sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_71
Привіт з ботойбіччя• 12 июня в 00:50

Дайте пораду, чоловік виганяє з дому

Прожили більше 16 років разом. Життя тяжке було, все описати не має сил. Зраджував, пробачила. Є дочка 15 років, живемо в його будинку. Все що здобули разом.
Тепер він виганяє з будинку, до мами йти не виходить - вона п´є, завжди сварки з відчимом.
Більше в мене нікого немає. Дочка хоче йти вчитися в коледжі.
З грошей тільки до 1500 доларів, плюс кредитка. Працюю онлайн в місяць виходить трішки більше 15000 грн. Що робити не знаю. В розпачі.

Дайте пораду будь ласка, плачу бо витратила життя на цю людину.
показать весь текст
crying_face 31 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2 clown_face 2 like 1 heart 1
252 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 9
anonim_29
Карма хамелеона• 12 июня в 02:07
121
разводиться, подать на алименты. вам этого хватит чтобы снимать хотя бы дешёвое жильё отдельно. ну и работа же у вас есть какая-то?

anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 02:07
122
Ответ дляБачу_майбутнє
Такое советовать могут только те, кто адвокатов только в кино видел. Бесплатно даже выпускник работать не будет, а хороший и не посмотрит на клиента без денег.
Шанс получить 50% от наследственного имущества есть только в том случае, если они тот дом наследственный на…. снесли и новый построили. И да, с хорошим адвокатом
Ну, в крайнем случае, если была реконструкция или этаж там достроили. Может тогда и получит 25% собственности. И то, это редкие случаи
А если был просто косметический ремонт, то все, что автор получит - половину стоимости за ремонт при условии предоставлении всех чеков и договоров. И не факт, что эта сумма будет больше, чем она потратит на адвоката
like 1
anonim_64
БЦАшка• 12 июня в 02:07
123
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Терпіти досить, вже не можу.
Так а выгоняет чего? Причина должна быть.
noavatar
df364tye3• 12 июня в 02:09
124
Ответ дляГола з конопель
Где вы это читаете?😂
на советчице , подъезде было наклеено , баба соседка казала куму ,,,
anonim_46
Тантрический кекс• 12 июня в 02:09
125
Ответ дляГола з конопель
А контролирует траты? Сможете год с ним прожить полностью за его счет, а свою зп откладывать?
Думаю как дочь поступит и съедет в общагу, то он ее и постели ночи может за дверь выставить. А Вы пишите. Такие трюки женщины приделывают втихую готовя почву для ухода, пока мужик ни о чем не догадывается. А тут ее уже выгоняют, о чем Вы.
like 3
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 02:09
126
Ответ дляdf364tye3
на советчице , подъезде было наклеено , баба соседка казала куму ,,,
Тогда понятно 😂
Какого бреда здесь только не прочтешь
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 02:10
127
Як варіант поки знімайте усе, а в процесі монетизуйте свою ситуацію. Надавайте розголос. Що папаня витворяє. Нічого святого. Ваш блог може на цьому піднятися. Зараз це тренд. Багато жінок висвітлюють абьюзивні відносини. Вам навіть роботу і житло можуть запропонувати.
like 2
anonim_46
Тантрический кекс• 12 июня в 02:10
128
Ответ дляdf364tye3
Если наследственное имущество использовалось совместно как семейное (например, совместное проживание в квартире, оформленной на одного из супругов);
В таком случае суд может признать имущество общим полностью или частично

идите к адвокату , а не слушайте куда уехать , куда переехать ,,,
Это точно
face_with_tears_of_joy 1
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 02:11
129
Ответ дляТантрический кекс
Думаю как дочь поступит и съедет в общагу, то он ее и постели ночи может за дверь выставить. А Вы пишите. Такие трюки женщины приделывают втихую готовя почву для ухода, пока мужик ни о чем не догадывается. А тут ее уже выгоняют, о чем Вы.
Автор пишет, что он ее не трогает и руку не поднимал. Наверное прессует морально. И может он ее не на полном серьезе выгоняет, а знаете, есть такие манипуляторы - любая ссора, а они в ответ выгоняют. Даже если и так, то такое терпеть сложно, представляю, как оно влияет на самооценку
like 1

anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 02:12
130
Ответ дляГола з конопель
Автор пишет, что он ее не трогает и руку не поднимал. Наверное прессует морально. И может он ее не на полном серьезе выгоняет, а знаете, есть такие манипуляторы - любая ссора, а они в ответ выгоняют. Даже если и так, то такое терпеть сложно, представляю, как оно влияет на самооценку
Та гірше всього, що дитина заручник цієї гнилої ситуації.
like 2
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 02:12
131
Ответ дляДолькиКабана
Та гірше всього, що дитина заручник цієї гнилої ситуації.
Та за всю жизнь она уже привыкла скорее всего
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 02:14
132
Ответ дляГола з конопель
Та за всю жизнь она уже привыкла скорее всего
Ні, це неможливо. Дитина явно травмована. Поки однокласники мріють про те як вони себе презентують і з кентами зустрінуться, дівчинка не знає де буде ночувати і чи потрібно їй терміново почати достатньо заробляти.
like 2
anonim_46
Тантрический кекс• 12 июня в 02:17
133
Ответ дляГола з конопель
Автор пишет, что он ее не трогает и руку не поднимал. Наверное прессует морально. И может он ее не на полном серьезе выгоняет, а знаете, есть такие манипуляторы - любая ссора, а они в ответ выгоняют. Даже если и так, то такое терпеть сложно, представляю, как оно влияет на самооценку
Ну как говорится будем надеяться на лучшее, но готовится к худшему. Вообще это какой то сюр, работать запрещал, а тут выгоняет, зная что автору некуда идти и по факту не за что жить. Вообще как то все странно. Автор, у Вас давно такие отношения, на грани? Или это впервые было? Если впервые то есть причина, что было до этого? И подумайте за что он Вам сейчас мстит таким образом. Мы тут можем разные версии додумывать, но Вы то своего мужа знаете лучше за нас
like 1
anonim_46
Тантрический кекс• 12 июня в 02:17
134
Ответ дляДолькиКабана
Ні, це неможливо. Дитина явно травмована. Поки однокласники мріють про те як вони себе презентують і з кентами зустрінуться, дівчинка не знає де буде ночувати і чи потрібно їй терміново почати достатньо заробляти.
Ребёнка я так понимаю, он не выгоняет
noavatar
df364tye3• 12 июня в 02:23
135
Ответ дляТантрический кекс
Это точно
начать с горячей линии лубенцу Гаряча лінія: 1678
женщину с ребенком выгоняет ,,,
мобилизованным жены, матери звонили ,,, как минимум на следующий день учебку сержант , начальник прибегал ,,, стецько кто , у вас тел есть , почему домой не звоните , сегодня если сами , не можете вместе жене будем звонить ,,,
дальше нормальному адвокату ,,,
а не по советчицам куда мне податься ,,,
like 1
anonim_134
ДолькиКабана• 12 июня в 02:24
136
Ответ дляТантрический кекс
Ребёнка я так понимаю, он не выгоняет
Але це все впливає на дитину. Мама нехай десь під мостом ночує. А дитина нехай в очікуванні неадеквата дома буде. І ’спокійно’ готується до іспитів. Перманентна тривога за майбутнє: стосунки батьків, незрозуміле майбутнє, немає ні на кого опори, вже потрібно забезпечувати себе поки інші підлітки ще спокійно дорослішають, якщо в умовах війни це взагалі реально. То козел хитає психіку дитини через маму. А в дитини є ресурс співчувати мамі, якщо їй самій потрібне співчуття?
anonim_108
Володарка мрій• 12 июня в 02:30
137
Ответ дляГола з конопель
Ну Киев это единственный город в Украине, где автор сможет вытянуть жизнь, если не имеет хорошей онлайн-работы, не является редким суперквалиыицированным специалистом либо просто не имеет много денег и пассивного дохода
Странная логика
anonim_153
Конфиденциальность• 12 июня в 03:00
138
У багатьох людей нема житла - знімають
У багатьох жінок нема чоловіків і самі дітей підіймають (з копійчаними аліментами або взагалі й без них). Працюють, на 2-3 роботах, крутяться.

Шлюб не пожиттєве рабство. Що чоловік, що жінка мають право його припинити, якщо стосунки на погляд одного з партнерів себе вичерпали. Зазіхання автора на дошлюбний будинок (як і будь яке інше майно будь кого з подружжя) не розумію.
like 2
anonim_153
Конфиденциальность• 12 июня в 03:02
139
Ответ дляГола з конопель
Автор пишет, что он ее не трогает и руку не поднимал. Наверное прессует морально. И может он ее не на полном серьезе выгоняет, а знаете, есть такие манипуляторы - любая ссора, а они в ответ выгоняют. Даже если и так, то такое терпеть сложно, представляю, как оно влияет на самооценку
Нехай не терпіть і розлучається, подає на аліменти.

anonim_11
Хвець-тець• 12 июня в 03:09
140
Ответ дляГола з конопель
В Киеве больше шансов оплатить аренду из своей з/п и проживание. Жилье не дешевое, но вот на Трое двоюродный брат за 8 тыс 1к снял в конце мая. И работу на 25 тыс автор точно найдет. А если она еще и специалист какой-то, то и на 30+ может претендовать
100%, в Києві нестача персоналу всюди, робіт навалом, причому найпростіші типу сортувальника товарів десь на логістичному складі, тобто не особливо напряжна, а зп високі, я давно не бачила, щоб менше 20К пропонували навіть за часткову зайнятість

в мене малий працює в мережі де пиво на розлив, студент, підробляє, зміни неповні, то 4 години то 6, то за 13 таких змін, з яких повні були 1 чи 2 по 12 годин, решта 4-6 - він приніс 18 тис додому, й це дитина 18 років собі підробляє на ’хотєлкі’, мережу не пишу бо ще вирішать, що це реклама) але авторка сама може нагуглити, плюс там оф працевлаштування, до того ж, це мережа, тобто є вакансії у будь-якому районі й спокійно можна влаштуватися жити так. щоб на роботу ходити пішки десь поруч та не витрачати кошти на транспорт

дитина якщо вступить в коледж то матиме право на гуртожиток, єдине що треба пошукати, чи є той гуртожиток, бо не всі коледжі їх мають

а якщо у авторки буде залишатися вільний час то можна працювати ще онлайн, або брати повні зміни, в малого друг, то в нього минулого літа по 38 тис були зарплати, й це він не 30 днів робочих працював

все можливо, якщо є трішки заначка то зняти квартиру вистачить, навіть в Макдональдс десь прибиральницею то й те зарплати вистачить, у Києві бабушатник зняти якийсь недорого зараз. особливо лівий берег бо метро ж не їздить у тривогу

в них нестача постійна, платять норм, з грішми не дурять
heart 1
anonim_11
Хвець-тець• 12 июня в 03:10
141
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, хоче у Вінницю на медичний. Общага коштує небагато. Там здійснюється за пів року оплата. Але тепер не знаю. Думки заплутані.
у Вінницю... дуже треба мати гарне НМТ, моя вчиться в медичному, у Вінницю не вступила - величезний конкурс, простіше в Полтаву кудись, Тернопіль
anonim_11
Хвець-тець• 12 июня в 03:11
142
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, вона хоче в Україні. З-за кордон потрібно мову знати, куди піде там? В першу чергу відштовхуюсь від неї. Закінчила тільки 9 клас.
а в неї в школі мови не вчили? бо мої вийшли зі школи в вільною англійською та німецькою
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
anonim_87
Мой завтрак• 12 июня в 03:58
143
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не думаю що з такими даними фінансовими витягну. А з дочкою як? Я зараз мислити не можу.
выезд в лагерь германию
посмотрите фильм пловчихи...там очень популярно про лагерь беженцев
https://ag.gidonline.fun/film/plovchixi/
anonim_87
Мой завтрак• 12 июня в 04:00
144
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, вона хоче в Україні. З-за кордон потрібно мову знати, куди піде там? В першу чергу відштовхуюсь від неї. Закінчила тільки 9 клас.
колледж великолепная опция для выезда
anonim_26
Гола з конопель• 12 июня в 04:26
145
Ответ дляВолодарка мрій
Странная логика
А в каком еще городе можно за зарплату какого-то не супер специалиста покрыть расходы на аренду, коммуналку+жизнь
anonim_161
Якось так і живу• 12 июня в 04:30
146
Ответ дляДолькиКабана
Скільки років у шлюбі?
Вы в глаза долбитесь? В теме написано
woman_facepalming 1 like 1
anonim_29
Додаю напруги• 12 июня в 06:14
147
Ответ дляГола з конопель
В Киеве больше шансов оплатить аренду из своей з/п и проживание. Жилье не дешевое, но вот на Трое двоюродный брат за 8 тыс 1к снял в конце мая. И работу на 25 тыс автор точно найдет. А если она еще и специалист какой-то, то и на 30+ может претендовать
Та нє, в столиці за такі копійки, навіть ніхто дупу не підніме. Це так порадниці пишуть.
anonim_29
Додаю напруги• 12 июня в 06:15
148
Ответ дляГола з конопель
Ну Киев это единственный город в Украине, где автор сможет вытянуть жизнь, если не имеет хорошей онлайн-работы, не является редким суперквалиыицированным специалистом либо просто не имеет много денег и пассивного дохода
Ага.
anonim_29
Додаю напруги• 12 июня в 06:20
149
Ответ дляГола з конопель
А в каком еще городе можно за зарплату какого-то не супер специалиста покрыть расходы на аренду, коммуналку+жизнь
В будь якому. Як по вашому переселенці живуть які не поїхали з України? Як живуть мільйони людей на периферії?
anonim_214
Бабо-лебідка• 12 июня в 06:56
150
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та він типу не проти, але як буде насправді не знаю. Не можу розраховувати на нього.
Оставляйте дочь с ним, пусть обеспечивает и обучит. Поговорите с ней откровенно.
Она уже взрослая и поймет.
like 1 woman_facepalming 1
|« «» »|
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 9
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff