Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50
Дайте пораду, чоловік виганяє з дому
Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.
Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.
Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
показать весь текст
31
4
2
2
1
1
Бабо-лебідка• 12 июня в 06:59
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, хоче у Вінницю на медичний. Общага коштує небагато. Там здійснюється за пів року оплата. Але тепер не знаю. Думки заплутані.
Так она уже подала документы? Или как в колледже с поступлением?
Трохи злякана• 12 июня в 07:16
Он дочку не выгоняет, оставляете ему на обеспечение
Сама на нормальную работу
До начала можно и комнату снять
Но, я бы уехала за границу с дочкой, если глобально думать о её будущем
Сама на нормальную работу
До начала можно и комнату снять
Но, я бы уехала за границу с дочкой, если глобально думать о её будущем
ОливьЕЖечка• 12 июня в 07:21
Шукайте мінімальну оренду. Найдешевшу. Коли станете на ноги, покращите умови. Стосовно чоловіка - в суд на аліменти, розлучення, поділ майна (авто, придбане у шлюбі, також ділиться). І консультація у адвоката-«сімейника» стосовно того, наскільки реально у вашому випадку спробувати претендувати на виділ частки в будинку. Іноді це можливо, якщо були суттєві покращення з моменту настання шлюбу (прибудови, перебудови - і таке інше).
І нехай у вас все вийде!
І нехай у вас все вийде!
4
1
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 07:50
Ответ дляХвець-тець
у Вінницю... дуже треба мати гарне НМТ, моя вчиться в медичному, у Вінницю не вступила - величезний конкурс, простіше в Полтаву кудись, Тернопіль
Вона після 9 класу, НМТ не потрібно
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 07:51
Ответ дляХвець-тець
а в неї в школі мови не вчили? бо мої вийшли зі школи в вільною англійською та німецькою
Уявляєте, немає. Наймали репетиротра онлайн стосовно англійської.
ЧупакабраЗеБест• 12 июня в 07:53
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що ділити його будинок та ремонт?! Є ще машині і все.
автор, я обычно такое не пишу, но может вам за границу махнуть ради ребенка?
2
2
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 08:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, я обычно такое не пишу, но может вам за границу махнуть ради ребенка?
Я думала, але я не потягну матеріально. Поїхати як біженець із ЗУ?!
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
2
1
ГейСюда• 12 июня в 08:06
Порада їхати за кордон вже була? Позавчора ще не виганяв, була любов, а сьогодні вже виганяє?
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 08:07
Ответ дляТрохи злякана
Он дочку не выгоняет, оставляете ему на обеспечение
Сама на нормальную работу
До начала можно и комнату снять
Но, я бы уехала за границу с дочкой, если глобально думать о её будущем
Сама на нормальную работу
До начала можно и комнату снять
Но, я бы уехала за границу с дочкой, если глобально думать о её будущем
Я не зможу її залишити, ти паче вона не хоче. Вона ще подумає що її залишила. Зараз перехідний період, вона довіряє мені. А я лишу?! Дитина до нього не тягнеться взагалі.
4
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 08:09
Ответ дляГейСюда
Порада їхати за кордон вже була? Позавчора ще не виганяв, була любов, а сьогодні вже виганяє?
Уявляєте, виганяє. Вночі відправив голосове, що живи скільки хочеш, але не водити до будинку нікого. Весь час контролює по камері, і сказав якщо щось з нею станеться - щоб зразу забиралась.
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
2
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 08:10
Ответ дляБабо-лебідка
Так она уже подала документы? Или как в колледже с поступлением?
В коледж документи приймають в липні з 1 по 20. Потім з 21 по 28 співбесіда. Ще потрібно чекати.
ГейСюда• 12 июня в 08:11
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Уявляєте, виганяє. Вночі відправив голосове, що живи скільки хочеш, але не водити до будинку нікого. Весь час контролює по камері, і сказав якщо щось з нею станеться - щоб зразу забиралась.
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
А чоловік де? Кого ви водите у будинок? Вночі працюєте, а вдень що робите?
1
Млинці зі смайликом• 12 июня в 08:17
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, вона хоче в Україні. З-за кордон потрібно мову знати, куди піде там? В першу чергу відштовхуюсь від неї. Закінчила тільки 9 клас.
То хай подає документи в коледж. Якраз час. В чому проблема, є коледжі з гуртожитками, навіть годують триразового, стипендія буде.
1
1
Снегурочко• 12 июня в 08:20
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я думала, але я не потягну матеріально. Поїхати як біженець із ЗУ?!
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
Автор, едьте в Германию
Она не проверяет из какого вы региона
Начните все с 0, дочь настройте на адаптацию, поначалу ей трудно будет, но очень много украинцев она найдет компанию.
Вы почувствуете что такое забота о гражданах. Не бойтесь, будет трудно, но все посильно!!! И все наладится!
Она не проверяет из какого вы региона
Начните все с 0, дочь настройте на адаптацию, поначалу ей трудно будет, но очень много украинцев она найдет компанию.
Вы почувствуете что такое забота о гражданах. Не бойтесь, будет трудно, но все посильно!!! И все наладится!
1
1
Млинці зі смайликом• 12 июня в 08:22
Ответ дляХвець-тець
у Вінницю... дуже треба мати гарне НМТ, моя вчиться в медичному, у Вінницю не вступила - величезний конкурс, простіше в Полтаву кудись, Тернопіль
В коледж НМТ? Ви уважні
Млинці зі смайликом• 12 июня в 08:24
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я думала, але я не потягну матеріально. Поїхати як біженець із ЗУ?!
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
Я думала, що може хай поступить та провчитися в коледжі в Україні, в потім щось думати а в ТЕй час працювати десь закордоном.
В може таки забрати та поїхати закордон, хай вчить мову та там відразу навчатися ( всеодно дітей десь беруть). Я не знаю, в розпачі. Намагаюсь не плакати заспокоюю себе. Морально тяжко на душі.
Ви зовсім дезорієньовані. Мало того не сепаровані з донькою.
3
Благоуханочка• 12 июня в 08:26
Так а из-за чего поссорились что выганять начал? Дочка на медсестру будет учиться?
Млинці зі смайликом• 12 июня в 08:26
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не зможу її залишити, ти паче вона не хоче. Вона ще подумає що її залишила. Зараз перехідний період, вона довіряє мені. А я лишу?! Дитина до нього не тягнеться взагалі.
Зараз час сеперуватися. Боляче, я знаю, але краще зараз, ніж потім вона буде дорослою безпечною, безвідповідальною( мама все порішує, правда?).
Млинці зі смайликом• 12 июня в 08:26
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Уявляєте, виганяє. Вночі відправив голосове, що живи скільки хочеш, але не водити до будинку нікого. Весь час контролює по камері, і сказав якщо щось з нею станеться - щоб зразу забиралась.
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
Працюю вночі, в він пише щоб світло виключала. Якось так
Маніпулятор? Ха-ха.
Конфиденциальность• 12 июня в 08:38
Ответ дляМлинці зі смайликом
То хай подає документи в коледж. Якраз час. В чому проблема, є коледжі з гуртожитками, навіть годують триразового, стипендія буде.
Це в яких коледжах окрім казарменого типу (поліція, військові) годують???
В звичайному коледжі максимум гуртожиток надають і то не при кожному коледжі він є.
В звичайному коледжі максимум гуртожиток надають і то не при кожному коледжі він є.
Раз одела не бу• 12 июня в 08:44
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не думаю що з такими даними фінансовими витягну. А з дочкою як? Я зараз мислити не можу.
Идите на сьем, пусть будет тяжело, пусть нужно много работать.
Я была на месте вашей дочки. Родители постоянно ругались, дрались. Мама держалась за дом отца, хотя у нее была своя квартира. Но не уходила, хотя я очень просила.
В итоге все павно они развелись, все равно мама ничего не получила в материальном плане, а моя психика очень пострадала не на шутку.
Я была на месте вашей дочки. Родители постоянно ругались, дрались. Мама держалась за дом отца, хотя у нее была своя квартира. Но не уходила, хотя я очень просила.
В итоге все павно они развелись, все равно мама ничего не получила в материальном плане, а моя психика очень пострадала не на шутку.
2
Женщинас• 12 июня в 08:53
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я вже думала знати якусь дешеву квартиру, мені не треба хоромів. Дитина поступить, та піти на роботу, а ні попросити більшу зарплатню, тим паче начальник обіцяв в перспективі. Можу ще додатково взяти якийсь магазин. Сидіти і працювати.
да конечно. кто ищет тот найдет. Всегда есть дешевые варианты, даже 7 тысяч если то у вас 7 остается. с голода не умрете) Главное есть работа, еще и онлайн, люди ищут такое и найти не могут, а вы знаете вон как умеете) Сосредоточьтесь на активах. Колледж с общагой и стипендией же? отец сказал будет помогать? отлично. На алименты обязательно подавайте. Судеьный приказ советую - это быстро. Если официально он работает конечно
1
Оце фіфа• 12 июня в 08:56
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Взагалі не проти і села. А щоб ще кусок города був то взагалі супер.
Авторе, розгляньте Козятин можна на перший час. До Вінниці година автобусом чи 40 хв електричкою. Оренда дешева, все є.
1
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 08:59
Ответ дляГейСюда
А чоловік де? Кого ви водите у будинок? Вночі працюєте, а вдень що робите?
До мене ніхто не приходить і нікого не запрошую. Я постійно вдома.
ГейСюда• 12 июня в 09:02
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
До мене ніхто не приходить і нікого не запрошую. Я постійно вдома.
То камеру чоловік поставив, бо турбується про вашу безпеку, ви ж постійно одна? Пише живи скільки хочеш, а ви розплакалися, що виганяє...
Таракашечка• 12 июня в 09:02
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Що ділити його будинок та ремонт?! Є ще машині і все.
Выезжайте, сейчас же есть такая возможность еще!
Таракашечка• 12 июня в 09:03
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не думаю що з такими даними фінансовими витягну. А з дочкою як? Я зараз мислити не можу.
На пособия, там на работу пойдёте, дети учатся бесплатно
1
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 09:05
Ответ дляЖенщинас
да конечно. кто ищет тот найдет. Всегда есть дешевые варианты, даже 7 тысяч если то у вас 7 остается. с голода не умрете) Главное есть работа, еще и онлайн, люди ищут такое и найти не могут, а вы знаете вон как умеете) Сосредоточьтесь на активах. Колледж с общагой и стипендией же? отец сказал будет помогать? отлично. На алименты обязательно подавайте. Судеьный приказ советую - это быстро. Если официально он работает конечно
Так, коледж є стипендія, але потрібно на бюджет звісно. Общага є, десь 400 грв в місяць.
Вапщета• 12 июня в 09:08
Автор, якщо ви добра людина, то дитину залиште чоловікові, а собі шукайте хатку в селі - на черкащені та полтавщині за 1500 можна будинок з ділянкою взяти. Вам головне інтернет - то зможете вижити. Якщо ви людина недобра, то збирайте гриби
2
автор
Привіт з ботойбіччя
• 12 июня в 09:09
Ответ дляГейСюда
То камеру чоловік поставив, бо турбується про вашу безпеку, ви ж постійно одна? Пише живи скільки хочеш, а ви розплакалися, що виганяє...
Так, камеру ми поставили коли мали їхати закордон. А дочка з свекрухою в той час була. Треба було дивитися за будинком.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу