sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_93
Заюшка_хозяюшка• 11 июня в 09:31

Дружині завжди чогось не вистачає

Дружині завжди чогось не вистачає у відносинах) Вона про це говорить, або замовчує. Давайте про перший варіант.
Поговорила... вислухав... Якщо в ньому
цього немає, звідки він це дістане і дасть
вам?!
Той же романтизм, якого не бачив в
своїй родині і не розуміє, що ти від нього хочеш... не пʼє, не курить, не бʼє))) Готує, в квартирі прибирає, з дітьми уроки робить, на секції возить.
А їй чогось не вистачає!
А дружині хочеться душевної близькості, прогулянок, обіймів, ніжності зненацька, слів приємних.
Якщо він це робив і перестав — одне. А якщо ніколи не робив, вас все влаштовувало до браку, то зараз то прям якесь загострення. Бо здається, що ти самотня у відносинах, які вже всьо ... Блін, все складно? Чи то ми самі все ускладнюємо?...
показать весь текст
woman_facepalming 6 like 4 face_with_tears_of_joy 2
167 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_146
палка-копалка• 11 июня в 10:17
61
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну як вам сказати. Він робить для мене усе, навіть більше. Наприклад, якщо мені сьогодні потрібно авто, він прокинувся раніше, пішов у гараж ( хвилин 10 пішки) і поставив мені під підʼїзд
Те вас держит только то,что он для вас как дворецкий?

anonim_206
Розумашка• 11 июня в 10:18
62
Ответ дляпалка-копалка
Устал)
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
like 2 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:19
63
Ответ дляЛипка-прилипка
Это значит обслуживать себя и заботится о своих детях, где тут о женщине? Это не помощь, не забота, это равноценные обязанности
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
woman_facepalming 3
anonim_206
Розумашка• 11 июня в 10:19
64
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Сочувствую мужчине.
woman_facepalming 2
anonim_209
Липка-прилипка• 11 июня в 10:19
65
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Ну это про деньги и удобство, а если так все ок, то почему вы чувствуете себя плохо?
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:20
66
Ответ дляМЧСница
ви точно про свого чоловіка все знаєте????
Не впевнена вже
crying_face 1 woman_facepalming 1
anonim_18
Плету корзинки• 11 июня в 10:24
67
Просто якийсь час ти сподівалася, що він зміниться, потім діти, не хочеться все руйнувати, а потім (мені 45), ти розумієш, що ти самотня у шлюбі і думаєш, навіщо втрачала роки, життя майже пройшло а ти не відчувала ніколи душевної близькості.
like 1 woman_facepalming 1
anonim_116
МЧСница• 11 июня в 10:26
68
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Він готує мені сніданок кожного ранку, бо я не люблю прокидатися раніше 8.00. І також зробить все якщо я попрошу.
Приклад: любий хочу шубу! Він запитав скільки коштує, я сказала щось 2000 ує, через два-три тижні приносить мені ці гроші і каже йди купуй. Але я насправді не хотіла шубу, це як жарт було
Вибачте, ви якась лошиця, він вам сніданок готує, а вам романтики не вистачає? Значить треба його спитати що до чого.
like 1
anonim_116
МЧСница• 11 июня в 10:25
69
Ответ дляРозумашка
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Інвалід, як у всіх з відстрочкою.

anonim_209
Липка-прилипка• 11 июня в 10:25
70
Ответ дляМЧСница
Вибачте, ви якась лошиця, він вам сніданок готує, а вам романтики не вистачає? Значить треба його спитати що до чого.
Что то когда женщина готовит, это не считается за романтику
face_with_tears_of_joy 2
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:26
71
Ответ дляРозумашка
Здесь миллион тем, что женщины каждый день не хотят. А мужчина типа не человек, а гибрид банкомата с вибратором на вечном двигателе. Всегда хочет и не устаёт. А если устаёт, то все равно должен хотеть.
Автор, что вы пытаетесь доказать ежедневным сексом? Он у вас каждый день качественный, с оргазмами, или такое, потерлись, посимулировали и спать?
Кстати, у вас 3 детей или муж инвалид с отсрочкой?
Секс качественный, детей трое, но не понятно что вы хотите сказать.
noavatar
Sgreen• 11 июня в 10:27
72
Це ви про себе розповідаєте чи про когось? Ви жінка?
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:27
73
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну это про деньги и удобство, а если так все ок, то почему вы чувствуете себя плохо?
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
woman_facepalming 1 crying_face 1
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:28
74
Ответ дляРозумашка
Сочувствую мужчине.
Советы от: бросайте его, самой лучше до сочувствую мужчине.
anonim_146
палка-копалка• 11 июня в 10:28
75
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
Он выглядит для вас уже не привлекательно?
anonim_116
МЧСница• 11 июня в 10:29
76
Ответ дляЛипка-прилипка
Что то когда женщина готовит, это не считается за романтику
Ну сніданок не кожна готує. Борщі зранку в 4 ранку не встає готувати. А я знаю таку жінку, що все життя готує. Сусідка моя, чоловік 2 рази одну їжу не їсть, і перше, і друге має бути, ще й крім нього діти так само два рази нічого не їдять і вона ще на роботі державній все життя робить. І всі всеядні, їдять все. І живуть вони вже більше 35 років.
woman_facepalming 2
anonim_146
палка-копалка• 11 июня в 10:29
77
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Советы от: бросайте его, самой лучше до сочувствую мужчине.
А вы реально поступите ,как тут скажут?)
face_with_tears_of_joy 1
anonim_116
МЧСница• 11 июня в 10:29
78
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Секс качественный, детей трое, но не понятно что вы хотите сказать.
Ідіть на роботу, не морочте нам голову!
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:30
79
Ответ дляПлету корзинки
Просто якийсь час ти сподівалася, що він зміниться, потім діти, не хочеться все руйнувати, а потім (мені 45), ти розумієш, що ти самотня у шлюбі і думаєш, навіщо втрачала роки, життя майже пройшло а ти не відчувала ніколи душевної близькості.
Та ні, раніше так не було, а от останні декілька років якось стали віддалятися і маємо зараз те що маємо
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1

anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:32
80
Ответ дляМЧСница
Ідіть на роботу, не морочте нам голову!
Я працюю, сьогодні вихідна, бо в дітей концерт після обіду.
face_with_tears_of_joy 2
anonim_209
Липка-прилипка• 11 июня в 10:34
81
Ответ дляМЧСница
Ну сніданок не кожна готує. Борщі зранку в 4 ранку не встає готувати. А я знаю таку жінку, що все життя готує. Сусідка моя, чоловік 2 рази одну їжу не їсть, і перше, і друге має бути, ще й крім нього діти так само два рази нічого не їдять і вона ще на роботі державній все життя робить. І всі всеядні, їдять все. І живуть вони вже більше 35 років.
Просто вы возводите в подвиг базовые вещи, которые женщина делает и никто это подвигом не считает. Вау мужик приготовил СВОИМ детям завтрак, романтика
like 2
anonim_93
автор Заюшка_хозяюшка • 11 июня в 10:38
82
Ответ дляпалка-копалка
Он выглядит для вас уже не привлекательно?
Привлекательно, но есть обида
woman_facepalming 1
anonim_91
Оля_с_киркою• 11 июня в 10:40
83
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну як вам сказати. Він робить для мене усе, навіть більше. Наприклад, якщо мені сьогодні потрібно авто, він прокинувся раніше, пішов у гараж ( хвилин 10 пішки) і поставив мені під підʼїзд
В чому проблема спустися в гараж ? Я справді не розумію, яка користь з чоловіка
woman_facepalming 3 like 1
anonim_193
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:42
84
Ответ дляЛипка-прилипка
Меня поражает как базовые вещи выдают за достоинства партнера. Он что без отношений жил бы под мостом? Работать это база, он работает на себя, это у него растет социальный капитал, растет профессиональный капитал. Любому мужику со средним уровнем дохода проще быть в браке, когда тебе и секс, и приготовят, но что конкретно он делает для отношений?
Детей)
anonim_193
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:43
85
Ответ дляНе зацілована
Робити з дітьми уроки прибирати в квартирі возити дітей на секції працювати і забезпечувати родину це значить поважати жінку, допомагати їй Це не значить відноситися як до меблів
Почему ей? Это ее дети, она их к нему привела и он ей помогает?😂
like 3
anonim_209
Липка-прилипка• 11 июня в 10:44
86
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не могу понять ((понимаю только что мне плохо
Ну вот как по мне чувство внутреннее говорит больше, чем все формальности
like 2
anonim_193
Прокачую сідниці• 11 июня в 10:44
87
Ответ дляКрем для арбуза
Не смешите своими стратегами,может у него отвращение к ним,стринги это очень некрасиво,никогда не понимала в них красоты
И жена распутница, бедный, так в страхе и уснул.
face_with_tears_of_joy 5
anonim_209
Липка-прилипка• 11 июня в 10:45
88
Ответ дляПрокачую сідниці
Почему ей? Это ее дети, она их к нему привела и он ей помогает?😂
Здесь считается что если мужик работает, то остальное уже не его проблемы) на женщину это правило не распространяется
pouting_face 1
anonim_146
палка-копалка• 11 июня в 10:45
89
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Привлекательно, но есть обида
Ну с этого надо было начинать.А то -все отлично,вообще не могу понять
Какая?
anonim_18
Плету корзинки• 11 июня в 10:47
90
Ответ дляКрем для арбуза
Не смешите своими стратегами,может у него отвращение к ним,стринги это очень некрасиво,никогда не понимала в них красоты
Я не розумію навіть на доньці 19 років з гарним тілом
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff