Паратруперсупер• 18 июня в 12:56
Что почитать из современной зарубежной прозы?
Чтобы было жизненно, цепляюще, но без ощущения сплошной безнадёги
ЖенаАйтишнеГа• 18 июня в 13:12
Бредлі ’Війна, яка мене спасла’, ’Війна, в якій я перемогла’. Книги підліткові, але я з задоволенням прочитала. Незаажаючі на часи Другої світової війни в Великобританії - дуже життєстверджуючі книги
волосатое стекло• 18 июня в 13:12
Тисяча осяйних сонць. Книга, що навіть зараз в час нашої війни мене вразила. Життєва, легко читається, безнадьога присутня. Про долю жінок в Афганістані. Я вже кілька місяців з голови її викинути не можу.
ЖенаАйтишнеГа• 18 июня в 13:16
Паасілінна Арто ’Чарівне масове самогубство’ - дуже своєрідний фінський гумор з хепі-ендом
ЖенаАйтишнеГа• 18 июня в 13:20
Мейсон ’Північний ліс’ - декілька історій різних часів, об´єднаних одним місцем у Північній Америці. Трохи містики присутньо
Ленивица-красавица• 18 июня в 13:23
Ответ дляволосатое стекло
зачем вы предлагаете унылое дерм.... для чтения. Что в этом романе интересного и что можно почерпнуть полезного? это роман тлен, в нем только безнадега и депрессия.
автор рекомендую - автор Кристин Хармель ’Жизнь, которая никогда не станет моей’ полезно, мотивированно, и как начать жить после потери близких.
ЖенаАйтишнеГа• 18 июня в 13:24
Роберт Харріс ’Конклав’ ( по роману нещодавна вийшов фільм). Такий собі жанр ’робочого романа’. В принципі, всі книги Харріса, що я читала, мені сподобалися: ’Фатерлянд’, ’Енігма’, ´Мюнхен’
волосатое стекло• 18 июня в 14:17
Ответ дляЛенивица-красавица
На смак як то кажуть… Мені мильне мило не цікаве.
Ленивица-красавица• 18 июня в 14:20
Ответ дляволосатое стекло
при чем мильное, прочтите вопрос автора внимательно.