Заикальница• 13 июня в 18:52
Підкажіть як наразі вакцинують дорослих від правця
Я вагітна, сьогодні впала і здерла лікоть і коліно.Від правця вакцинована наче в 2020 році.Мені треба робити зараз?Переживаю як це складеться на вагітності, термін 13тиж
Медсестричка• 13 июня в 19:00
Коли вакцинують, дають довідку, в якій написано на скільки років діє вакцина. Раніше було 10 років, останній раз мене вакцинували на 5.
Мамкиня доця• 13 июня в 19:05
Ответ дляМедсестричка
Я вакцинувалася минулого року плановою вакциною проти дифтерії-правця, виробник Болгарія, то ніякої довідки не давали, лише внесли дані в картку і в систему Хелсі.