Заюшка_хозяюшка• 11 июня в 09:31
Дружині завжди чогось не вистачає
Дружині завжди чогось не вистачає у відносинах) Вона про це говорить, або замовчує. Давайте про перший варіант.
Поговорила... вислухав... Якщо в ньому
цього немає, звідки він це дістане і дасть
вам?!
Той же романтизм, якого не бачив в
своїй родині і не розуміє, що ти від нього хочеш... не пʼє, не курить, не бʼє))) Готує, в квартирі прибирає, з дітьми уроки робить, на секції возить.
А їй чогось не вистачає!
А дружині хочеться душевної близькості, прогулянок, обіймів, ніжності зненацька, слів приємних.
Якщо він це робив і перестав — одне. А якщо ніколи не робив, вас все влаштовувало до браку, то зараз то прям якесь загострення. Бо здається, що ти самотня у відносинах, які вже всьо ... Блін, все складно? Чи то ми самі все ускладнюємо?...
Поговорила... вислухав... Якщо в ньому
цього немає, звідки він це дістане і дасть
вам?!
Той же романтизм, якого не бачив в
своїй родині і не розуміє, що ти від нього хочеш... не пʼє, не курить, не бʼє))) Готує, в квартирі прибирає, з дітьми уроки робить, на секції возить.
А їй чогось не вистачає!
А дружині хочеться душевної близькості, прогулянок, обіймів, ніжності зненацька, слів приємних.
Якщо він це робив і перестав — одне. А якщо ніколи не робив, вас все влаштовувало до браку, то зараз то прям якесь загострення. Бо здається, що ти самотня у відносинах, які вже всьо ... Блін, все складно? Чи то ми самі все ускладнюємо?...
6
4
2
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 09:34
Ответ дляЧижик Пижик
Скільки йому років?
46. Це має значення?
5
2
Дуже дуже вумна• 11 июня в 09:35
Наверное, нужно ему об этом говорить - все просто. Если чего-то не хватает, то это все обсуждается обычно
3
МЧСница• 11 июня в 09:36
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
46. Це має значення?
В 46 вже не перевиховаєш. Треба коли поперек лавки лежав, а не коли повздовж.
1
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 09:36
Ответ дляНе зацілована
Багато вільного часу у жінки Хай на роботу йде
З цим все добре, є робота
1
Липка-прилипка• 11 июня в 09:36
Просто женщинам надоело обслуживать бревно, от которого ноль отдачи
20
3
1
1
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 09:37
Ответ дляЛипка-прилипка
Просто женщинам надоело обслуживать бревно, от которого ноль отдачи
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
5
1
1
Чижик Пижик• 11 июня в 09:38
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
46. Це має значення?
Та у мене те саме, але 43 рочки. Думаю, що кризис середнього віку у нас обох. Мені потрібна ніжність, а йому вже ні
МЧСница• 11 июня в 09:39
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
От він побутові, а ви одягайте білизну формальну, а не панталони бабці і вперед на зустріч романтиці)))
2
Не зацілована• 11 июня в 09:40
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
З цим все добре, є робота
Ну раз є робота І все одно вона нудьгує то треба чоловіку трошки ворушитися бо знайде собі коханця і відстане від чоловіка та Чи це йому буде до вподоби
Якесь дивне виправдання, що в нього в родині цього не було. Він доросла людина, може почитати в інтернеті як залицятися до жінки, вся інформація в відкритому доступі, у фільмах ми можемо це побачити у книжках, для цього не потрібно рости в родині і бачити суто наглядний приклад
Якесь дивне виправдання, що в нього в родині цього не було. Він доросла людина, може почитати в інтернеті як залицятися до жінки, вся інформація в відкритому доступі, у фільмах ми можемо це побачити у книжках, для цього не потрібно рости в родині і бачити суто наглядний приклад
5
2
1
Липка-прилипка• 11 июня в 09:41
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
Закрывает бытовые вопросы это как? Обычно это значит еда и квартира, этого недостаточно для отношений. Женщина и сама себе может это закрыть, так и обслуживать никого не придется
1
1
1
палка-копалка• 11 июня в 09:42
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
Ну значит подойти к нему и обнять ,чем то он же вам дорог
1
МЧСница• 11 июня в 09:43
Ответ дляпалка-копалка
Ну значит подойти к нему и обнять ,чем то он же вам дорог
Был дорог))) уже надоел, кастрюли быстро надоедают.
1
ДаЗдраПерма• 11 июня в 09:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
Какие?
Оля_с_киркою• 11 июня в 09:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
Їх простіше закривати самій
2
1
Всех анонимов аноним• 11 июня в 09:45
Ответ дляНе зацілована
Багато вільного часу у жінки Хай на роботу йде
Робота замінить все це?))
1
Кров з молоком• 11 июня в 09:47
Не вижу проблемы что б обсуждать что-то в браке. Можно находить компромисы. Пилить смысла нет, но молчать в тряпочку - другая бесполезная крайность.
2
Липка-прилипка• 11 июня в 09:46
Меня поражает как базовые вещи выдают за достоинства партнера. Он что без отношений жил бы под мостом? Работать это база, он работает на себя, это у него растет социальный капитал, растет профессиональный капитал. Любому мужику со средним уровнем дохода проще быть в браке, когда тебе и секс, и приготовят, но что конкретно он делает для отношений?
3
1
Всех анонимов аноним• 11 июня в 09:46
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В том то и дело, что не бревно. Он закрывает все вопросы бытовые.
Які всі? Прибирає, готує, прасує
Липка-прилипка• 11 июня в 09:47
Ответ дляВсех анонимов аноним
Робота замінить все це?))
Ну будет работать в две смены на работе и на кухне, раньше сдохнет, мозг выносить не сможет) видимо логика такая
ДА да да• 11 июня в 09:47
Ответ дляМЧСница
В 46 вже не перевиховаєш. Треба коли поперек лавки лежав, а не коли повздовж.
Питання не у чоловікові, після 40 у жінки наступає такий період, коли вона зрче бути центром . Не догоддати , хазяйнувати та інше, а саме центром. Це пояснюється гормональною перебудовою. І саме тому, більшість розлучень у такому віці, ініційовані жінками
4
Не зацілована• 11 июня в 09:48
Ответ дляВсех анонимов аноним
Робота замінить все це?))
Робота зазвичай ставить мізки на місто
2
1
МЧСница• 11 июня в 09:48
Ответ дляДА да да
Питання не у чоловікові, після 40 у жінки наступає такий період, коли вона зрче бути центром . Не догоддати , хазяйнувати та інше, а саме центром. Це пояснюється гормональною перебудовою. І саме тому, більшість розлучень у такому віці, ініційовані жінками
Або жінка так звикла до каструль, що той скучний перець її вже десь заякорився))
Липка-прилипка• 11 июня в 09:49
Ответ дляНе зацілована
Робота зазвичай ставить мізки на місто
Я работаю и не знаю чего я буду терпеть мужика, который ко мне как к мебели относится)
3
2
1
Всех анонимов аноним• 11 июня в 09:50
Ответ дляНе зацілована
Робота зазвичай ставить мізки на місто
Співчуваю((
3
Не зацілована• 11 июня в 09:52
Ответ дляЛипка-прилипка
Я работаю и не знаю чего я буду терпеть мужика, который ко мне как к мебели относится)
Робити з дітьми уроки прибирати в квартирі возити дітей на секції працювати і забезпечувати родину це значить поважати жінку, допомагати їй Це не значить відноситися як до меблів
3
1
МЧСница• 11 июня в 09:52
Ответ дляЛипка-прилипка
Я работаю и не знаю чего я буду терпеть мужика, который ко мне как к мебели относится)
Меблі бувають різні, є совдепівські, а є сучасні, з натурального дерева. Так, і сучасні можуть бути фанера стайл.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу