sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_74
Області пітьми• 13 июня в 13:52

Яка ціна на мед?

Цікавить чи вже продають цьогорічний і яка ціна?
25 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_193
Голубец• 13 июня в 13:55
1
бачила вчора оголошення місцевого бджоляра - 400 грн/л

anonim_84
Одні думки• 13 июня в 14:01
2
250 грн поллитра сегодня с рук покупала
anonim_12
булоТАЙминуло• 13 июня в 14:01
3
Ответ дляГолубец
бачила вчора оголошення місцевого бджоляра - 400 грн/л
В нас теж в місцевій групі бджоляр . МиколаІв. В нього був в мин році лавандовий( вивозив на лавандове поле вулики), софоровий, от софоровий мені сподобався дуже
attached-photo
heart 1 dislike 1
anonim_45
Мира всем• 13 июня в 14:01
4
Ответ дляОдні думки
250 грн поллитра сегодня с рук покупала
Ого, а какой?
anonim_84
Одні думки• 13 июня в 14:01
5
Ответ дляМира всем
Ого, а какой?
майский
anonim_45
Мира всем• 13 июня в 14:02
6
Ответ дляОдні думки
майский
Акация?
anonim_168
Пульт от линолеума• 13 июня в 14:03
7
Акація 400-500
anonim_84
Одні думки• 13 июня в 14:03
8
Ответ дляМира всем
Акация?
не знаю, просто майский)
anonim_159
Аноним НаВсеГда• 13 июня в 14:05
9
Акація 500 - 600
В тих що я беру щороку, провірений

noavatar
Sugar suka• 13 июня в 14:13
10
Купила сегодня, 230 грн, поллитра
Різнотрав´я

Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
anonim_167
Кредитная• 13 июня в 14:21
11
Сегодня покупала майский 175 грн, акация 350 грн поллитра
face_with_tears_of_joy 1
anonim_158
220В• 13 июня в 14:24
12
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
woman_facepalming 4 heart 1
anonim_25
МастерЮля• 13 июня в 14:32
13
Київська область, у нас так:
акація 400 грн за літр., 1200 грн 3-х літрова банка, якщо брать три трьошки, то по 1000 грн
майський (сад) 300 грн за літр
anonim_18
Мир Мир Мир!• 13 июня в 14:41
14
кто любит гречаный мед, такой чтоб с горчинкой... рекомендую заказывать в Вилково, мед у них очень и очень вкусный. по цене в Днепре мед разный акация 350-380 грн. майский или разнотравный 250-300 литр.
anonim_78
Майданщица• 13 июня в 14:46
15
Ціни різні залежно чи це велике місто чи селище. Я минулого тижня їздила до батьків на Хмельниччину, невелике містечко, брала в місцевого бджоляра різнотравʼя по 180 грн 0,5 літра. В Києві ціна 230-280 грн за 0,5.
anonim_218
В танке• 13 июня в 15:10
16
Ответ дляSugar suka
Купила сегодня, 230 грн, поллитра
Різнотрав´я

Акации еще нет, беру у своих
Если честно, такой себе, но очень хотела свежего
Ми їли акацію. Вона вже відцвіла, Київ.
anonim_218
В танке• 13 июня в 15:11
17
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Та ну, тавіть 10 років тому не було таких цін
anonim_213
Снідаю авокадо• 13 июня в 15:15
18
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Це який район, бо в нас 500 грн літр, південь області
anonim_31
Аноним с кешбеком• 13 июня в 15:47
19
Ответ для220В
В київський області 600 грн 3 літрова банка на днях знайомий виставляв оголошення і інший коллега на роботі таку ж ціну пропонував, але залежить ще від жадібності бджоляра
Якої жадібності? Хтось має даром віддати?
like 1

anonim_193
Голубец• 13 июня в 16:03
20
Ответ дляАноним с кешбеком
Якої жадібності? Хтось має даром віддати?
тим більше в цю зиму так багато бджолосімей загинуло, взагалі диво, що той мед є
like 2
anonim_126
Чарочка діда• 13 июня в 16:52
21
Ответ дляГолубец
бачила вчора оголошення місцевого бджоляра - 400 грн/л
Знайдіть ціну на лісовий мед...
anonim_126
Чарочка діда• 13 июня в 16:57
22
Ответ дляГолубец
тим більше в цю зиму так багато бджолосімей загинуло, взагалі диво, що той мед є
Чому? Вулики ж утеплюють...
anonim_193
Голубец• 13 июня в 17:00
23
Ответ дляЧарочка діда
Чому? Вулики ж утеплюють...
бджолині пошесті, шкідники
anonim_126
Чарочка діда• 13 июня в 17:01
24
Ответ дляГолубец
бджолині пошесті, шкідники
Зима вплинула?
anonim_119
Ручки-Крючки• 13 июня в 17:08
25
Ответ дляГолубец
бджолині пошесті, шкідники
Це правда. У нас пропало дві сімʼї
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff