Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50
Дайте пораду, чоловік виганяє з дому
Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.
Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
Летюча помилка• 12 июня в 10:03
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я завжди хотіла своє, багато планів було. Але підтримки не було. Відчувала що не потягну, що збоку говорили - прогориш і так нічого і не добилась.
А треба слухати себе і ставити себе в пріоритет а не інших. Бо не інші проживають ваше життя і нестимуть наслідки
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 10:04
Ответ дляЛетюча помилка
Так, ви праві! В першу чергу себе. Нажаль пізно я це зрозуміла. Завжди намагається догодити чоловіку, дитині, але цього не оцінять.
Вапщета• 12 июня в 10:06
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Про гриби не зрозуміла.
Про будинок думала, але зараз в першу чергу вступ дочки. Потім можна і будинок в селі, головне щоб і інтернет був.
Умови як такі не потрібно, хай буде той туалет на вулиці - зато своє і ніхто не буде виганяти. Якщо з ділянкою - то взагалі супер. Я не боюсь роботи, просто не можу знайти вихід в даний момент і як краще. Ніч не могла спати, зранку плакала ( сльози самі від себе йдуть). Заспокоїлась.
Ви написали за таку ціну будинок, там навіть взагалі жити неможливо напевно. Треба більше коштів, сьогодні планую поговорити з керівництвом стосовно підвищення оплати. Знаю, що максимум можуть платити до 20 тис , не більше. Раніше обіцялось підвищення оплати.
Візьму ще проєкт і якось би тягнула.
Спитала в дочки, чи хоче навчатись в тому коледжі чи не передумала - сказала що хоче йти навчатися. Вона розумна дитина, минулого літа сама собі заробила на повноцінне ПК.
Візьму ще проєкт і якось би тягнула.
Гриби неїстівні.. хати нормальні і навіть з газовим опаленням та водою. Туалет може бути на вулиці, але то не так страшно. Шукайте - це не проблема. Права є?
Вапщета• 12 июня в 10:06
Ответ дляКрайня невістка
Тогда в тцк его сдайте и делить не придётся
Точно - теж гарна ідея.
Летюча помилка• 12 июня в 10:10
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не оцінять. От нещодавно буквально тема була про де хейтили карʼєристок, що вони залякані по життю, що просто треба нормального чоловіка знайти. І що жити треба в своє задоволення, а як станеться лихо чи щось погане, то жінка на любу роботу піде і не пропаде. От тільки за маленькі гроші сильно не розживешся
Вапщета• 12 июня в 10:08
Ответ дляЩепотка_совести
А в тюрьме вместо автора эти советчики сидеть будут?
Боже, невже жартів ніхто не розуміє?
Вапщета• 12 июня в 10:12
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Розбитися може, дуже багато в останній час на його фірмі розбивалися машини та гинули водії. Це дорога, часто їдуть вночі, втомлені. Але я цього не бажаю.
Свекруха не впливає взагалі, їй не цікавить наше життя. Вона сама любить погуляти, шукає кавалерів на старість.
Почав виганяти, я не писала тут про це. Але зараз напишу, чому так почав робить.
Подзвонила подруга ( кума) потрібно було помогти зібрати полуницю. Вони вирощують багато в не встигають. Я згодилась, попередила чоловіка що йдемо збирати після обіду. Він вже тоді був незадоволений, але нічого не сказав.
Ми збирали ягоду до 9 вечора десь, поки завантажили ягоду в машину та зібралися додому. Саме в цей день в куми було день народження, вони запросили на вечерю. Була з нами тільки ще одна жінка та куми і все. Я не хотіла, але згодилась. Поки повечеряли ( це зайняло пів години десь). Подруга провела пів дороги додому, вже було темно. Оплатила мені гроші за роботу. Я прийшла додому десь в 23 годині. Відразу набрала чоловіка ( хоча звонила і з поля до нього, і від кумів). Він розділився що я прийшла так пізно. Заявляв що я десь гуляла з чоловіками. Отака історія.
Може я не права, та не треба було йти на ту вечерю? З кумами ми дружимо давно, гарні відносини, вони і нам допомагають коли потрібно. Якось так.
Ой, та просто сварка. Він там іпе трасовичок, от його і реанощі беруть. Скажіть йому, що будете дома сидіти - щоб не переживав. І не хай чоловікам з тої вечірки перезвонить, якщо вам не довіряє. Не треба нікуди йти. Живіть, поки дитини не вивчете, а там вже як карта ляже.
Женщинас• 12 июня в 10:13
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, коледж є стипендія, але потрібно на бюджет звісно. Общага є, десь 400 грв в місяць.
норм) она сама хочет в общагу?
сЛАдКОежКА• 12 июня в 10:16
Ответ дляХвець-тець
у Вінницю... дуже треба мати гарне НМТ, моя вчиться в медичному, у Вінницю не вступила - величезний конкурс, простіше в Полтаву кудись, Тернопіль
так наче про коледж після 9 мова
Квітнева Іванівна• 12 июня в 10:22
Ответ дляХвець-тець
Так мова про коледж.
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 10:26
Ответ дляВапщета
Там був лиш кум і все. Не було чоловіків ніяких. Та за пів години яке застілля може бути ( чула чисто із-за поваги і все).
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 10:27
Ответ дляЖенщинас
норм) она сама хочет в общагу?
Ми планували квартиру зняти ( чоловік хотів), але вона не проти гуртожитку.
Квітнева Іванівна• 12 июня в 10:28
Ответ дляОце фіфа
Авторе, розгляньте Козятин можна на перший час. До Вінниці година автобусом чи 40 хв електричкою. Оренда дешева, все є.
Для чого так далеко?
Любе вінницьке приміське село.
Он Турбів ближче,прикладово
Любе вінницьке приміське село.
Он Турбів ближче,прикладово
Вапщета• 12 июня в 10:29
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну нехай куму дзвонить
Квітнева Іванівна• 12 июня в 10:32
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Буду щось шукати в селі якомусь. Бо іти на касу за 20 тис така собі ідея, якщо ці гроші я можу вдома заробити. Так хоч дешевше буде житло.
Автор,в вінницьких групах пошукайте дешеве житло по селах.
Аби в Вінницю добиратись легко.
Там багато пустуючих хатів.
Аби газ не був відключений.
Аби в Вінницю добиратись легко.
Там багато пустуючих хатів.
Аби газ не був відключений.
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 10:34
Ответ дляВапщета
Ну нехай куму дзвонить
Куми самі і дзвонили, але йому всеодно. Може і сам набирав їх, я не знаю. Таке відчуття, що просто найшов чи чекав причину сваритися. Не має бажання, щось доказувати.
Вчора чула що він випив з друзями, то його і понесло . Почав ображати та виганяти. Вночі написав, щоб вже жила в цьому будинку. Побачила повідомлення зранку.
Зараз збиратися на випускний, очі загрузли, червоні - не знаю що робить.
Квітнева Іванівна• 12 июня в 10:36
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Оце і все?
То він мовчить про курвів на заправках і по трасі,а вам з пальця висмоктує?
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 10:43
Ответ дляКвітнева Іванівна
Оце і все?
Так, це все. Я думала що він поселиться та перейде. Кілька днів не говорили, потім набрала і понеслось.
Раніше він зрадив, в я пробачила. Сама винувата. Я і нікого не виню в своєму житті, бо сама його обрала. Ні дитинства нормального, ні життя дорослого. Мені 35 років, хоча би для дочки дати все можливе.
Володарка мрій• 12 июня в 11:02
Ответ дляГола з конопель
А в каком еще городе можно за зарплату какого-то не супер специалиста покрыть расходы на аренду, коммуналку+жизнь
У нас аренда максимальная в городе- то что я слышала точно -12 тыс. В основном 2- 5 тыс.
А я кумедна• 12 июня в 11:02
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І що після цього він вам сказав - забирайся геть з дому?
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 11:07
Ответ дляА я кумедна
Так, типу гуляща жінка не треба. 😔яка допізна лазить.
Володарка мрій• 12 июня в 11:10
Ответ дляЛетюча помилка
Отак часто і закінчується історія тих хто пише. Нашо будувати карʼєру, нашо працювати, треба чоловіка нормального знайти. Жінка не повинна заробляти це робота чоловіка. Сумно
Ой да прям там все с карьепами? В атб продавцами работают десятилетиями, или в офисах, секретарши бухгалтера сидят всю жизнь. Я уже про уборщиц и вомпитателей молчу. Те вообще за копейки всю жизнь на работу ходят. Ну и пойдёт она так же работать сейчас .
Володарка мрій• 12 июня в 11:17
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Тю. Я в 35 второй раз замуж вышла и дочку родила. Ищите работу и съезжайте от му.ака.
А я кумедна• 12 июня в 11:19
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
і ви така - ну добре, то піду як скажеш.... ви драматизуєте занадто... кажіть - давай гроші на квартиру, то піду... дайте йому зрозуміти, що ви не можете випаруватись з дитиною в нікуди... і в нього теж є якісь обов´язки перед сім´єю, якщо 15 років він не хотів,;щоб ви працювали і були фінансово самостійною... а тепер вали світ за очі гола-боса. якщо руки не розпускає, то нікуди зараз не бігти і не робити стресу для себе і доньки... готуйтесь до свого самостійного плавання по-тихеньку, якщо вважаєте, що в нього клему зірвало безповоротно.
А я кумедна• 12 июня в 11:24
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ви ще геть молода, нащо ви хрест на собі ставите. Ще жити і жити. Взагалі краса - донька виросла, ви ще молода, можна собою займатись, і роботу шукати, і новому навчатись
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 11:25
Ответ дляА я кумедна
Можливо і так, я дійсно все сильно завжди драматизую. Бо приймаю все до серця, а коли ображають ні за що, то хочеться бігти і ніколи не бачити цю людину.
Зараз до липня не піду нікуди, хай що хоче той і робить. Руку не піднімав ніколи. Може і не прийде деякий час додому. Хай дивитися в ті камери, нічого такого він не побачить. Буду жити так далі, та збирати кошти поки мала не поступить. Оплатить за навчання, в далі буде видно. Тим паче ще недовго до половини літа почекати.
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 11:28
Ответ дляА я кумедна
Я кілька разів втрачала онлайн роботу із-за нього. Не давав нормально працювати коли вдома, завжди дьоргав , запитував , то допомогти щось треба то ще щось і так втратила кілька прибуткових проектів.
Чудовий каламбур• 12 июня в 11:39
Автор, обязательно на алименты! Если есть возможность выезда за кордон - значит бронь, если бронь - значит критичность и ЗП не меньше 25000 тысяч официально.
Байрактара• 12 июня в 12:20
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні, сказав іди до мами своєї. Знає що я туди не можу піти бо там немає життя. Я все дитинство мріяла піти подалі від них. Вчилася добре, на відмінно. Але в травні згорів дотла мамин будинок. Моє навчання накрилось і в 18 пішла працювати. Мама живу з вітчимом який постійно її бив. Зараз вони постійно вживають алкоголь, я не можу туди ніяк піти - краще вже на вокзалі.
Вийшла заміж і 19 років. І так прожила все життя з цим чоловіком.
На роботу не дозволяв , типу сам все буде забезпечувати. Я найшла роботу онлайн, вже давно так працюю. Відкладаю копійки.
Зараз у розпачі бо не бачу виходу в що робити далі, і як робити.
Прямо хоть на банер вивішуй цю тему ’як просрати своє життя’. Молода здорова кобила сіла вдома , заробляє копійки і ще щось хоче. Прямо як моя сестра яка так само просрала свої молоді роки , а тепер в 55 вважає, що вона бідна і нещасна і їй всі мають розуміти, допомагати , бо вона НІЩА і захватила батьківську квартиру де немає жодних юридичний прав і я маю їх подарувати. Як же ви домодрайки задовбали .
Байрактара• 12 июня в 12:22
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Терпіти досить, вже не можу.
Ви самі себе лишили право голоса.