Каляка маляка• 21 июня в 21:13
Тут всі самотні ниють - де взяти мужика, а сімейним радять
розлучатись на право на ліво, чуть шо - розвод, за якою порадою не прийди. Це як так?
7
2
1
Анонім Секретар• 21 июня в 21:14
Ответ дляДело было давно
Вы взаимосвязь не видите?
тоже хотела писать)) бесхозное валяться будет недолго))
1
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:15
Ответ дляДело было давно
Вы взаимосвязь не видите?
Стратегія однако
2
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:16
Ответ дляТеща дочки
Кто моего возьмет не завидую)
Так тут в 80% такі чоловіки виходить🤷🏼♀️
Дело было давно• 21 июня в 21:17
Ответ дляАнонім Секретар
тоже хотела писать)) бесхозное валяться будет недолго))
Я и об этом тоже))Хотя проекция своих неудавшихся отношений и крайности тоже туда же
Українка Маша• 21 июня в 21:17
Лицемерки с руками загребучими )))
Автор, вы - социолог, так лихо выявили четкую закономерность нашей Советчицы
Автор, вы - социолог, так лихо выявили четкую закономерность нашей Советчицы
1
Маурита• 21 июня в 21:19
Мені краще з не ідеальним чоловіком ніж одній. Звикла по життю, що спочатку батьки з мене пилинки здували, тепер чоловік, я слабка тендітна жіночка.
2
Теща дочки• 21 июня в 21:21
Ответ дляМаурита
Мені краще з не ідеальним чоловіком ніж одній. Звикла по життю, що спочатку батьки з мене пилинки здували, тепер чоловік, я слабка тендітна жіночка.
О, прям я, только через 20 с хером лет я узнала о себе много нового
1
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:23
Ответ дляМаурита
Мені краще з не ідеальним чоловіком ніж одній. Звикла по життю, що спочатку батьки з мене пилинки здували, тепер чоловік, я слабка тендітна жіночка.
Ідеальних немає в тому то і справа що інколи варто піти на компроміс
2
1
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:24
Ответ дляКарамелька
те саме тут і про секс
Що ви маєте на увазі?
Козачка• 21 июня в 21:25
Ответ дляКаляка маляка
Ідеальних немає в тому то і справа що інколи варто піти на компроміс
А мені пишуть, коли я кажу, що чоловік не закриває всі мої мотреби і я не можу назвати себе щасливою з ним, що краще бути одній. А я не хочу бути одна, тому залишаюся.
Маурита• 21 июня в 21:25
Ответ дляКаляка маляка
Ідеальних немає в тому то і справа що інколи варто піти на компроміс
Звичайно, одній жити важко, морально, фізично, матеріально, хто радить розлучатися- не мудрі.
1
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:25
Ответ дляСуцільна зрада
Так может это всё пишут разные люди?
Може, але це чітка тенденція, що не запитай про чоловіка відразу порада - розлучайтесь.
Ну це трохи брєд, в житті ніхто не розлучається бо щось там пішло не так.
Ну це трохи брєд, в житті ніхто не розлучається бо щось там пішло не так.
Шкварочка• 21 июня в 21:26
треба комусь розлучатися, щоб інші знайшли собі мужика. ощасливив одну, перейди до іншої.
3
1
Теща дочки• 21 июня в 21:27
Ответ дляШкварочка
треба комусь розлучатися, щоб інші знайшли собі мужика. ощасливив одну, перейди до іншої.
Угробил одну- ищи следующую дуру)
7
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:27
Ответ дляМаурита
Звичайно, одній жити важко, морально, фізично, матеріально, хто радить розлучатися- не мудрі.
Не завжди, по правді кажучи якщо подивитися на наше життя то були і такі періоди і навпаки
Шкварочка• 21 июня в 21:27
Ответ дляТеща дочки
Угробил одну- ищи следующую дуру)
ну, можно и так сказать.
Суцільна зрада• 21 июня в 21:28
Ответ дляКаляка маляка
Може, але це чітка тенденція, що не запитай про чоловіка відразу порада - розлучайтесь.
Ну це трохи брєд, в житті ніхто не розлучається бо щось там пішло не так.
Ну це трохи брєд, в житті ніхто не розлучається бо щось там пішло не так.
Так может у нас с вами разное окружение? Тоже не думали об этом?
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:30
Ответ дляСуцільна зрада
Так может у нас с вами разное окружение? Тоже не думали об этом?
Я пишу про цей сайт
Суцільна зрада• 21 июня в 21:31
Ответ дляКаляка маляка
Я пишу про цей сайт
При чём тут сайт если мой ответ был на фразу ’ в жизни никто не разводится’?
МедоваПаляниця• 21 июня в 21:32
Ответ дляКаляка маляка
Ідеальних немає в тому то і справа що інколи варто піти на компроміс
Вам одной темы мало показалось ?
Продолжайте ухаживать за вашим поломавшимся. Но к чему 100500 тем? Или от этого ваша лично семейная ситуация исправится?
Продолжайте ухаживать за вашим поломавшимся. Но к чему 100500 тем? Или от этого ваша лично семейная ситуация исправится?
Потішаюся• 21 июня в 21:33
Ну это как искать паралели между тем что люди хотят есть, но если увидят что кто-то ест песок - посоветуют ему выкинуть песок и съесть яблоко. Зачем искать скрытые мотивы.
автор
Каляка маляка
• 21 июня в 21:36
Ответ дляСуцільна зрада
При чём тут сайт если мой ответ был на фразу ’ в жизни никто не разводится’?
Ок, в житті ніхто не розлучається відразу при першій же проблемі
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу