Король дивана• 17 июня в 01:54
Хто їздив нещодавно за кордон, які черги? Більше цікавлять
Словаччина і Угорщина. Скільки ви стояли, тільки напишіть-автобус чи авто, дякую. Із закордону в Україну теж великі черги?
Я только за!• 17 июня в 08:39
Пару днів тому кума їхала. Чоп Захонь. Машин 30 було з української сторони. Українських пройшли швидко, а угорці тягнули, 4 години простояли . Авто.
1
Телефон Рубика• 17 июня в 09:02
Підпишіться у телеграм в канал по пропускному пункту, через який плануєте їхати і моніторте. На кордоні ситуація змінюється кожні пару годин, можете за 2 години пройти, а можеже і 10 стояти, як пощастить.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу