Області пітьми• 13 июня в 13:52
Яка ціна на мед?
Цікавить чи вже продають цьогорічний і яка ціна?
булоТАЙминуло• 13 июня в 14:01
Ответ дляГолубец
бачила вчора оголошення місцевого бджоляра - 400 грн/л
В нас теж в місцевій групі бджоляр . МиколаІв. В нього був в мин році лавандовий( вивозив на лавандове поле вулики), софоровий, от софоровий мені сподобався дуже
1
1
Мира всем• 13 июня в 14:01
Ответ дляОдні думки
250 грн поллитра сегодня с рук покупала
Ого, а какой?
Sugar suka• 13 июня в 14:13
Купила сегодня, 230 грн, поллитра
Різнотрав´я
Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
Різнотрав´я
Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
220В• 13 июня в 14:24
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
4
1
МастерЮля• 13 июня в 14:32
Київська область, у нас так:
акація 400 грн за літр., 1200 грн 3-х літрова банка, якщо брать три трьошки, то по 1000 грн
майський (сад) 300 грн за літр
акація 400 грн за літр., 1200 грн 3-х літрова банка, якщо брать три трьошки, то по 1000 грн
майський (сад) 300 грн за літр
Мир Мир Мир!• 13 июня в 14:41
кто любит гречаный мед, такой чтоб с горчинкой... рекомендую заказывать в Вилково, мед у них очень и очень вкусный. по цене в Днепре мед разный акация 350-380 грн. майский или разнотравный 250-300 литр.
Майданщица• 13 июня в 14:46
Ціни різні залежно чи це велике місто чи селище. Я минулого тижня їздила до батьків на Хмельниччину, невелике містечко, брала в місцевого бджоляра різнотравʼя по 180 грн 0,5 літра. В Києві ціна 230-280 грн за 0,5.
В танке• 13 июня в 15:10
Ответ дляSugar suka
Купила сегодня, 230 грн, поллитра
Різнотрав´я
Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
Різнотрав´я
Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
Ми їли акацію. Вона вже відцвіла, Київ.
В танке• 13 июня в 15:11
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Та ну, тавіть 10 років тому не було таких цін
Снідаю авокадо• 13 июня в 15:15
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Це який район, бо в нас 500 грн літр, південь області
Аноним с кешбеком• 13 июня в 15:47
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Якої жадібності? Хтось має даром віддати?
1
Голубец• 13 июня в 16:03
Ответ дляАноним с кешбеком
Якої жадібності? Хтось має даром віддати?
тим більше в цю зиму так багато бджолосімей загинуло, взагалі диво, що той мед є
2
Чарочка діда• 13 июня в 16:52
Ответ дляГолубец
бачила вчора оголошення місцевого бджоляра - 400 грн/л
Знайдіть ціну на лісовий мед...
Чарочка діда• 13 июня в 16:57
Ответ дляГолубец
тим більше в цю зиму так багато бджолосімей загинуло, взагалі диво, що той мед є
Чому? Вулики ж утеплюють...
Голубец• 13 июня в 17:00
Ответ дляЧарочка діда
Чому? Вулики ж утеплюють...
бджолині пошесті, шкідники
Ручки-Крючки• 13 июня в 17:08
Ответ дляГолубец
бджолині пошесті, шкідники
Це правда. У нас пропало дві сімʼї
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
