кто считает чужие, может перестать считать свои)
face_with_tears_of_joy 2
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 19:57
18
Ответ дляБринзолетта
А вы не судите, и не судимы будете, а то знаете, кто считает чужие, может перестать считать свои)
Менти і свої рахують і чужими не годують.
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 19:59
19
Ответ дляНехай щастить
Менти і свої рахують і чужими не годують.
Значит идите туда работать, раз так любите считать чужие.Не фиг сидеть на 8500 и ныть про нищебродство.

anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 20:20
20
Ответ дляБринзолетта
Значит идите туда работать, раз так любите считать чужие.Не фиг сидеть на 8500 и ныть про нищебродство.
Краще голодати, ніж стерв´ятниками бути.
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 20:20
21
Ответ дляНехай щастить
Краще голодати, ніж стерв´ятниками бути.
А по местным темам и не скажешь
face_with_tears_of_joy 1
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 20:50
22
Ответ дляБринзолетта
А по местным темам и не скажешь
Це як же завантажена на роботі, якщо усі теми перечитані.
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 22:28
23
Ответ дляНехай щастить
Це як же завантажена на роботі, якщо усі теми перечитані.
Не больше, чем у статистическая советчица миллиардерша.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 22:46
24
Ответ дляБринзолетта
Не больше, чем у статистическая советчица миллиардерша.
Мєнтовка?
anonim_193
автор Бринзолетта • 10 июня в 22:48
25
Ответ дляНехай щастить
Мєнтовка?
Вєнтовка
heart 1
anonim_56
Нехай щастить• 10 июня в 23:38
26
Ответ дляБринзолетта
Вєнтовка
Берданка - перданка
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff