Мадам Тю-лю-лю• 19 июня в 01:22
Не хочу идти на работу за 20 тыс
Проще умотрать заграницу на пособие
Я впо, потеряла работу, была работа в офисе больше 20 тыс, пока её нашла, влезли в кредит, до сих пор отдаём, так уже задолбало это все сил нет.
Я впо, потеряла работу, была работа в офисе больше 20 тыс, пока её нашла, влезли в кредит, до сих пор отдаём, так уже задолбало это все сил нет.
показать весь текст
26
19
2
Аннуитет• 19 июня в 02:13
Ответ дляБайрактара
Дивно, шукали людей на 50 тис, ледве знайшли, а люди за 20 тис працюють.
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
21
7
2
Василина Семеніч• 19 июня в 03:27
Ответ дляАннуитет
Тут никого не ценят,
Ценят тех, кто умеет работать и приносить прибыль. А обслуживающий персонал всегда оценивался по остаточному принципу. Тем более если этого персонала пруд пруди.
12
1
1
Апофиозная• 19 июня в 03:30
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ищу в Одессе
🗣Оператор поштового зв´язку №15
✈️26 200 – 28 700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість
Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.
Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.
Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.
📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія
Робота Одеса | Віддалено ()
✈️26 200 – 28 700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість
Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.
Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.
Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.
📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія
Робота Одеса | Віддалено ()
6
4
Апофиозная• 19 июня в 03:32
Бариста
✈️30 000 – 50 000 грн
✈️Одеса, Аркадійська алея
✈️ Повна зайнятість
✈️30 000 – 50 000 грн
✈️Одеса, Аркадійська алея
✈️ Повна зайнятість
6
4
Апофиозная• 19 июня в 03:40
Если Вы коммуникабельная - попробуйте в торговые представители. \
вот цифра из того же телеграмм канала - Торговий представник продуктів харчування
✈️45 000 – 60 000 грн
✈️Одеса, вулиця Єсєніна, 8
✈️ Повна зайнятість
+380962402099
У меня соседка так пошла - без личного автомобиля. до этого в приватбанке работала, потом в декрете сидела. потом курятину продавала в ларьке.
сказала очень хорошо по деньгам получается.
вот цифра из того же телеграмм канала - Торговий представник продуктів харчування
✈️45 000 – 60 000 грн
✈️Одеса, вулиця Єсєніна, 8
✈️ Повна зайнятість
+380962402099
У меня соседка так пошла - без личного автомобиля. до этого в приватбанке работала, потом в декрете сидела. потом курятину продавала в ларьке.
сказала очень хорошо по деньгам получается.
8
3
Завжди мало• 19 июня в 06:58
Ответ дляНевісточка ж
У раша троллей главная тема методичек сон про гибель Украины?
Не дождетесь. Кацапия быстрее загнется
Не дождетесь. Кацапия быстрее загнется
Кришка кацапам
7
Завжди мало• 19 июня в 06:59
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
Яка кількість номенклатурної одиниці, хто матеріально відповідальний?
5
Баррикадница• 19 июня в 07:06
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ищу в Одессе
Если вы не хотите на ту работу, можете дать контакты?
Ищу работу, не могу найти (((
Ищу работу, не могу найти (((
Байрактара• 19 июня в 07:08
Ответ дляЗавжди мало
Яка кількість номенклатурної одиниці, хто матеріально відповідальний?
Не можу відповісти, сфера фарма.
1
1
Байрактара• 19 июня в 07:13
Ответ дляАннуитет
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
Мінімальна в якій професії? В мене сусідка операційна медсестра в лікарні, в неї набагато нижча, а там відповідальність висока. В Аврорі об´ява вісить 21-23 тис, а там дівчата окрім роботи продавця і касира, ящики тягають і підлогу миють. Подруга фіндір в неї 5 тис долларів, але там і знання, досвід, відповідальність.
6
1
Трахтибидох• 19 июня в 07:15
Я зараз за кордоном. В Україні до війни отримувала 10-12 тис евро
Зараз в автобусі на роботу, смердить бомж і тихо ненавиджу це все
Їхати 55 хвилин, ізджу не часто, але таксі близенько 60-70 євро - шкода
Заробляю нормально, могла б собі дозволити, але реально шкода бо не впевненна у завтрашньому дню
Зараз в автобусі на роботу, смердить бомж і тихо ненавиджу це все
Їхати 55 хвилин, ізджу не часто, але таксі близенько 60-70 євро - шкода
Заробляю нормально, могла б собі дозволити, але реально шкода бо не впевненна у завтрашньому дню
10
3
3
Просериарила молодость• 19 июня в 07:35
Ответ дляАпофиозная
🗣Оператор поштового зв´язку №15
✈️26 200 – 28 700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість
Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.
Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.
Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.
📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія
Робота Одеса | Віддалено ()
✈️26 200 – 28 700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість
Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.
Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.
Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.
📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія
Робота Одеса | Віддалено ()
Це яка пошта цікаво
Вся така шо куди там• 19 июня в 07:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
странно
Чому? Комірник - це мат відповідальність, бронювання - це якщо усі документи в порядку, а зараз усі такі люди пристроєні.
Плюс, якщо чесно, карщики більше заробляють, в мінінгіту менше.
Плюс, якщо чесно, карщики більше заробляють, в мінінгіту менше.
9
Блондинка у Законі• 19 июня в 07:42
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
За якою спеціальністю?
Розумна Губка• 19 июня в 07:43
Ответ дляАннуитет
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
В мене 10 тис грн.
4
1
ПрипоРошенная• 19 июня в 07:43
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
17
Блондинка у Законі• 19 июня в 07:44
Ответ дляБайрактара
Зараз вакансії митного брокера та менеджер ЗЕД, до цього на склад людей шукали та бухгалтерів.
Я відгукувалась на декілька вакансій на сайті, але зворотнього зв´язку не отримала, а вакансії деякі досі висять
2
1
Юпитерная• 19 июня в 07:48
Ответ дляПрипоРошенная
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Я теж на заводі в Києві. Бувають дні як загнана кобила, а бувають навпаки-сидиш в носі колупаєшся. Прийшов, пообідав і пішов. Але мені подобається, навіть дні коли багато роботи люблю більше)
НичеНипанимаю• 19 июня в 08:01
Ответ дляПрипоРошенная
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Сложно было устроиться? Какой опыт был до этого?
1
КартаБезКомиссий• 19 июня в 08:10
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
хлопцям військовим по 20 тич платять...
7
2
1
1
Кондуктор автобуса• 19 июня в 08:20
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
Може, люди не вміють робити те, що Вам треба.
1
годовасик• 19 июня в 08:29
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
Так вони чоловіка шукають. На роботу фізично валку, часто в поганих умовах. Чоловіки нині дифвцитні.
8
Телепузик• 19 июня в 08:42
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
а какая вакансия? Может для этой вакансии 50к это маловато?
5
Байрактара• 19 июня в 08:52
Ответ длягодовасик
Так вони чоловіка шукають. На роботу фізично валку, часто в поганих умовах. Чоловіки нині дифвцитні.
Так чоловіка, є бронь
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу