sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_71
Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50

Дайте пораду, чоловік виганяє з дому

Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.

Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
показать весь текст
crying_face 31 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2 clown_face 2 like 1 heart 1
252 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
anonim_61
Квітнева Іванівна• 12 июня в 12:56
241
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, це все. Я думала що він поселиться та перейде. Кілька днів не говорили, потім набрала і понеслось.
Раніше він зрадив, в я пробачила. Сама винувата. Я і нікого не виню в своєму житті, бо сама його обрала. Ні дитинства нормального, ні життя дорослого. Мені 35 років, хоча би для дочки дати все можливе.
Та ви повна сил молода жінка.
В вас весь світ перед вами.
Не тримайтесь за той будинок.
Для чого він вам.
Без тягарів легше.
like 1

anonim_172
Щепотка_совести• 12 июня в 13:07
242
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, типу того. Але ще багато інших питань. Роботодавця мені запропонували попередній роботодавець ( з попереднім працювали проєктами, час від часу. Вони мають свою фірму по просуванню сайтів, час від часу рекомендували мене з дозволу) А з цими познайомилися на біржі фрилансу - фрилансхант. Я тут доречі часто пропонувала роботу, плюс навчання - просто потрібно була людина яка б допомагала, бо було кілька проектів водночас.
Вы много времени уделяете в день этой работе? Работа официальная или без оформления? Вам там случайно ещё сотрудники не нужны?
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 13:50
243
Ответ дляДодаю напруги
Ага.
Если нет - скажите в каком еще городе можно покрыть потребности за зарплату неспециалисту
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 13:51
244
Ответ дляВолодарка мрій
У нас аренда максимальная в городе- то что я слышала точно -12 тыс. В основном 2- 5 тыс.
А зарплаты?
anonim_52
Млинці зі смайликом• 12 июня в 14:17
245
Ответ дляВолодарка мрій
У нас аренда максимальная в городе- то что я слышала точно -12 тыс. В основном 2- 5 тыс.
Плюс комуналка. І вийде 5-7 мінімум. Але допустім є варіанти жити просто за комуналку у віддалених мікрорайонах обл.центрів, якщо пошукати, т все можна знайти. Я приїхала півтора року назад, оренда 2к 5500, а зараз
вселилася в 3к за 4 тис, прекрасна квартира, правда в 22 другому поряд була військова техніка, то кахель у ванній тримається на чесному слові ( син 88літню бабусю забрав до
себе) . Були варіанти просто за комуналку, але там хрущовки і 4-5 поверх, а зараз в мене чашка 2 поверх.
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 14:44
246
Ответ дляЩепотка_совести
Вы много времени уделяете в день этой работе? Работа официальная или без оформления? Вам там случайно ещё сотрудники не нужны?
Робота не офіційна. Людей не потрібно, на даний момент точно.
anonim_156
Вапщета• 12 июня в 15:23
247
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Куми самі і дзвонили, але йому всеодно. Може і сам набирав їх, я не знаю. Таке відчуття, що просто найшов чи чекав причину сваритися. Не має бажання, щось доказувати.
Вчора чула що він випив з друзями, то його і понесло . Почав ображати та виганяти. Вночі написав, щоб вже жила в цьому будинку. Побачила повідомлення зранку.
Зараз збиратися на випускний, очі загрузли, червоні - не знаю що робить.
Ой автор, ви дивна - звичайна сварка. Вчора виганяв, зараз нехай живе, а завтра буде люблю куплю а ви тут прямо плач Ярославни розвели - не тріпайте собі нерви. Не звиртайте ви на то все уваги.
anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 15:26
248
Ответ дляВапщета
Ой автор, ви дивна - звичайна сварка. Вчора виганяв, зараз нехай живе, а завтра буде люблю куплю а ви тут прямо плач Ярославни розвели - не тріпайте собі нерви. Не звиртайте ви на то все уваги.
Я н розумію таких сварок і до цього відношусь серйозно, щоб кидати такі слова як він.
Він придумав щось собі, випив і почав розказувати. Та маніпулювати тим що я не маю свого житла це якось негарно.
Кілька днів він просто ігнорив спілкування, я також не наполягала і все. Думала, перебісить і пройде. Але вчора написав та сказав багато образливого та ще й виганяти.
anonim_70
Весела пiсенька• 12 июня в 15:45
249
Гамнюк ваш муж. Но то, что дальнобойщик, это плюс большой. Уедет, отдохнете. Я бы не шла никуда, вам тут наговорили, прямо бежать, квартиру снимать. Просто уже надо готовиться к любым исходам и держать нос по ветру.
like 2

anonim_71
автор Привіт з ботойбіччя • 12 июня в 16:12
250
Ответ дляВесела пiсенька
Гамнюк ваш муж. Но то, что дальнобойщик, это плюс большой. Уедет, отдохнете. Я бы не шла никуда, вам тут наговорили, прямо бежать, квартиру снимать. Просто уже надо готовиться к любым исходам и держать нос по ветру.
Згідна, він такий.
Я не буду зараз нікуди, може якби була сама то б побігла. Так є дочка і я не можу так по відношенню до неї. Не хочу тривожить перед вступом ( вона переживає дуже). Хоча там тільки співбесіду провести і все. Я надіюсь що я витримаю цей період і Бог дасть мені сили та розум.
Його немає. Я посадила город біля будинку, минулий рік та цією весною купляла маточники квітів. Хотіла розводити на продаж хризантеми.
Хотіла свою теплицю. В тепер тут що я можу робити, аж хочеться все знищити і піти.

Повідомила керівника по роботі, з понеділка обговоримо підняття оплати на онлайн роботу. Буду собі поки працювати цей час.
Пишу вам і так намагаються заспокоїти себе, що все буде гаразд.
З чоловіком я жила він завжди був проти роботи, потім я найшла онлайн. Навіть в перші дні говорив щоб я погоджувалась працювати, в потім почувши за те що буду отримувати гроші - чомусь відразу змінився. Сказав що часу не приділятиму йому.
Але його і так майже немає вдома, я так живу і робота це те що відволікає та приносить задоволення.

Чоловіків інші мені не цікаві, різні гуляння як роблять інші жінки - не люблю таке. Я спокійна людина, за собою доглядаю. Перукар, манікюр, косметолог. Я не запустила себе, не поправилась щоб бути в лишній вазі. Так, можливо не така ідеальна, але всі не ідеальні.
anonim_70
Весела пiсенька• 12 июня в 16:23
251
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Згідна, він такий.
Я не буду зараз нікуди, може якби була сама то б побігла. Так є дочка і я не можу так по відношенню до неї. Не хочу тривожить перед вступом ( вона переживає дуже). Хоча там тільки співбесіду провести і все. Я надіюсь що я витримаю цей період і Бог дасть мені сили та розум.
Його немає. Я посадила город біля будинку, минулий рік та цією весною купляла маточники квітів. Хотіла розводити на продаж хризантеми.
Хотіла свою теплицю. В тепер тут що я можу робити, аж хочеться все знищити і піти.

Повідомила керівника по роботі, з понеділка обговоримо підняття оплати на онлайн роботу. Буду собі поки працювати цей час.
Пишу вам і так намагаються заспокоїти себе, що все буде гаразд.
З чоловіком я жила він завжди був проти роботи, потім я найшла онлайн. Навіть в перші дні говорив щоб я погоджувалась працювати, в потім почувши за те що буду отримувати гроші - чомусь відразу змінився. Сказав що часу не приділятиму йому.
Але його і так майже немає вдома, я так живу і робота це те що відволікає та приносить задоволення.

Чоловіків інші мені не цікаві, різні гуляння як роблять інші жінки - не люблю таке. Я спокійна людина, за собою доглядаю. Перукар, манікюр, косметолог. Я не запустила себе, не поправилась щоб бути в лишній вазі. Так, можливо не така ідеальна, але всі не ідеальні.
Правильно, не нужно никуда идти на эмоциях. И вы молодец, не слушайте, что здесь пишут, что типа ничего не добились. Просто муж давно уже к вам плохо относится, вы просто глаза закрывали на это. Теперь нужно быть хитрее, думать только про себя и про ребенка. Вы успокоитесь, но в будущем уже не будет сюрпризов. Он и раньше вами помыкал и теперь издеваться, зная, что вам некуда идти. Он хочет, чтобы вы были максимально зависимы от него. Чтобы потом вот так вас абьюзить. Думаю, он уже не поменяется и придется от него уходить в будущем. Но потихоньку все продумать. Думайте только про себя, вы видите, что муж про вас не подумает и не позаботится.
heart 2
anonim_183
Оце фіфа• 12 июня в 19:46
252
Ответ дляКвітнева Іванівна
Для чого так далеко?
Любе вінницьке приміське село.
Он Турбів ближче,прикладово
Я в інших не була. А в 22 році довелося тікати туди.
|« «
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff