sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_154
Мадам Тю-лю-лю• 19 июня в 01:22

Не хочу идти на работу за 20 тыс

Проще умотрать заграницу на пособие
Я впо, потеряла работу, была работа в офисе больше 20 тыс, пока её нашла, влезли в кредит, до сих пор отдаём, так уже задолбало это все сил нет.
показать весь текст
crying_face 26 woman_facepalming 19 face_with_tears_of_joy 2
148 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_24
Аннуитет• 19 июня в 02:13
31
Ответ дляБайрактара
Дивно, шукали людей на 50 тис, ледве знайшли, а люди за 20 тис працюють.
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
woman_facepalming 21 face_with_tears_of_joy 7 dislike 2

anonim_142
Василина Семеніч• 19 июня в 03:27
32
Ответ дляАннуитет
Тут никого не ценят,
Ценят тех, кто умеет работать и приносить прибыль. А обслуживающий персонал всегда оценивался по остаточному принципу. Тем более если этого персонала пруд пруди.
like 12 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
anonim_58
Апофиозная• 19 июня в 03:30
33
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ищу в Одессе
🗣Оператор поштового зв´язку №15

✈️26  200 – 28  700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість

Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.

Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.

Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.

📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія

Робота Одеса | Віддалено (https://t.me/+CIxsLp6J-4g1NDMy)
like 6 face_with_tears_of_joy 4
anonim_58
Апофиозная• 19 июня в 03:32
34
Бариста

✈️30 000 – 50 000 грн
✈️Одеса, Аркадійська алея
✈️ Повна зайнятість
face_with_tears_of_joy 6 dislike 4
anonim_58
Апофиозная• 19 июня в 03:40
35
Если Вы коммуникабельная - попробуйте в торговые представители. \
вот цифра из того же телеграмм канала - Торговий представник продуктів харчування

✈️45 000 – 60 000 грн
✈️Одеса, вулиця Єсєніна, 8
✈️ Повна зайнятість
+380962402099

У меня соседка так пошла - без личного автомобиля. до этого в приватбанке работала, потом в декрете сидела. потом курятину продавала в ларьке.
сказала очень хорошо по деньгам получается.
like 8 face_with_tears_of_joy 3
anonim_19
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июня в 06:09
36
Мне интересно где сейчас платят пособия?
anonim_38
Завжди мало• 19 июня в 06:56
37
Отдайом? Тобто, ви не одна, а з чоловіком. Чого ниєте?
woman_facepalming 7 like 4
anonim_38
Завжди мало• 19 июня в 06:57
38
Ответ дляНу ниче се
Не идите
Тоді нити трілт буде тут щодня
anonim_38
Завжди мало• 19 июня в 06:58
39
Ответ дляНевісточка ж
У раша троллей главная тема методичек сон про гибель Украины?
Не дождетесь. Кацапия быстрее загнется
Кришка кацапам
woman_facepalming 7

anonim_38
Завжди мало• 19 июня в 06:59
40
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
Яка кількість номенклатурної одиниці, хто матеріально відповідальний?
like 5
anonim_113
Баррикадница• 19 июня в 07:06
41
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ищу в Одессе
Если вы не хотите на ту работу, можете дать контакты?
Ищу работу, не могу найти (((
anonim_155
Байрактара• 19 июня в 07:08
42
Ответ дляЗавжди мало
Яка кількість номенклатурної одиниці, хто матеріально відповідальний?
Не можу відповісти, сфера фарма.
heart 1 woman_facepalming 1
anonim_155
Байрактара• 19 июня в 07:13
43
Ответ дляАннуитет
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
Мінімальна в якій професії? В мене сусідка операційна медсестра в лікарні, в неї набагато нижча, а там відповідальність висока. В Аврорі об´ява вісить 21-23 тис, а там дівчата окрім роботи продавця і касира, ящики тягають і підлогу миють. Подруга фіндір в неї 5 тис долларів, але там і знання, досвід, відповідальність.
like 6 face_with_tears_of_joy 1
anonim_111
Трахтибидох• 19 июня в 07:15
44
Я зараз за кордоном. В Україні до війни отримувала 10-12 тис евро
Зараз в автобусі на роботу, смердить бомж і тихо ненавиджу це все
Їхати 55 хвилин, ізджу не часто, але таксі близенько 60-70 євро - шкода
Заробляю нормально, могла б собі дозволити, але реально шкода бо не впевненна у завтрашньому дню
woman_facepalming 10 face_with_tears_of_joy 3 crying_face 3
anonim_99
Просериарила молодость• 19 июня в 07:35
45
Ответ дляАпофиозная
🗣Оператор поштового зв´язку №15

✈️26  200 – 28  700 грн
✈️Одеса, Тираспольське шосе, 2
✈️Повна зайнятість

Ваші обов’язки:
🛑Комунікувати з клієнтами, видавати та приймати посилки.
🛑Працювати з відправленнями: сканувати, пакувати, завантажувати.
🛑Проводити грошові розрахунки і вносити дані в систему.

Вимоги:
🛑Готовність до активної роботи (робота з вантажами та посилками).
🛑Відповідальність та базові навички роботи з комп’ютером.
🛑Вільне володіння українською мовою.

Умови:
🛑Біла заробітна плата, що виплачується двічі на місяць без затримок.
🛑Повністю оплачувані лікарняні, 26 календарних днів щорічної відпустки.
🛑Медичне страхування та страхування життя.
🛑Бронювання для військовозобов´язаних (за наявності актуальних документів та квоти).
🛑Навчання коштом компанії з виплатою стипендії.
🛑Кар´єрне зростання: почни як оператор і вже через 6 місяців стань керівником відділення, через 1,5 року — керуй мережею, а за 2,5 року — управляй регіоном. 🛑На кожному кроці — нові можливості і зарплата, що зростає у 1,5−2 рази зі зміною посади.

📲Відгукнутися: +380671528985 - Юлія

Робота Одеса | Віддалено (https://t.me/+CIxsLp6J-4g1NDMy)
Це яка пошта цікаво
anonim_112
Вся така шо куди там• 19 июня в 07:39
46
Ответ дляБавовнятий Пупс
странно
Чому? Комірник - це мат відповідальність, бронювання - це якщо усі документи в порядку, а зараз усі такі люди пристроєні.
Плюс, якщо чесно, карщики більше заробляють, в мінінгіту менше.
like 9
anonim_73
Блондинка у Законі• 19 июня в 07:42
47
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
За якою спеціальністю?
anonim_218
Розумна Губка• 19 июня в 07:43
48
Ответ дляАннуитет
В Украине 50 тыс это минимальная зарплата
В мене 10 тис грн.
like 4 dislike 1
anonim_31
ПрипоРошенная• 19 июня в 07:43
49
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
like 17

anonim_73
Блондинка у Законі• 19 июня в 07:44
50
Ответ дляБайрактара
Зараз вакансії митного брокера та менеджер ЗЕД, до цього на склад людей шукали та бухгалтерів.
Я відгукувалась на декілька вакансій на сайті, але зворотнього зв´язку не отримала, а вакансії деякі досі висять
like 2 heart 1
anonim_156
Юпитерная• 19 июня в 07:48
51
Ответ дляПрипоРошенная
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Я теж на заводі в Києві. Бувають дні як загнана кобила, а бувають навпаки-сидиш в носі колупаєшся. Прийшов, пообідав і пішов. Але мені подобається, навіть дні коли багато роботи люблю більше)
anonim_78
НичеНипанимаю• 19 июня в 08:01
52
Ответ дляПрипоРошенная
Я знайшла роботу на заводі .
Сидяча . Інколи складно морально , але зп 40т .
Працюємо з 9 ранку до 17:00 , субота неділя вихідні . Подобається що зробив план - вільний .
В любому випадку це краще ніж 20т
Сложно было устроиться? Какой опыт был до этого?
like 1
anonim_155
КартаБезКомиссий• 19 июня в 08:10
53
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
хлопцям військовим по 20 тич платять...
crying_face 7 like 2 heart 1 woman_facepalming 1
noavatar
Svitlo_• 19 июня в 08:09
54
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
Бо людям потрібна робота в своєму місті і така яка подобається.
like 2 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Svitlo_• 19 июня в 08:11
55
Ответ дляБайрактара
Шукаємо, треба митний брокер та менеджер ЗЕД
А ну то все. Це ж кожна людина може працювати
face_with_tears_of_joy 7 like 1
anonim_8
Кондуктор автобуса• 19 июня в 08:20
56
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
Може, люди не вміють робити те, що Вам треба.
like 1
anonim_120
годовасик• 19 июня в 08:29
57
Ответ дляБайрактара
Зараз друзі комірника на 40 шукають, з бронюванням, теж не багато бажаючих
Так вони чоловіка шукають. На роботу фізично валку, часто в поганих умовах. Чоловіки нині дифвцитні.
like 8
anonim_115
Телепузик• 19 июня в 08:42
58
Ответ дляБайрактара
Оті мені дивно, є реальна робота, у нас було дві вакансії на 50 тис кожна, і тільки 6 кандидатів відгукнулось.
а какая вакансия? Может для этой вакансии 50к это маловато?
like 5
anonim_83
Зайченя• 19 июня в 08:42
59
anonim_155
Байрактара• 19 июня в 08:52
60
Ответ длягодовасик
Так вони чоловіка шукають. На роботу фізично валку, часто в поганих умовах. Чоловіки нині дифвцитні.
Так чоловіка, є бронь
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff