Заюшка_хозяюшка• 11 июня в 09:31
Дружині завжди чогось не вистачає
Дружині завжди чогось не вистачає у відносинах) Вона про це говорить, або замовчує. Давайте про перший варіант.
Поговорила... вислухав... Якщо в ньому
цього немає, звідки він це дістане і дасть
вам?!
Той же романтизм, якого не бачив в
своїй родині і не розуміє, що ти від нього хочеш... не пʼє, не курить, не бʼє))) Готує, в квартирі прибирає, з дітьми уроки робить, на секції возить.
А їй чогось не вистачає!
А дружині хочеться душевної близькості, прогулянок, обіймів, ніжності зненацька, слів приємних.
Якщо він це робив і перестав — одне. А якщо ніколи не робив, вас все влаштовувало до браку, то зараз то прям якесь загострення. Бо здається, що ти самотня у відносинах, які вже всьо ... Блін, все складно? Чи то ми самі все ускладнюємо?...
Поговорила... вислухав... Якщо в ньому
цього немає, звідки він це дістане і дасть
вам?!
Той же романтизм, якого не бачив в
своїй родині і не розуміє, що ти від нього хочеш... не пʼє, не курить, не бʼє))) Готує, в квартирі прибирає, з дітьми уроки робить, на секції возить.
А їй чогось не вистачає!
А дружині хочеться душевної близькості, прогулянок, обіймів, ніжності зненацька, слів приємних.
Якщо він це робив і перестав — одне. А якщо ніколи не робив, вас все влаштовувало до браку, то зараз то прям якесь загострення. Бо здається, що ти самотня у відносинах, які вже всьо ... Блін, все складно? Чи то ми самі все ускладнюємо?...
показать весь текст
6
4
2
палка-копалка• 11 июня в 10:17
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну як вам сказати. Він робить для мене усе, навіть більше. Наприклад, якщо мені сьогодні потрібно авто, він прокинувся раніше, пішов у гараж ( хвилин 10 пішки) і поставив мені під підʼїзд
Те вас держит только то,что он для вас как дворецкий?
Розумашка• 11 июня в 10:18
Ответ дляпалка-копалка
Устал)
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
2
1
1
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Это значит обслуживать себя и заботится о своих детях, где тут о женщине? Это не помощь, не забота, это равноценные обязанности
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
3
Розумашка• 11 июня в 10:19
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Сочувствую мужчине.
2
Липка-прилипка• 11 июня в 10:19
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Ну это про деньги и удобство, а если так все ок, то почему вы чувствуете себя плохо?
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:20
Ответ дляМЧСница
Не впевнена вже
1
1
Плету корзинки• 11 июня в 10:24
Просто якийсь час ти сподівалася, що він зміниться, потім діти, не хочеться все руйнувати, а потім (мені 45), ти розумієш, що ти самотня у шлюбі і думаєш, навіщо втрачала роки, життя майже пройшло а ти не відчувала ніколи душевної близькості.
1
1
МЧСница• 11 июня в 10:26
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Вибачте, ви якась лошиця, він вам сніданок готує, а вам романтики не вистачає? Значить треба його спитати що до чого.
1
МЧСница• 11 июня в 10:25
Ответ дляРозумашка
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Інвалід, як у всіх з відстрочкою.
Липка-прилипка• 11 июня в 10:25
Ответ дляМЧСница
Вибачте, ви якась лошиця, він вам сніданок готує, а вам романтики не вистачає? Значить треба його спитати що до чого.
Что то когда женщина готовит, это не считается за романтику
2
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:26
Ответ дляРозумашка
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Секс качественный, детей трое, но не понятно что вы хотите сказать.
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:27
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну это про деньги и удобство, а если так все ок, то почему вы чувствуете себя плохо?
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
1
1
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:28
Ответ дляРозумашка
Сочувствую мужчине.
Советы от: бросайте его, самой лучше до сочувствую мужчине.
палка-копалка• 11 июня в 10:28
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
Он выглядит для вас уже не привлекательно?
МЧСница• 11 июня в 10:29
Ответ дляЛипка-прилипка
Что то когда женщина готовит, это не считается за романтику
Ну сніданок не кожна готує. Борщі зранку в 4 ранку не встає готувати. А я знаю таку жінку, що все життя готує. Сусідка моя, чоловік 2 рази одну їжу не їсть, і перше, і друге має бути, ще й крім нього діти так само два рази нічого не їдять і вона ще на роботі державній все життя робить. І всі всеядні, їдять все. І живуть вони вже більше 35 років.
2
палка-копалка• 11 июня в 10:29
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Советы от: бросайте его, самой лучше до сочувствую мужчине.
А вы реально поступите ,как тут скажут?)
1
МЧСница• 11 июня в 10:29
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Секс качественный, детей трое, но не понятно что вы хотите сказать.
Ідіть на роботу, не морочте нам голову!
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:30
Ответ дляПлету корзинки
Просто якийсь час ти сподівалася, що він зміниться, потім діти, не хочеться все руйнувати, а потім (мені 45), ти розумієш, що ти самотня у шлюбі і думаєш, навіщо втрачала роки, життя майже пройшло а ти не відчувала ніколи душевної близькості.
Та ні, раніше так не було, а от останні декілька років якось стали віддалятися і маємо зараз те що маємо
1
1
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:32
Ответ дляМЧСница
Ідіть на роботу, не морочте нам голову!
Я працюю, сьогодні вихідна, бо в дітей концерт після обіду.
2
Липка-прилипка• 11 июня в 10:34
Ответ дляМЧСница
Ну сніданок не кожна готує. Борщі зранку в 4 ранку не встає готувати. А я знаю таку жінку, що все життя готує. Сусідка моя, чоловік 2 рази одну їжу не їсть, і перше, і друге має бути, ще й крім нього діти так само два рази нічого не їдять і вона ще на роботі державній все життя робить. І всі всеядні, їдять все. І живуть вони вже більше 35 років.
Просто вы возводите в подвиг базовые вещи, которые женщина делает и никто это подвигом не считает. Вау мужик приготовил СВОИМ детям завтрак, романтика
2
автор
Заюшка_хозяюшка
• 11 июня в 10:38
Ответ дляпалка-копалка
Он выглядит для вас уже не привлекательно?
Привлекательно, но есть обида
1
Оля_с_киркою• 11 июня в 10:40
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну як вам сказати. Він робить для мене усе, навіть більше. Наприклад, якщо мені сьогодні потрібно авто, він прокинувся раніше, пішов у гараж ( хвилин 10 пішки) і поставив мені під підʼїзд
В чому проблема спустися в гараж ? Я справді не розумію, яка користь з чоловіка
3
1
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:42
Ответ дляЛипка-прилипка
Меня поражает как базовые вещи выдают за достоинства партнера. Он что без отношений жил бы под мостом? Работать это база, он работает на себя, это у него растет социальный капитал, растет профессиональный капитал. Любому мужику со средним уровнем дохода проще быть в браке, когда тебе и секс, и приготовят, но что конкретно он делает для отношений?
Детей)
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:43
Ответ дляНе зацілована
Робити з дітьми уроки прибирати в квартирі возити дітей на секції працювати і забезпечувати родину це значить поважати жінку, допомагати їй Це не значить відноситися як до меблів
Почему ей? Это ее дети, она их к нему привела и он ей помогает?😂
3
Липка-прилипка• 11 июня в 10:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
Ну вот как по мне чувство внутреннее говорит больше, чем все формальности
2
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:44
Ответ дляКрем для арбуза
Не смешите своими стратегами,может у него отвращение к ним,стринги это очень некрасиво,никогда не понимала в них красоты
И жена распутница, бедный, так в страхе и уснул.
5
Липка-прилипка• 11 июня в 10:45
Ответ дляПрокачую сідниці
Почему ей? Это ее дети, она их к нему привела и он ей помогает?😂
Здесь считается что если мужик работает, то остальное уже не его проблемы) на женщину это правило не распространяется
1
палка-копалка• 11 июня в 10:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Привлекательно, но есть обида
Ну с этого надо было начинать.А то -все отлично,вообще не могу понять
Какая?
Какая?
Плету корзинки• 11 июня в 10:47
Ответ дляКрем для арбуза
Не смешите своими стратегами,может у него отвращение к ним,стринги это очень некрасиво,никогда не понимала в них красоты
Я не розумію навіть на доньці 19 років з гарним тілом
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу